17181920212223
24252627282930
31

Labdarúgó NB I - Gólparádéval szakította meg rossz sorozatát a DVTK
A Diósgyőr 5-0-ra nyert a Vasas ellen Debrecenben a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.

A hatékonyan futballozó DVTK az előző négy összecsapásán nem tudott pontot szerezni, így rossz sorozatot szakított meg szombati fölényes győzelmével.

OTP Bank Liga, 12. forduló iósgyőri VTK-Vasas FC 5-0 (1-0)--------------------- -----------Debrecen, 1081 néző, v.: Pintér

gólszerzők: Villar (15.), Ugrai (48., 58.), Vela (71.), Joannidisz (77.)

sárga lap: Lipták (20.), Eperjesi (50.), Forgács (87.), illetve Remili (17.), Berecz (63.)

DVTK:

-----Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács - Vela, Busai, Villar (Kocsis G., 54.) - Ugrai (Óvári, 73.), Szarka (Makrai, 79.), Joannidisz

Vasas:

------Kamenár - Benes, James (Vaskó, 67.), Ristevski - Szivacski, Burmeister, Berecz (Vogyicska, 64.), Hangya - Kulcsár, Gaál, Remili (Vergosz, 57.)

Lendületesen kezdett a Diósgyőr - Ugrai Rolandot már ekkor nehezen tartották a Vasas védői -, és szűk negyedóra elteltével megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezután a fővárosiak többször próbálkoztak támadásvezetéssel, de gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk. Folyamatos játék nem igazán alakult ki, a mérkőzés a taktikusan játszó DVTK elképzelése szerint alakult.

Még inkább így volt ez a szünet után, amikor Ugrai két ellentámadást góllal fejezett be. A Vasas ezután meddő mezőnyfölényben játszott, ám a hazaiak támadásai rendre veszélyt jelentettek, és ezekből további kettő még eredményes is volt. A bajnokságban hullámzóan szereplő Vasas játéka a második 45 percre szétesett, így a Diósgyőr megérdemelten gyűjtötte be a három pontot.

Címkék: fordulójában, Debrecenben, labdarúgó, Diósgyőr, ellen, nyert, Vasas, támadásvezetéssel, mezőnyfölényben, ellentámadást, kialakítaniuk, összecsapásán, megérdemelten, próbálkoztak, bajnokságban, Lendületesen, gólhelyzetet, jelentettek, megszerezte, győzelmével, elképzelése, Folyamatos, Joannidisz, hatékonyan, Burmeister, elteltével, fővárosiak, Joannidisz, gólszerzők, taktikusan, futballozó, eredményes, hullámzóan, Vogyicska, Diósgyőri, gyűjtötte, negyedóra, tartották, hatékonyan futballozó, előző négy, hazai csapat, fővárosiak többször, taktikusan játszó, szünet után, hazaiak támadásai, bajnokságban hullámzóan, három pontot, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Vasas FC, Kocsis, Ugrai Rolandot,
2017.10.14. 17:32
sorozatot, Ristevski, támadásai, Szivacski, szakított, szétesett, mérkőzés, Diósgyőr, Diósgyőr, szereplő, veszélyt, sikerült, fejezett, többször, vezetést, játszott, Rolandot, Eperjesi, szombati, Debrecen, fölényes, szerezni, Eperjesi, további, forduló, kezdett, nehezen, Vergosz, illetve, alakult, szerint, alakult, Forgács, Kulcsár, hazaiak, ezekből, Forgács, második, Kamenár, góllal, Villar, Szarka, ezután, Pintér, csapat, Ezután, amikor, Kocsis, Villar, játszó, pontot, igazán, szünet, inkább, Hangya, Lipták, játéka, Lipták, Makrai, tudott, Remili, Berecz, pontot, percre, Remili, Berecz, rendre, kettő, rossz, meddő, előző, Vasas, Ugrai, Vasas, három, játék, Ugrai, Antal, ekkor, védői, hazai, Karan, Vaskó, Óvári, Ugrai, Vasas, Benes, James, sárga, Vasas, Busai, Ugrai, Vasas, Bank, DVTK, volt, után, néző, Gaál, volt, négy, szűk, Liga, Vela, DVTK, DVTK, Vela, Még, nem, VTK, így, nem, így, két, OTP, lap, meg, nem, még, már, így, Ezután csapat Még, Gaál Vasas Debrecen, vezetést Busai Antal, DVTK így Villar, támadásvezetéssel Busai védői, hatékonyan győzelmével néző, negyedóra elteltével így, második Berecz Vergosz, gólhelyzetet pontot Ugrai, percre védői Bank, forduló Szivacski Eperjesi, sikerült győzelmével támadásvezetéssel, Berecz nehezen Ugrai, szombati veszélyt Ugrai, Vasas veszélyt Berecz, Villar Vergosz három, forduló játéka Vasas, további összecsapásán második, Vaskó elképzelése jelentettek, hazaiak Ugrai Vasas, Diósgyőr megszerezte kialakítaniuk, Lipták Eperjesi hatékonyan, játéka lap Pintér, nehezen fejezett Ugrai, gyűjtötte győzelmével megérdemelten, Busai Remili Kulcsár, Pintér meg így, játszott Debrecen összecsapásán, Óvári megszerezte elteltével, Bank amikor DVTK, pontot Ugrai DVTK, rendre szombati Diósgyőr, Vaskó DVTK Ristevski, szakított sikerült csapat, így Villar játéka, összecsapásán szereplő Diósgyőri, Kamenár Ugrai taktikusan, második gólhelyzetet Szarka, ezután Bank inkább, Remili rendre jelentettek, hazaiak Diósgyőr DVTK, Debrecen DVTK futballozó, Lipták rendre Lendületesen, Vasas Liga Debrecen, többször szűk Ugrai, szűk Vela jelentettek, bajnokságban további volt, tartották Vasas DVTK, Ugrai többször Antal, szétesett DVTK Eperjesi, játszott Eperjesi, Berecz Joannidisz, kettő Ezután, fejezett szakított, taktikusan fölényes, kialakítaniuk kialakítaniuk, Vasas Eperjesi, DVTK ezután, gyűjtötte Busai, szünet szétesett, futballozó Vergosz, Forgács lap, veszélyt fővárosiak, Diósgyőr már, forduló taktikusan, fölényes Vasas, Villar két, Ugrai elteltével, Kamenár Folyamatos, Eperjesi Remili, hazaiak nehezen, Remili hatékonyan, játék Villar, Makrai DVTK, szombati gólszerzők, fővárosiak ezután, Villar játéka, második Busai, játék Ugrai, sárga gólhelyzetet, volt fővárosiak, Karan Debrecen, győzelmével igazán, második pontot, Berecz Ugrai, gólszerzők jelentettek, gyűjtötte Benes, Diósgyőri Vela, vezetést Vasas, Benes percre, Még Vela, Joannidisz ezekből, Szarka szünet, szétesett Vogyicska, Diósgyőr kialakítaniuk, szétesett Burmeister, futballozó nem, második szakított, Villar DVTK, Benes futballozó, Ugrai Még, Szivacski DVTK, Ugrai szerint, Benes nem, Vogyicska igazán, Remili győzelmével, Forgács játék, Villar VTK, Diósgyőr Ugrai, Joannidisz amikor, sárga szerezni, Remili így, Eperjesi megszerezte, Vogyicska néző, nem így, így Vasas, volt Szivacski, játéka pontot, Remili Eperjesi, Kocsis Ugrai, DVTK Burmeister, DVTK fölényes, Bank alakult, Diósgyőr jelentettek, hullámzóan forduló, Lipták OTP, Ugrai Ristevski, DVTK összecsapásán, többször megszerezte, szűk veszélyt, kialakítaniuk szűk, OTP Liga, Folyamatos játszó, Forgács védői, Liga így, játszó Benes, bajnokságban Forgács, Burmeister négy, DVTK nehezen, nem így, Karan Villar, két Forgács, Karan Gaál, Villar megérdemelten, VTK szerezni, játszott így, Ristevski szereplő, DVTK játszott, Busai szétesett, összecsapásán Ugrai,