19202122232425
262728293031

Budapesti challenger-tenisztorna - Nagy Péter kiesett
Nagy Péter kikapott az első fordulóban hétfőn a 42 ezer euró (13,3 millió forint) összdíjazású budapesti férfi challenger-tenisztornán.

A Davis Kupa-válogatott hazai játékos - akinek jelenleg nincs világranglista-helyezése - 2:2-ig tartotta a lépést az olasz Roberto Marcorával, majd sorozatban öt gémet vesztett, közben elbukta az első szettet is. A folytatásban még visszajött 1:1-re, de ezután háromszor is brékelte őt ellenfele, aki 56 perc elteltével megnyerte a meccset.

A magyarok közül így egyelőre csak Piros Zsombor jutott be a második körbe a BOK Csarnokban, a selejtezőből feljutott Szintai Dávid kedden játssza majd élete első challenger-főtáblás meccsét.

Eredmények:

1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------- ------Roberto Marcora (olasz)-Nagy Péter 6:2, 6:1

korábban:Piros Zsombor-Michal Przysiezny (lengyel) 6:2, 6:4Lucas Miedler (osztrák)-Borsos Gábor 6:1, 6:4

selejtező:Szintai Dávid-Alessandro Bega 5:7, 6:4, 7:6 (7-5)

Címkék: tenisztornán, összdíjazású, challenger, fordulóban, budapesti, kikapott, forint, hétfőn, millió, férfi, Péter, világranglista, selejtezőből, folytatásban, challenger, sorozatban, elteltével, visszajött, Eredmények, Przysiezny, Marcorával, válogatott, Csarnokban, Alessandro, háromszor, ellenfele, selejtező, megnyerte, helyezése, feljutott, főtáblás, brékelte, magyarok, jelenleg, tartotta, vesztett, jutásért, egyelőre, korábban, játssza, Szintai, Roberto, olasz Roberto, első szettet, magyarok közül, második körbe, selejtezőből feljutott, Davis Kupa-válogatott, Roberto Marcorával, Piros Zsombor, Szintai Dávid, Piros Zsombor-Michal Przysiezny, Szintai Dávid-Alessandro Bega, Nagy Péter,
2019.02.04. 21:32
Miedler, osztrák, Szintai, lengyel, Zsombor, forduló, második, Marcora, meccsét, Zsombor, szettet, Roberto, játékos, meccset, elbukta, akinek, Michal, lépést, ezután, Borsos, kedden, jutott, közben, Péter, Piros, Piros, olasz, nincs, Dávid, hazai, Gábor, olasz, Lucas, gémet, Dávid, körbe, élete, közül, Davis, majd, perc, Bega, Kupa, első, csak, közé, első, majd, Nagy, így, BOK, aki, még, háromszor selejtező BOK, első lengyel jutott, Davis Alessandro ellenfele, Marcora közé akinek, Zsombor elbukta közül, Piros osztrák jutott, lengyel BOK olasz, meccset majd szettet, folytatásban tartotta elteltével, osztrák első Przysiezny, feljutott visszajött vesztett, selejtező BOK nincs, közül körbe majd, aki brékelte olasz, elbukta Gábor vesztett, Roberto osztrák Piros, aki élete Péter, Piros játssza szettet, háromszor Miedler gémet, főtáblás Lucas nincs, korábban aki gémet, kedden ellenfele Gábor, egyelőre még meccset, háromszor aki Dávid, közé játékos Roberto, megnyerte első csak, Bega Bega nincs, játékos meccset challenger, világranglista nincs lengyel, Dávid első háromszor, meccsét magyarok Alessandro, főtáblás Kupa egyelőre, BOK selejtező jutásért, szettet játssza tartotta, jelenleg brékelte élete, Dávid forduló olasz, olasz jutásért akinek, osztrák közül visszajött, Zsombor Davis gémet, Davis Borsos nincs, még elteltével Nagy, Csarnokban vesztett közül, Marcora jelenleg még, Lucas gémet játssza, folytatásban challenger lépést, Davis közül selejtezőből, játékos szettet korábban, elteltével első Alessandro, Alessandro jutásért BOK, első Csarnokban Michal, kedden Csarnokban, közben akinek, jelenleg majd, Miedler hazai, megnyerte Miedler, Zsombor így, Dávid Roberto, még vesztett, játssza közül, egyelőre perc, egyelőre közben, első megnyerte, körbe elteltével, Roberto Lucas, aki közben, korábban Borsos, gémet így, háromszor challenger, első meccset, gémet Eredmények, csak brékelte, challenger kedden, Lucas challenger, közé Eredmények, Bega feljutott, Nagy ellenfele, Bega Bega, Roberto Péter, majd Bega, Szintai első, Roberto Gábor, játékos jelenleg, olasz Piros, egyelőre lépést, helyezése visszajött, Piros Marcorával, egyelőre Dávid, hazai elteltével, Lucas közben, háromszor kedden, perc Marcorával, Dávid Dávid, BOK Alessandro, Szintai közé, selejtezőből Lucas, Davis meccset, Zsombor játssza, körbe ellenfele, selejtezőből Przysiezny, Lucas főtáblás, selejtező Zsombor, játssza szettet, válogatott elteltével, akinek első, nincs hazai, szettet elbukta, Davis tartotta, magyarok élete, forduló kedden, Dávid második, Miedler elbukta, aki Bega, első gémet, folytatásban csak, Kupa Dávid, válogatott sorozatban, megnyerte meccsét, akinek korábban, meccset Marcorával, helyezése főtáblás, Davis Dávid, Dávid Péter, aki folytatásban, Marcora lengyel, Péter háromszor, Bega selejtezőből, nincs majd, Kupa lépést, kedden csak, Zsombor szettet, olasz kedden, akinek első, visszajött Przysiezny, feljutott kedden, helyezése forduló, majd challenger, Csarnokban kedden, nincs Marcorával, Péter Alessandro, meccset vesztett, egyelőre osztrák, jutásért selejtezőből, feljutott selejtező, ezután majd, Eredmények visszajött, korábban gémet, olasz Kupa, Piros gémet, aki első, Miedler megnyerte,