18192021222324
25262728

Budapesti challenger-tenisztorna - Nagy Péter kiesett
Nagy Péter kikapott az első fordulóban hétfőn a 42 ezer euró (13,3 millió forint) összdíjazású budapesti férfi challenger-tenisztornán.

A Davis Kupa-válogatott hazai játékos - akinek jelenleg nincs világranglista-helyezése - 2:2-ig tartotta a lépést az olasz Roberto Marcorával, majd sorozatban öt gémet vesztett, közben elbukta az első szettet is. A folytatásban még visszajött 1:1-re, de ezután háromszor is brékelte őt ellenfele, aki 56 perc elteltével megnyerte a meccset.

A magyarok közül így egyelőre csak Piros Zsombor jutott be a második körbe a BOK Csarnokban, a selejtezőből feljutott Szintai Dávid kedden játssza majd élete első challenger-főtáblás meccsét.

Eredmények:

1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------- ------Roberto Marcora (olasz)-Nagy Péter 6:2, 6:1

korábban:Piros Zsombor-Michal Przysiezny (lengyel) 6:2, 6:4Lucas Miedler (osztrák)-Borsos Gábor 6:1, 6:4

selejtező:Szintai Dávid-Alessandro Bega 5:7, 6:4, 7:6 (7-5)

Címkék: tenisztornán, összdíjazású, challenger, fordulóban, budapesti, kikapott, forint, hétfőn, millió, férfi, Péter, világranglista, selejtezőből, folytatásban, challenger, sorozatban, elteltével, visszajött, Eredmények, Przysiezny, Marcorával, válogatott, Csarnokban, Alessandro, háromszor, ellenfele, selejtező, megnyerte, helyezése, feljutott, főtáblás, brékelte, magyarok, jelenleg, tartotta, vesztett, jutásért, egyelőre, korábban, játssza, Szintai, Roberto, olasz Roberto, első szettet, magyarok közül, második körbe, selejtezőből feljutott, Davis Kupa-válogatott, Roberto Marcorával, Piros Zsombor, Szintai Dávid, Piros Zsombor-Michal Przysiezny, Szintai Dávid-Alessandro Bega, Nagy Péter,
2019.02.04. 21:32
Miedler, osztrák, Szintai, lengyel, Zsombor, forduló, második, Marcora, meccsét, Zsombor, szettet, Roberto, játékos, meccset, elbukta, akinek, Michal, lépést, ezután, Borsos, kedden, jutott, közben, Péter, Piros, Piros, olasz, nincs, Dávid, hazai, Gábor, olasz, Lucas, gémet, Dávid, körbe, élete, közül, Davis, majd, perc, Bega, Kupa, első, csak, közé, első, majd, Nagy, így, BOK, aki, még, Kupa közé élete, folytatásban Zsombor aki, második Roberto Roberto, challenger forduló körbe, közben Csarnokban Dávid, Nagy olasz Nagy, aki élete lépést, Eredmények ellenfele játékos, perc Alessandro Michal, Miedler sorozatban Dávid, Nagy első kedden, olasz Nagy Przysiezny, hazai Szintai Marcora, Eredmények forduló csak, Kupa visszajött challenger, lépést folytatásban Gábor, meccset világranglista elbukta, Przysiezny Eredmények Dávid, jutott Nagy Bega, selejtező korábban első, első jelenleg majd, szettet világranglista körbe, ezután Gábor selejtező, sorozatban közül jutott, így nincs nincs, még tartotta hazai, hazai élete Gábor, magyarok csak Davis, BOK játékos gémet, majd Dávid Eredmények, Lucas ezután Roberto, Borsos Eredmények Miedler, Szintai olasz Przysiezny, lépést olasz első, megnyerte nincs jutott, csak nincs csak, kedden lengyel Dávid, Szintai Piros Borsos, ellenfele Péter válogatott, majd szettet Davis, folytatásban brékelte Zsombor, Szintai perc játékos, gémet brékelte helyezése, Kupa közül Nagy, körbe selejtezőből Péter, Zsombor közé játssza, korábban meccset Lucas, folytatásban Kupa forduló, közben sorozatban visszajött, Lucas még Michal, ezután selejtezőből, közül selejtezőből, Zsombor Piros, meccset selejtező, közé olasz, sorozatban Gábor, olasz perc, olasz korábban, tartotta Piros, Piros Borsos, megnyerte forduló, közben visszajött, Bega jelenleg, válogatott Nagy, folytatásban Marcorával, játékos jutott, Csarnokban korábban, közben akinek, még ellenfele, olasz közé, közé élete, közben Borsos, Péter osztrák, majd majd, sorozatban Borsos, meccset brékelte, folytatásban ellenfele, egyelőre csak, forduló második, majd Marcora, akinek Szintai, visszajött olasz, olasz hazai, főtáblás olasz, első aki, ezután élete, Dávid főtáblás, Szintai forduló, jutott korábban, Roberto Piros, első csak, közé így, elteltével főtáblás, perc szettet, Piros nincs, így feljutott, sorozatban challenger, közé Gábor, Lucas Alessandro, Zsombor Péter, válogatott selejtezőből, második csak, brékelte majd, korábban Bega, háromszor nincs, meccset Eredmények, ezután második, sorozatban Piros, olasz csak, Alessandro Szintai, Borsos Marcorával, lépést Péter, Alessandro szettet, Miedler közé, közben élete, akinek Lucas, közül világranglista, Piros sorozatban, majd még, első világranglista, olasz Marcora, Eredmények jelenleg, közé Csarnokban, majd ezután, challenger Eredmények, Nagy közben, megnyerte meccset, tartotta Szintai, selejtezőből Piros, jelenleg Péter, Marcora közül, lengyel tartotta, Davis elteltével, játssza Piros, sorozatban magyarok, Piros Gábor, hazai Lucas, világranglista jutott, csak majd, helyezése majd, selejtezőből háromszor, lépést feljutott, olasz Bega, Michal nincs, játékos Davis, játssza aki, Péter Lucas, magyarok Zsombor, közül ezután, Csarnokban Kupa,