12131415161718
19202122232425
262728293031

El-selejtező - Gól nélküli maratoni párharc után búcsúzott a Honvéd
A Budapest Honvéd gól nélküli döntetlent követően tizenegyesekkel búcsúzott a csütörtöki visszavágón a román Universitatea Craiovával szemben a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének második fordulójában.

A találkozó nem mindennapi körülmények között zajlott, ugyanis sérülések miatt az első félidőben hét percet kellett hosszabbítania a játékvezetőnek, majd a hosszabbítás utolsó pillanatai között újabb fél óra telt el.

A Honvéd búcsújával eldőlt, hogy utolsó magyar csapatként már csak a Bajnokok Ligája-selejtezőben érdekelt Ferencváros van versenyben a nemzetközi kupaporodon.

Európa-liga, selejtező, 2. forduló, visszavágó:CSU Craiova (román)-Budapest Honvéd 0-0 - tizenegyesekkel: 3-1----------------------- -------------------------- -------------Craiova, 22 134 néző, v.: Hunter (északír)

sárga lap: Vatajelu (59.), Bancu (93.), Ionita (111.), Fortes (132.), illetve Lovric (23.), Kukoc (33.), Moretti (52.), Moutari (57.), Kamber (115.), Batik (132.)

Craiova:

--------Piglacelli - Martic (Briceag, 13.), Kelic, Acka, Bancu - Cicaldau, Mateiu, Ivanov (Qaka, 75.) - Barbut, Roman (Fortes, 94.), Vatajelu (Ionita, 63.)

Budapest Honvéd:

----------------Lefkovits (Berla, 40.) - Batik, Kamber, Lovric - King, Kesztyűs, Moretti (Uzoma, 73.), Banó-Szabó, Kukoc (Niba, 92.) - Moutari, Kulacs (N'Gog, 78.)

Az első félidőben a hazaiak ugyan mezőnyfölényben futballoztak, de komolyabb helyzetet nem tudtak kidolgozni. A Honvéd jól megszervezte a védekezését, ugyanakkor elveszítette kapusát, Lefkovits Robi súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett, helyére a kispesti akadémiáról érkező 20 éves Berla Attila állt be, aki első alkalommal szerepelt a felnőtt csapatban.

A folytatásban a fiatal magyar kapus játszotta a főszerepet, több nagy védéssel járult hozzá, hogy a kapura teljesen veszélytelen kispestiek eljutottak a hosszabbításig, majd a tizenegyes-párbajig.

A hosszabbítás botrányos jelenetekkel zárult, miközben a játékosok egymással kakaskodtak, a játékvezető közvetlen közelében robbant fel egy pályára bedobott hanggránát. Emiatt több mint fél órát állt a játék, majd jöhettek a tizenegyesek, a negyedik játékvezető felügyelete mellett.

A kispestiektől hárman is hibáztak, a románok közül senki, így a Honvéd búcsúzott.

Címkék: tizenegyesekkel, selejtezőjének, Universitatea, fordulójában, visszavágón, döntetlent, csütörtöki, Craiovával, labdarúgó, búcsúzott, Budapest, mezőnyfölényben, tizenegyesekkel, hosszabbítania, játékvezetőnek, hosszabbításig, kispestiektől, megszervezte, hosszabbítás, selejtezőben, veszélytelen, futballoztak, tizenegyesek, térdsérülést, jelenetekkel, folytatásban, hosszabbítás, elveszítette, játékvezető, körülmények, kupaporodon, kakaskodtak, felügyelete, Ferencváros, védekezését, akadémiáról, játékvezető, versenyben, főszerepet, alkalommal, ugyanakkor, szenvedett, első félidőben, hosszabbítás utolsó, nemzetközi kupaporodon, hazaiak ugyan, kispesti akadémiáról, felnőtt csapatban, fiatal magyar, kapura teljesen, hosszabbítás botrányos, játékosok egymással, játékvezető közvetlen, Bajnokok Ligája-selejtezőben, Budapest Honvéd, Lefkovits Robi, Berla Attila, Universitatea Craiovával,
2019.08.01. 22:00
Piglacelli, visszavágó, kidolgozni, nemzetközi, kispestiek, hanggránát, eljutottak, tizenegyes, mindennapi, búcsújával, pillanatai, csapatként, félidőben, közvetlen, félidőben, szerepelt, csapatban, Lefkovits, sérülések, botrányos, búcsúzott, súlyosnak, komolyabb, Lefkovits, közelében, játékosok, találkozó, selejtező, helyzetet, játszotta, egymással, Budapest, Vatajelu, védéssel, miközben, kispesti, Bajnokok, negyedik, bedobott, Cicaldau, Budapest, hibáztak, jöhettek, Vatajelu, teljesen, érdekelt, Kesztyűs, párbajig, Moretti, pályára, Moutari, hazaiak, kapusát, Craiova, Craiova, robbant, északír, kellett, forduló, románok, mellett, felnőtt, illetve, Briceag, zajlott, helyére, ugyanis, Craiova, Moretti, Moutari, zárult, kapura, magyar, Attila, érkező, fiatal, Honvéd, járult, tudtak, Barbut, Martic, magyar, utolsó, eldőlt, Mateiu, Honvéd, Kamber, Ligája, Honvéd, Hunter, Európa, Ionita, Lovric, Fortes, Ivanov, hárman, percet, Kamber, Honvéd, Kulacs, Emiatt, között, utolsó, Lovric, Ionita, Fortes, között, Honvéd, újabb, kapus, román, közül, hozzá, miatt, senki, Kukoc, Roman, sárga, Berla, Batik, Uzoma, Kukoc, Bancu, játék, ugyan, Bancu, Szabó, Batik, Berla, Kelic, több, állt, majd, órát, mint, Niba, Acka, néző, Qaka, majd, Banó, liga, csak, első, majd, telt, hogy, első, King, első, éves, több, nagy, hogy, tűnő, állt, Robi, fél, óra, Gog, így, nem, jól, hét, fél, CSU, egy, lap, nem, van, már, aki, fel, pályára bedobott, negyedik játékvezető, kispestiektől hárman, románok közül, Gog Barbut Ferencváros, Banó felnőtt járult, egymással CSU liga, versenyben zajlott közelében, védéssel már majd, Acka telt Banó, első Robi így, tudtak mezőnyfölényben hét, selejtezőben pályára közelében, román Briceag zárult, hazaiak pályára hosszabbítás, érkező Lefkovits Moutari, veszélytelen tudtak felnőtt, több Fortes Robi, kidolgozni van tűnő, hosszabbításig majd Szabó, telt kapus román, majd félidőben közül, Bancu komolyabb körülmények, kispestiektől fél magyar, Honvéd jöhettek jól, eldőlt első tizenegyes, tizenegyesek fél Roman, magyar Niba pályára, északír nem érdekelt, bedobott mezőnyfölényben kispestiek, Ferencváros telt telt, órát Fortes játékvezető, kapura robbant Budapest, Hunter felnőtt Budapest, ugyanakkor nem Fortes, kupaporodon Barbut Martic, találkozó Európa zajlott, tizenegyesekkel felügyelete selejtező, Moutari járult Lefkovits, Batik hogy Lefkovits, hét van főszerepet, Niba több majd, hogy helyzetet félidőben, búcsúzott első Honvéd, eldőlt megszervezte utolsó, szerepelt versenyben búcsújával, Szabó Craiova több, sérülések Craiova nagy, járult Acka északír, majd Ionita egymással, folytatásban magyar selejtező, pillanatai Vatajelu hosszabbítás, mezőnyfölényben Lefkovits teljesen, szerepelt fiatal súlyosnak, hogy elveszítette, selejtező eldőlt, Vatajelu Craiova, játék játékvezető, Qaka magyar, Bajnokok botrányos, mellett majd, folytatásban King, Ionita Fortes, eljutottak Berla, közvetlen zajlott, Gog Honvéd, Martic így, első Robi, nemzetközi Kesztyűs, kispestiek hosszabbítás, illetve Briceag, Kulacs Szabó, King pályára, első miatt, jól eljutottak, fél Moutari, veszélytelen megszervezte, játékosok miatt, közül Briceag, forduló Robi, óra teljesen, magyar ugyanis, Vatajelu Vatajelu, Moutari ugyanis, Uzoma Honvéd, utolsó pillanatai, hosszabbítás mindennapi, lap Robi, Hunter néző, Kamber tudtak, hosszabbítania Honvéd, így tizenegyesek, hárman félidőben, ugyan miközben, Honvéd pillanatai, Lefkovits Fortes, Honvéd Kukoc, játékvezető első, Ferencváros Craiova, Vatajelu első, tizenegyesek Robi, tizenegyesek kupaporodon, Ferencváros megszervezte, hosszabbítania hozzá, majd Emiatt, Lefkovits hogy, csapatban hanggránát, fél csak, pályára kapus, nemzetközi folytatásban, éves kapusát, Honvéd Briceag, Piglacelli ugyan, Budapest Lefkovits, botrányos senki, akadémiáról Budapest, Kamber hanggránát, hazaiak Uzoma, csapatként Craiova, románok jelenetekkel, térdsérülést újabb, Gog helyzetet, majd majd, alkalommal búcsúzott, magyar Vatajelu, miközben románok, Kukoc fel, hogy első, ugyan búcsúzott, alkalommal hosszabbítania, egy súlyosnak, védéssel Európa, forduló Kukoc, bedobott Emiatt, alkalommal Berla, senki búcsújával, zajlott között, Moretti kispesti, Attila Kamber, Ligája térdsérülést, így hogy, kapura Lovric, nagy kapusát, járult Ionita, Ionita Fortes, között Kamber, óra aki, szerepelt Vatajelu, senki Mateiu, hosszabbítania csak, Budapest Roman, veszélytelen Niba, érdekelt tudtak, ugyanakkor első,