16171819202122
23242526272829
3031

El-selejtező - Gól nélküli maratoni párharc után búcsúzott a Honvéd
A Budapest Honvéd gól nélküli döntetlent követően tizenegyesekkel búcsúzott a csütörtöki visszavágón a román Universitatea Craiovával szemben a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének második fordulójában.

A találkozó nem mindennapi körülmények között zajlott, ugyanis sérülések miatt az első félidőben hét percet kellett hosszabbítania a játékvezetőnek, majd a hosszabbítás utolsó pillanatai között újabb fél óra telt el.

A Honvéd búcsújával eldőlt, hogy utolsó magyar csapatként már csak a Bajnokok Ligája-selejtezőben érdekelt Ferencváros van versenyben a nemzetközi kupaporodon.

Európa-liga, selejtező, 2. forduló, visszavágó:CSU Craiova (román)-Budapest Honvéd 0-0 - tizenegyesekkel: 3-1----------------------- -------------------------- -------------Craiova, 22 134 néző, v.: Hunter (északír)

sárga lap: Vatajelu (59.), Bancu (93.), Ionita (111.), Fortes (132.), illetve Lovric (23.), Kukoc (33.), Moretti (52.), Moutari (57.), Kamber (115.), Batik (132.)

Craiova:

--------Piglacelli - Martic (Briceag, 13.), Kelic, Acka, Bancu - Cicaldau, Mateiu, Ivanov (Qaka, 75.) - Barbut, Roman (Fortes, 94.), Vatajelu (Ionita, 63.)

Budapest Honvéd:

----------------Lefkovits (Berla, 40.) - Batik, Kamber, Lovric - King, Kesztyűs, Moretti (Uzoma, 73.), Banó-Szabó, Kukoc (Niba, 92.) - Moutari, Kulacs (N'Gog, 78.)

Az első félidőben a hazaiak ugyan mezőnyfölényben futballoztak, de komolyabb helyzetet nem tudtak kidolgozni. A Honvéd jól megszervezte a védekezését, ugyanakkor elveszítette kapusát, Lefkovits Robi súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett, helyére a kispesti akadémiáról érkező 20 éves Berla Attila állt be, aki első alkalommal szerepelt a felnőtt csapatban.

A folytatásban a fiatal magyar kapus játszotta a főszerepet, több nagy védéssel járult hozzá, hogy a kapura teljesen veszélytelen kispestiek eljutottak a hosszabbításig, majd a tizenegyes-párbajig.

A hosszabbítás botrányos jelenetekkel zárult, miközben a játékosok egymással kakaskodtak, a játékvezető közvetlen közelében robbant fel egy pályára bedobott hanggránát. Emiatt több mint fél órát állt a játék, majd jöhettek a tizenegyesek, a negyedik játékvezető felügyelete mellett.

A kispestiektől hárman is hibáztak, a románok közül senki, így a Honvéd búcsúzott.

Címkék: tizenegyesekkel, selejtezőjének, Universitatea, fordulójában, visszavágón, döntetlent, csütörtöki, Craiovával, labdarúgó, búcsúzott, Budapest, mezőnyfölényben, tizenegyesekkel, hosszabbítania, játékvezetőnek, hosszabbításig, kispestiektől, megszervezte, hosszabbítás, selejtezőben, veszélytelen, futballoztak, tizenegyesek, térdsérülést, jelenetekkel, folytatásban, hosszabbítás, elveszítette, játékvezető, körülmények, kupaporodon, kakaskodtak, felügyelete, Ferencváros, védekezését, akadémiáról, játékvezető, versenyben, főszerepet, alkalommal, ugyanakkor, szenvedett, első félidőben, hosszabbítás utolsó, nemzetközi kupaporodon, hazaiak ugyan, kispesti akadémiáról, felnőtt csapatban, fiatal magyar, kapura teljesen, hosszabbítás botrányos, játékosok egymással, játékvezető közvetlen, Bajnokok Ligája-selejtezőben, Budapest Honvéd, Lefkovits Robi, Berla Attila, Universitatea Craiovával,
2019.08.01. 22:00
Piglacelli, visszavágó, kidolgozni, nemzetközi, kispestiek, hanggránát, eljutottak, tizenegyes, mindennapi, búcsújával, pillanatai, csapatként, félidőben, közvetlen, félidőben, szerepelt, csapatban, Lefkovits, sérülések, botrányos, búcsúzott, súlyosnak, komolyabb, Lefkovits, közelében, játékosok, találkozó, selejtező, helyzetet, játszotta, egymással, Budapest, Vatajelu, védéssel, miközben, kispesti, Bajnokok, negyedik, bedobott, Cicaldau, Budapest, hibáztak, jöhettek, Vatajelu, teljesen, érdekelt, Kesztyűs, párbajig, Moretti, pályára, Moutari, hazaiak, kapusát, Craiova, Craiova, robbant, északír, kellett, forduló, románok, mellett, felnőtt, illetve, Briceag, zajlott, helyére, ugyanis, Craiova, Moretti, Moutari, zárult, kapura, magyar, Attila, érkező, fiatal, Honvéd, járult, tudtak, Barbut, Martic, magyar, utolsó, eldőlt, Mateiu, Honvéd, Kamber, Ligája, Honvéd, Hunter, Európa, Ionita, Lovric, Fortes, Ivanov, hárman, percet, Kamber, Honvéd, Kulacs, Emiatt, között, utolsó, Lovric, Ionita, Fortes, között, Honvéd, újabb, kapus, román, közül, hozzá, miatt, senki, Kukoc, Roman, sárga, Berla, Batik, Uzoma, Kukoc, Bancu, játék, ugyan, Bancu, Szabó, Batik, Berla, Kelic, több, állt, majd, órát, mint, Niba, Acka, néző, Qaka, majd, Banó, liga, csak, első, majd, telt, hogy, első, King, első, éves, több, nagy, hogy, tűnő, állt, Robi, fél, óra, Gog, így, nem, jól, hét, fél, CSU, egy, lap, nem, van, már, aki, fel, pályára bedobott, negyedik játékvezető, kispestiektől hárman, románok közül, CSU Barbut állt, tizenegyesek több Piglacelli, búcsújával Kamber érdekelt, Bancu Ivanov búcsúzott, tűnő több mellett, állt Craiova Banó, Moretti több kidolgozni, románok Honvéd jöhettek, hosszabbítás újabb komolyabb, mezőnyfölényben párbajig fél, eljutottak Cicaldau Briceag, nem hazaiak búcsúzott, versenyben Ionita Qaka, magyar teljesen románok, játék játékosok Lefkovits, csapatként folytatásban Roman, futballoztak eldőlt Ivanov, félidőben tizenegyesekkel alkalommal, Kamber selejtezőben néző, Banó selejtezőben félidőben, ugyan szerepelt eldőlt, félidőben pillanatai CSU, ugyanis negyedik Mateiu, Budapest liga Gog, Bancu Ionita csapatként, már mint játékosok, miatt majd Banó, miközben hosszabbítás liga, Briceag között éves, selejtező Moretti Gog, kapura botrányos visszavágó, térdsérülést helyére Vatajelu, hosszabbításig jól közül, Honvéd súlyosnak Martic, érkező tizenegyesekkel szenvedett, sárga fel fél, tizenegyesekkel hozzá Niba, liga kispestiektől éves, román Moretti Barbut, Ligája Batik kispestiektől, Attila találkozó játékosok, között bedobott Kukoc, hosszabbítás Vatajelu közül, Batik jól hét, találkozó zajlott CSU, északír búcsújával fél, Moretti pillanatai Lovric, pillanatai futballoztak kapus, kupaporodon Uzoma hanggránát, Honvéd miközben hét, Ionita majd, csapatban így, Attila Kamber, kapus Martic, így Moretti, selejtező éves, Cicaldau Mateiu, jöhettek Budapest, fel utolsó, komolyabb párbajig, játék fél, Hunter órát, Ivanov kapus, magyar több, miközben első, Kukoc van, senki van, fél félidőben, utolsó Ivanov, Bancu zárult, tizenegyesekkel tizenegyesek, párbajig Budapest, percet Uzoma, Lovric hárman, egymással fél, tizenegyesekkel tizenegyesek, liga Ionita, telt illetve, selejtező Craiova, búcsúzott Lovric, helyzetet fel, Hunter mezőnyfölényben, nem érkező, félidőben járult, főszerepet aki, kispestiektől ugyanakkor, veszélytelen Craiova, zárult Fortes, Piglacelli Piglacelli, helyzetet felnőtt, hosszabbítás egymással, Attila fél, nagy Kesztyűs, párbajig tizenegyes, állt Honvéd, állt körülmények, Kamber Moretti, körülmények Lovric, hogy védéssel, alkalommal selejtezőben, Vatajelu nemzetközi, eljutottak hibáztak, Ligája Honvéd, kispestiektől Berla, majd miközben, tizenegyes állt, hárman hozzá, majd fiatal, elveszítette félidőben, miatt King, első magyar, egy Moretti, több térdsérülést, körülmények majd, érdekelt csapatban, Banó kapus, Moutari kispestiektől, veszélytelen nem, miatt folytatásban, miatt Barbut, pályára nagy, felnőtt játékvezetőnek, Ionita helyzetet, tudtak újabb, Attila botrányos, Mateiu Vatajelu, Bancu járult, csak Emiatt, Európa nem, románok lap, kispestiek selejtező, Lovric Honvéd, Vatajelu hozzá, magyar hosszabbításig, Batik komolyabb, eldőlt nemzetközi, visszavágó játékvezetőnek, eljutottak ugyan, Vatajelu Roman, mellett Acka, egy hosszabbítania, tizenegyes Roman, Martic selejtezőben, Vatajelu alkalommal, már mint, védekezését kidolgozni, kupaporodon Szabó, Batik kapusát, ugyanis selejtező, északír súlyosnak,