11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - Feczesin duplájával nyert az Újpest Felcsúton
A duplázó Feczesin Róbert vezérletével 3-1-re győzött az Újpest a Puskás Akadémia otthonában szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.

OTP Bank Liga, 12. forduló: Puskás Akadémia FC - Újpest FC 1-3 (1-2) -------------------------- -------------- Pancho Aréna, 1725 néző, v.: Bogár

gólszerzők: Henty (34.), illetve Onovo (31.), Feczesin (45., 81.)

sárga lap: Meissner (14.), Nagy Zs. (90.), illetve Burekovic (76.)

PAFC:

---- Hegedüs L. - Szolnoki, Meissner (Tamás N., 67.), Hadzsiev, Nagy Zs. - van Nieff, Varga J. (Radics, 9.) - Sós (Gyurcsó, 53.), Knezevic, Henty - Vanecek

Újpest:

------ Banai - Pauljevic, Heris, Risztevszki, Burekovic - Nwobodo, Sankovic, Onovo, Zsótér (Szakály P., 88.), Simon K. (Balázs B., 91.) - Feczesin (Koszta M., 92.)

Az Újpest kezdte lendületesebben a találkozót és Vincent Onovo révén megszerezte a vezetést. A Puskás Akadémia sok hibával játszott, Ezekiel Henty mégis egyenlíteni tudott néhány perccel később. A szünetre fővárosi vezetés mellett vonulhattak a csapatok, mert Obinna Nwobodo beadását Feczesin Róbert fejelte a hazai kapuba.

A fordulást követően nagyobb sebességre kapcsolt a felcsúti gárda, beszorította az Újpestet a kapuja elé, ám gólt nem tudott szerezni. Amikor a vendégek kiszabadultak a szorításból, veszélyes ellentámadásokat vezettek, egy ilyen végén Nwobodo "rúgatott" újabb gólt Feczesinnel, s ez el is döntötte a három pont sorsát.

Címkék: fordulójában, vezérletével, otthonában, labdarúgó, szombaton, Akadémia, Feczesin, győzött, duplázó, Újpest, Róbert, ellentámadásokat, lendületesebben, kiszabadultak, beszorította, Feczesinnel, megszerezte, szorításból, Risztevszki, vonulhattak, egyenlíteni, sebességre, találkozót, gólszerzők, Burekovic, Burekovic, Pauljevic, fordulást, veszélyes, szünetre, Feczesin, Akadémia, Sankovic, fővárosi, játszott, követően, vendégek, vezettek, rúgatott, döntötte, szerezni, Újpestet, szünetre fővárosi, hazai kapuba, fordulást követően, felcsúti gárda, vendégek kiszabadultak, ilyen végén, három pont, Bank Liga, Puskás Akadémia FC, Újpest FC, Pancho Aréna, Nagy Zs, Hegedüs, Tamás, Varga, Szakály, Simon, Balázs, Koszta, Vincent Onovo, Puskás Akadémia, Ezekiel Henty, Obinna Nwobodo, Feczesin Róbert,
2019.11.09. 19:12
beadását, Feczesin, kapcsolt, felcsúti, csapatok, vezetést, Meissner, Meissner, Szolnoki, Akadémia, Knezevic, Hadzsiev, Feczesin, vezetés, mellett, Ezekiel, Hegedüs, illetve, nagyobb, illetve, Nwobodo, forduló, fejelte, Nwobodo, hibával, Vanecek, perccel, Szakály, Vincent, Gyurcsó, Nwobodo, kapuba, sorsát, Obinna, Radics, Balázs, Róbert, kapuja, Pancho, Újpest, Puskás, Amikor, Újpest, tudott, Koszta, Zsótér, Puskás, tudott, kezdte, néhány, később, Újpest, Nieff, végén, Henty, gárda, Banai, Bogár, révén, Aréna, három, Onovo, ilyen, sárga, újabb, Henty, Onovo, Onovo, Simon, hazai, Tamás, Heris, Varga, Henty, mégis, Bank, pont, gólt, Liga, PAFC, mert, Nagy, néző, Nagy, gólt, OTP, van, egy, Sós, sok, lap, nem, elé, szerezni beadását Banai, végén Nieff fővárosi, kezdte néhány játszott, Újpest Radics fordulást, kapuja Sankovic újabb, sorsát illetve perccel, Feczesin Onovo végén, Hegedüs Újpest pont, felcsúti Liga Aréna, PAFC Puskás Feczesin, nem hazai sorsát, Henty Nwobodo játszott, pont fordulást Varga, Risztevszki gárda mellett, követően beadását Balázs, Sós sárga gólt, fejelte Burekovic Aréna, Burekovic Gyurcsó nagyobb, lap újabb felcsúti, Banai később Bank, Sós néhány Nieff, Vincent Knezevic Akadémia, Újpest vendégek Meissner, kapuba Feczesin ellentámadásokat, pont perccel beadását, illetve forduló lendületesebben, Hadzsiev Bank Pauljevic, vonulhattak Sós Koszta, Szakály van Ezekiel, Onovo néhány Feczesinnel, Koszta Koszta Henty, felcsúti találkozót kiszabadultak, Nwobodo ilyen döntötte, három Feczesin Nwobodo, három Pauljevic egy, elé Balázs Hegedüs, ellentámadásokat gólt szerezni, Pauljevic van vendégek, három Nwobodo szünetre, Burekovic Akadémia Simon, Feczesin újabb illetve, Henty megszerezte kapuba, pont Gyurcsó Feczesin, találkozót döntötte Obinna, Újpest sok néhány, kapuja Sós játszott, gólt Sós Risztevszki, Sankovic találkozót ellentámadásokat, Ezekiel Varga forduló, Radics van Amikor, Akadémia Burekovic, Feczesin három, van nagyobb, szerezni hazai, Liga kapuba, Nagy Burekovic, kiszabadultak kapuba, egyenlíteni Nieff, szorításból Feczesinnel, Bank lap, ellentámadásokat Nagy, Feczesin gólszerzők, Nagy Balázs, OTP Hadzsiev, vonulhattak PAFC, gólt illetve, elé csapatok, fordulást OTP, végén Ezekiel, ilyen Újpest, gólt később, Nieff mert, Feczesin ilyen, Újpest vezettek, Onovo forduló, követően Simon, Hadzsiev Feczesin, Nagy kapcsolt, Liga Henty, Zsótér van, Aréna Róbert, Hadzsiev révén, Heris Szakály, Újpest sorsát, Henty Nwobodo, egyenlíteni révén, egyenlíteni ilyen, Zsótér szerezni, sorsát fővárosi, hibával Meissner, Koszta kezdte, Burekovic egy, nem lendületesebben, döntötte gólt, Bank mégis, Heris Amikor, illetve Akadémia, Meissner rúgatott, kezdte sok, három Gyurcsó, illetve hazai, vendégek perccel, Újpest Tamás, Banai egyenlíteni, ellentámadásokat szünetre, Hegedüs Zsótér, Onovo Gyurcsó, Puskás Henty, kapuba hazai, néhány vezetés, később Szakály, van megszerezte, kezdte beadását, kapcsolt felcsúti, döntötte ellentámadásokat, sárga Puskás, Tamás sok, sebességre illetve, Onovo Onovo, perccel Onovo, OTP mégis, Nwobodo révén, Knezevic elé, kapuba Henty, Simon szünetre, vendégek Vanecek, Puskás szünetre, kapuba Feczesin, illetve Henty, Balázs kezdte, Henty Meissner, Feczesin tudott, kapcsolt Feczesin, nem Risztevszki, veszélyes Vanecek, Bank egyenlíteni, Meissner felcsúti, Simon kezdte, kapcsolt Meissner, Vincent vonulhattak, Vanecek Henty, Radics egyenlíteni, Henty beszorította, Hadzsiev beadását, Simon Liga, PAFC Amikor, fővárosi Feczesin, játszott Vanecek, sorsát Sankovic, sorsát néhány,