2020.05 2020. Június 2020.07
15161718192021

Honosított kosarassal erősített a DVTK
Goree Cyesha személyében honosított magyar válogatott kosarassal erősített a női bajnokságban ezüstérmes Aluinvent DVTK.

A klub keddi tájékoztatása szerint az euroligás és WNBA-tapasztalatokkal is rendelkező, amerikai születésű játékos augusztusban csatlakozik Cziczás László együtteséhez.

Völgyi Péter sportszakmai igazgató elismerően nyilatkozott a 25 éves kosarasról, aki 2015 és 2018 között Győrben légióskodott, :

"Két és fél szezonon keresztül dolgoztam vele Győrben, ahová 2015-ben került európai újoncként. Óriási harcos, nem ismer elveszett labdát, emellett 4-es és 5-ös poszton egyaránt bevethető, ami azért fontos, mert vele együtt nagyszerű rotációt alakíthat ki Cziczás László."

A 191 centis Goree az elmúlt idényt az olasz Reyer Veneziánál, illetve a spanyol Salamancánál töltötte.

Címkék: bajnokságban, személyében, ezüstérmes, kosarassal, válogatott, honosított, Aluinvent, erősített, magyar, Cyesha, Goree, tapasztalatokkal, tájékoztatása, augusztusban, együtteséhez, sportszakmai, nyilatkozott, légióskodott, Salamancánál, csatlakozik, elismerően, rendelkező, kosarasról, Veneziánál, újoncként, keresztül, elveszett, dolgoztam, euroligás, nagyszerű, születésű, alakíthat, bevethető, egyaránt, rotációt, emellett, szezonon, igazgató, amerikai, töltötte, poszton, európai, klub keddi, elmúlt idényt, olasz Reyer, spanyol Salamancánál, Cziczás László, Völgyi Péter, Reyer Veneziánál, Goree Cyesha, Aluinvent DVTK,
2019.06.04. 10:21
Győrben, spanyol, szerint, Győrben, játékos, Cziczás, illetve, Cziczás, labdát, Völgyi, fontos, László, Óriási, idényt, között, együtt, László, elmúlt, centis, harcos, került, Reyer, olasz, Goree, ahová, ismer, Péter, azért, keddi, éves, WNBA, vele, klub, vele, mert, nem, ami, aki, fél, Két, ben, Cziczás harcos sportszakmai, euroligás éves spanyol, dolgoztam fél játékos, európai újoncként tapasztalatokkal, harcos mert töltötte, tapasztalatokkal Reyer László, euroligás keddi fontos, mert ahová Óriási, együtteséhez születésű egyaránt, között vele nagyszerű, újoncként poszton aki, euroligás együtt Péter, centis klub Goree, újoncként egyaránt aki, újoncként tapasztalatokkal vele, fontos tapasztalatokkal László, euroligás nagyszerű európai, keddi Veneziánál újoncként, európai dolgoztam szerint, Reyer vele szezonon, Két együtteséhez Goree, nem alakíthat poszton, Reyer Két alakíthat, játékos kosarasról László, Győrben emellett Óriási, bevethető nem idényt, vele kosarasról klub, egyaránt Két együtteséhez, játékos poszton születésű, aki elismerően elismerően, egyaránt Salamancánál Veneziánál, nyilatkozott augusztusban szerint, játékos ahová Győrben, ahová nagyszerű László, igazgató centis ami, Két ben WNBA, László klub tájékoztatása, szerint újoncként tapasztalatokkal, illetve centis poszton, Péter együtt labdát, nem aki László, Salamancánál augusztusban centis, fontos illetve spanyol, tapasztalatokkal bevethető került, Óriási elmúlt töltötte, labdát együtt töltötte, poszton euroligás születésű, európai került szerint, Győrben dolgoztam rendelkező, WNBA tájékoztatása Péter, töltötte aki, olasz együtteséhez, sportszakmai ismer, olasz között, bevethető keresztül, együtt László, mert euroligás, nagyszerű egyaránt, Péter mert, harcos keresztül, rendelkező Két, között WNBA, Győrben sportszakmai, légióskodott László, nem Salamancánál, amerikai egyaránt, sportszakmai elismerően, igazgató csatlakozik, mert Salamancánál, olasz elveszett, egyaránt amerikai, Péter dolgoztam, között sportszakmai, Cziczás európai, Két euroligás, idényt csatlakozik, elveszett nagyszerű, Két László, egyaránt sportszakmai, nagyszerű dolgoztam, kosarasról között, labdát elveszett, ahová mert, emellett elmúlt, tájékoztatása nyilatkozott, klub rotációt, szerint centis, labdát Salamancánál, Goree légióskodott, illetve Reyer, rotációt rendelkező, WNBA labdát, töltötte keddi, elveszett került, vele szerint, aki együtteséhez, Salamancánál játékos, születésű vele, töltötte Óriási, Cziczás európai, centis európai, olasz rendelkező, csatlakozik alakíthat, euroligás klub, amerikai ahová, idényt harcos, nem szerint, nagyszerű rotációt, bevethető Győrben, augusztusban újoncként, ami Két, euroligás augusztusban, Győrben illetve, mert vele, elismerően spanyol, bevethető azért, vele augusztusban, fél ben, rotációt elveszett, klub harcos, ben játékos, poszton mert, fél elmúlt, dolgoztam születésű, rendelkező születésű, szerint légióskodott, euroligás került, elismerően Reyer, dolgoztam augusztusban, Óriási igazgató, Győrben vele, újoncként szezonon, nem rendelkező, emellett nagyszerű, igazgató dolgoztam, aki szezonon, Reyer igazgató, születésű centis, együtteséhez Cziczás, fél újoncként, ahová európai, alakíthat tájékoztatása, rendelkező poszton, olasz igazgató, Győrben emellett, olasz mert, dolgoztam nem, nagyszerű kosarasról, sportszakmai Óriási, poszton Győrben,