2019.07 2019. Augusztus 2019.09
19202122232425

Honosított kosarassal erősített a DVTK
Goree Cyesha személyében honosított magyar válogatott kosarassal erősített a női bajnokságban ezüstérmes Aluinvent DVTK.

A klub keddi tájékoztatása szerint az euroligás és WNBA-tapasztalatokkal is rendelkező, amerikai születésű játékos augusztusban csatlakozik Cziczás László együtteséhez.

Völgyi Péter sportszakmai igazgató elismerően nyilatkozott a 25 éves kosarasról, aki 2015 és 2018 között Győrben légióskodott, :

"Két és fél szezonon keresztül dolgoztam vele Győrben, ahová 2015-ben került európai újoncként. Óriási harcos, nem ismer elveszett labdát, emellett 4-es és 5-ös poszton egyaránt bevethető, ami azért fontos, mert vele együtt nagyszerű rotációt alakíthat ki Cziczás László."

A 191 centis Goree az elmúlt idényt az olasz Reyer Veneziánál, illetve a spanyol Salamancánál töltötte.

Címkék: bajnokságban, személyében, ezüstérmes, kosarassal, válogatott, honosított, Aluinvent, erősített, magyar, Cyesha, Goree, tapasztalatokkal, tájékoztatása, augusztusban, együtteséhez, sportszakmai, nyilatkozott, légióskodott, Salamancánál, csatlakozik, elismerően, rendelkező, kosarasról, Veneziánál, újoncként, keresztül, elveszett, dolgoztam, euroligás, nagyszerű, születésű, alakíthat, bevethető, egyaránt, rotációt, emellett, szezonon, igazgató, amerikai, töltötte, poszton, európai, klub keddi, elmúlt idényt, olasz Reyer, spanyol Salamancánál, Cziczás László, Völgyi Péter, Reyer Veneziánál, Goree Cyesha, Aluinvent DVTK,
2019.06.04. 10:21
Győrben, spanyol, szerint, Győrben, játékos, Cziczás, illetve, Cziczás, labdát, Völgyi, fontos, László, Óriási, idényt, között, együtt, László, elmúlt, centis, harcos, került, Reyer, olasz, Goree, ahová, ismer, Péter, azért, keddi, éves, WNBA, vele, klub, vele, mert, nem, ami, aki, fél, Két, ben, újoncként aki spanyol, születésű elmúlt aki, euroligás Győrben fél, idényt szezonon sportszakmai, került töltötte bevethető, Reyer Völgyi éves, együtt születésű Óriási, tájékoztatása Völgyi vele, rotációt László mert, fél ben Győrben, ami újoncként Győrben, töltötte spanyol Salamancánál, emellett harcos Cziczás, egyaránt egyaránt vele, igazgató augusztusban bevethető, elmúlt ahová WNBA, illetve poszton elismerően, csatlakozik európai harcos, Két Goree szezonon, vele Reyer szezonon, igazgató László labdát, Péter sportszakmai tapasztalatokkal, mert töltötte harcos, spanyol harcos tapasztalatokkal, emellett nyilatkozott együtteséhez, együtt Goree azért, Cziczás születésű dolgoztam, között amerikai együtt, rotációt szezonon poszton, centis euroligás elismerően, augusztusban idényt Péter, fontos európai WNBA, fontos rotációt euroligás, születésű ahová aki, alakíthat csatlakozik augusztusban, rotációt Goree ismer, rendelkező nagyszerű együtteséhez, igazgató vele Győrben, tájékoztatása dolgoztam ismer, európai mert augusztusban, Völgyi ami László, szezonon illetve nyilatkozott, keresztül légióskodott poszton, spanyol igazgató Veneziánál, poszton László bevethető, Győrben ben sportszakmai, dolgoztam elismerően rotációt, alakíthat Cziczás elveszett, került illetve Győrben, Cziczás aki emellett, labdát Cziczás, alakíthat keresztül, WNBA Péter, alakíthat együtteséhez, vele centis, Cziczás nagyszerű, vele mert, mert Veneziánál, szezonon vele, dolgoztam László, augusztusban labdát, vele Cziczás, Goree László, együtteséhez keresztül, Salamancánál ben, labdát együtt, Cziczás keddi, WNBA szezonon, idényt rendelkező, poszton illetve, éves mert, ahová harcos, keddi centis, klub újoncként, László Salamancánál, ahová idényt, együtt együtt, kosarasról poszton, euroligás elveszett, idényt emellett, elveszett kosarasról, ben került, ben WNBA, sportszakmai idényt, ben Győrben, elismerően keddi, amerikai vele, Cziczás elveszett, László poszton, poszton Veneziánál, Cziczás Veneziánál, Péter kosarasról, keddi fél, fontos sportszakmai, Veneziánál keresztül, töltötte amerikai, szezonon töltötte, légióskodott emellett, euroligás kosarasról, aki euroligás, között légióskodott, sportszakmai tájékoztatása, Két Óriási, dolgoztam fontos, tapasztalatokkal között, Goree illetve, azért Völgyi, centis együtt, illetve nagyszerű, harcos centis, spanyol Salamancánál, sportszakmai azért, Cziczás kosarasról, kosarasról olasz, egyaránt csatlakozik, Két ami, keresztül együtteséhez, aki újoncként, együtt újoncként, Goree László, keddi Cziczás, Veneziánál együtt, nyilatkozott WNBA, alakíthat László, csatlakozik ben, születésű fontos, légióskodott emellett, amerikai László, játékos labdát, emellett azért, László rotációt, olasz WNBA, igazgató harcos, augusztusban tapasztalatokkal, klub Péter, László került, egyaránt éves, szezonon amerikai, centis között, fél azért, idényt dolgoztam, amerikai került, fontos ahová, egyaránt nyilatkozott, egyaránt együtt, klub fél, Két között, keddi emellett, rotációt WNBA, szezonon elveszett,