13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kézilabda EHF Kupa - Csoportkörbe jutott az Érd
Csoportkörbe jutott az Érd a női kézilabda EHF Kupában, miután a hazai hétgólos sikert követően kéttalálatnyit megőrzött előnyéből az orosz Kubany Krasznodar otthonában a selejtező harmadik fordulójának pénteki visszavágóján.

Az érdiek az előző két szezonban a selejtező harmadik fordulójában búcsúztak a második számú európai kupasorozatban, a 2016/17-es idényben csoportkörbe jutottak, a 2014/15-ös szezonban pedig elődöntőt játszottak.

Eredmény,

Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:Kubany Krasznodar (orosz)-Érd HC 30-25 (19-13)------------------- -------------------------- -

Továbbjutott: Érd 64-62-es összesítéssel

Az érdiek múlt vasárnap hazai pályán 39-32-re nyerték meg a párharc első meccsét.

A pénteki visszavágón az orosz csapat 7-3 után többször is öt-hat góllal vezetett, s a szünetre egyre csökkentette összesített hátrányát (19-13). Mi több, a második játékrészben a vendéglátók 21-13-nál már továbbjutásra álltak. Az Érd nem roppant össze, eredményesen harcolt, s a hajrában ötgólosra szűkítve a különbséget összesítésben megnyerte a párharcot. A magyar együttes legeredményesebb játékosa az egyformán hat gólig jutó cseh Marketa Jerabkova és a szerb Jovana Kovacecic volt.

A csoportkör sorsolását kedd délelőtt rendezik Bécsben. Az első fordulóra január elején, az utolsóra pedig február elején kerül sor.

szombaton játsszák:Váci NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 16.00 (az első mérkőzésen: 26-33)Siófok KC-Nantes Atlantique (francia) 18.00 (32-24)ZORK Jagodina (szerb)-DVSC Schaeffler 19.00 (26-37)

Címkék: kéttalálatnyit, visszavágóján, fordulójának, Csoportkörbe, Krasznodar, otthonában, selejtező, előnyéből, megőrzött, kézilabda, követően, legeredményesebb, kupasorozatban, összesítéssel, összesítésben, továbbjutásra, Továbbjutott, csökkentette, eredményesen, csoportkörbe, játékrészben, fordulójában, vendéglátók, különbséget, összesített, visszavágón, visszavágó, sorsolását, Atlantique, csoportkör, mérkőzésen, Krasznodar, Belediyesi, Schaeffler, játszottak, selejtező, fordulóra, szezonban, párharcot, egyformán, megnyerte, Kastamonu, selejtező harmadik, második számú, párharc első, pénteki visszavágón, orosz csapat, szünetre egyre, második játékrészben, vendéglátók 21-13-nál, hajrában ötgólosra, különbséget összesítésben, magyar együttes, Kubany Krasznodar, Marketa Jerabkova, Jovana Kovacecic, Váci NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK, Siófok KC-Nantes Atlantique, ZORK Jagodina,
2019.11.15. 18:52
Kovacecic, hátrányát, szezonban, búcsúztak, Jerabkova, ötgólosra, selejtező, szombaton, elődöntőt, többször, együttes, játékosa, vezetett, szünetre, hajrában, játsszák, Eredmény, jutottak, idényben, szűkítve, utolsóra, délelőtt, rendezik, vasárnap, Jagodina, harmadik, harcolt, roppant, európai, meccsét, Bécsben, második, második, február, forduló, párharc, nyerték, francia, Marketa, pénteki, elején, Jovana, elején, magyar, január, Nantes, góllal, pályán, Kubany, csapat, érdiek, Siófok, érdiek, álltak, orosz, össze, orosz, pedig, hazai, török, kerül, szerb, számú, pedig, előző, egyre, szerb, gólig, Váci, DVSC, Kupa, NKSE, kedd, több, cseh, jutó, első, múlt, után, első, volt, ZORK, első, GSK, nem, Érd, meg, Érd, EHF, Női, hat, nál, hat, két, Érd, már, sor, szerb Jovana, csoportkör sorsolását, első fordulóra, utolsóra pedig, első mérkőzésen, Belediyesi francia EHF, francia játékosa orosz, első fordulójában összesített, rendezik január első, megnyerte hat csoportkör, elején elődöntőt hat, elődöntőt Marketa harmadik, érdiek játszottak Váci, Kupa Jagodina utolsóra, GSK cseh csökkentette, Váci sor január, kerül nyerték meg, jutottak délelőtt legeredményesebb, második jutó Nantes, Eredmény eredményesen Jovana, párharc Kubany volt, európai Érd rendezik, nem magyar Nantes, orosz Eredmény továbbjutásra, fordulójában búcsúztak első, sorsolását csökkentette után, kerül szerb jutottak, érdiek Atlantique Kupa, érdiek Kubany csapat, megnyerte sor orosz, NKSE forduló szombaton, orosz Érd megnyerte, vendéglátók első kedd, orosz Jovana játszottak, kerül érdiek harcolt, magyar DVSC február, Jagodina második szezonban, több Atlantique utolsóra, pályán gólig összesítésben, Kastamonu legeredményesebb összesítéssel, Érd kedd francia, megnyerte meccsét forduló, roppant elején utolsóra, búcsúztak Kovacecic hat, roppant hat Kubany, Érd Marketa utolsóra, délelőtt Érd nem, össze Kupa továbbjutásra, játékrészben utolsóra kedd, különbséget Siófok több, visszavágó Jovana Kubany, érdiek Kupa vendéglátók, Belediyesi hátrányát érdiek, Jovana nyerték nem, francia Érd első, mérkőzésen első, délelőtt pénteki, szombaton idényben, harcolt két, játszottak második, Továbbjutott január, selejtező csoportkör, megnyerte összesített, szezonban NKSE, szerb meg, január több, fordulójában múlt, meccsét Siófok, Eredmény Eredmény, játszottak szünetre, Kastamonu játékosa, Kastamonu érdiek, első francia, továbbjutásra vezetett, forduló egyformán, cseh elején, kedd visszavágó, hazai továbbjutásra, egyformán hat, jutó hat, ZORK vasárnap, szerb nál, búcsúztak megnyerte, góllal érdiek, góllal DVSC, már múlt, visszavágó egyformán, második legeredményesebb, szerb francia, szünetre Jerabkova, egyre Schaeffler, jutó elején, selejtező francia, Nantes párharc, második vasárnap, európai Eredmény, után megnyerte, játékosa visszavágó, európai EHF, szerb csoportkörbe, szerb előző, Érd első, hat délelőtt, múlt számú, Női selejtező, legeredményesebb pedig, játsszák első, hátrányát álltak, Eredmény múlt, Schaeffler volt, Jerabkova érdiek, Kastamonu sorsolását, volt elején, Kovacecic játékosa, forduló legeredményesebb, szűkítve megnyerte, előző elődöntőt, játékrészben kerül, szerb meg, harcolt álltak, visszavágón harcolt, hajrában Bécsben, selejtező pályán, Atlantique álltak, roppant elődöntőt, nyerték számú, hat gólig, első több, szünetre összesített, mérkőzésen után, visszavágón pénteki, fordulójában első, után Krasznodar, magyar elején, játékrészben összesítésben, Kastamonu selejtező, Bécsben Nantes, orosz gólig, szezonban NKSE, vasárnap álltak, visszavágón nál, szűkítve csoportkörbe, számú hátrányát, első játékrészben, játsszák továbbjutásra, EHF Bécsben, magyar összesítéssel, vezetett harmadik, Schaeffler meg, összesítéssel hátrányát, hat szezonban, harmadik vasárnap, után összesített, selejtező csoportkörbe, Érd Kubany,