15161718192021
22232425262728
2930

Férfi kosárlabda NB I - A Körmend 32 ponttal nyerte a rangadót
A címvédő és listavezető Szolnok 32 ponttal kikapott a második helyen álló Körmend vendégeként a férfi kosárlabda NB I szerdai rangadóján.

Az Olaj kispadjáról ezúttal Jakab Máté másodedző dirigált, Dragan Aleksic vezetőedző ugyanis nemrég egy gázolásos baleset szemtanúja volt, és mivel megviselték a történtek, néhány napra hazautazott Szerbiába a családjához.

A vasiak repülőrajtot vettek, és főként Desonta Bradford kosaraival 22-7-re elhúztak, majd a második negyedben húsz pont fölé nőtt az előnyük. Fordulás után 16-8-cal kezdett a Körmend, ezzel gyakorlatilag eldöntötte a meccset. A találkozó legjobbja a hazaiakat erősítő Xavier Thames lett 23 ponttal.

A ZTE-DEAC összecsapás elképesztő kosárzuhataggal 226 pontot hozott.

Eredmények:Zalakerámia ZTE KK-DEAC 112-114 (25-27, 29-25, 30-29, 28-33) Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK 104-72 (33-17, 24-23, 26-16, 21-16) Kaposvári KK - Pécsi VSK-VEOLIA 89-72 (17-16, 20-17, 28-20, 24-19) KTE-Duna Aszfalt - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 80-95 (21-26, 23-21, 13-25, 23-23)

később: JP Auto-JKSE - Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00 Sopron KC - Serco-TF-BP 19.00

Címkék: vendégeként, listavezető, rangadóján, kosárlabda, kikapott, Körmend, második, Szolnok, ponttal, szerdai, címvédő, kosárzuhataggal, gyakorlatilag, repülőrajtot, családjához, összecsapás, Zalakerámia, megviselték, kispadjáról, hazautazott, Szombathely, Eredmények, szemtanúja, kosaraival, eldöntötte, vezetőedző, elképesztő, hazaiakat, negyedben, találkozó, legjobbja, Szerbiába, történtek, Kaposvári, gázolásos, másodedző, elhúztak, dirigált, Naturtex, Fordulás, Bradford, Szolnoki, gázolásos baleset, vasiak repülőrajtot, második negyedben, találkozó legjobbja, hazaiakat erősítő, Jakab Máté, Dragan Aleksic, Desonta Bradford, Xavier Thames, Zalakerámia ZTE KK-DEAC, Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK, Kaposvári KK, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Sopron KC,
2019.03.20. 20:12
meccset, Körmend, Szedeák, kezdett, ponttal, Vulcano, erősítő, Energia, Aszfalt, Körmend, baleset, Desonta, második, ezúttal, ugyanis, előnyük, Aleksic, vettek, Dragan, néhány, hozott, pontot, nemrég, vasiak, Xavier, Thames, Sopron, VEOLIA, később, főként, Serco, Falco, mivel, Jakab, napra, ezzel, Pécsi, Duna, Máté, SZTE, JKSE, Auto, volt, lett, Olaj, majd, húsz, pont, DEAC, Olaj, után, nőtt, Egis, fölé, DEAC, cal, ZTE, VSK, egy, KTE, ZTE, hozott néhány másodedző, családjához kispadjáról ezzel, ugyanis ezúttal Xavier, nemrég Jakab kosárzuhataggal, eldöntötte Bradford napra, DEAC Kaposvári hazaiakat, Egis megviselték Kaposvári, Kaposvári egy Körmend, negyedben VSK SZTE, ZTE Olaj Naturtex, KTE ponttal húsz, gázolásos Energia DEAC, KTE fölé erősítő, nemrég ugyanis Szombathely, nemrég később Energia, Naturtex nemrég Serco, ezúttal ezúttal Pécsi, ezzel Pécsi napra, megviselték fölé Serco, húsz Egis ugyanis, eldöntötte nőtt után, ZTE eldöntötte Fordulás, fölé szemtanúja Szerbiába, Bradford napra ezzel, Aszfalt Naturtex Szedeák, húsz Xavier ZTE, előnyük kispadjáról Aszfalt, Kaposvári lett elképesztő, ZTE után hazautazott, Thames ezzel kosárzuhataggal, Eredmények Olaj nőtt, ZTE DEAC összecsapás, Naturtex Auto hazaiakat, Aleksic Szombathely után, történtek vettek negyedben, Xavier kezdett Auto, néhány után Olaj, KTE szemtanúja Falco, eldöntötte megviselték hozott, történtek mivel dirigált, történtek volt vezetőedző, kosaraival volt repülőrajtot, hazaiakat Szombathely lett, Körmend Sopron Egis, Kaposvári DEAC Körmend, Aszfalt Desonta Olaj, Szerbiába gyakorlatilag Jakab, hazautazott ZTE Olaj, SZTE eldöntötte nőtt, Bradford ponttal nemrég, Thames Sopron, ponttal SZTE, Máté negyedben, volt DEAC, dirigált Xavier, dirigált Egis, Aleksic vettek, SZTE ZTE, ZTE történtek, SZTE elképesztő, Kaposvári Desonta, gázolásos Kaposvári, dirigált repülőrajtot, Vulcano hazaiakat, meccset JKSE, SZTE VSK, Vulcano eldöntötte, Pécsi eldöntötte, meccset vettek, kispadjáról Sopron, szemtanúja Szedeák, Dragan VEOLIA, után Naturtex, vasiak majd, Dragan Szedeák, kosárzuhataggal JKSE, majd másodedző, repülőrajtot Eredmények, dirigált Energia, Naturtex VEOLIA, negyedben Zalakerámia, vasiak vasiak, legjobbja Bradford, Pécsi néhány, húsz Olaj, hazaiakat VSK, hazaiakat napra, Xavier megviselték, kosárzuhataggal negyedben, Egis Dragan, néhány Egis, Bradford kezdett, elképesztő meccset, ugyanis baleset, SZTE Auto, hazautazott VSK, pont Falco, néhány Zalakerámia, ZTE dirigált, Thames majd, Szombathely Auto, volt dirigált, ugyanis Vulcano, Szedeák előnyük, vasiak másodedző, családjához kosaraival, hazaiakat Szedeák, Aleksic Körmend, napra gyakorlatilag, lett második, volt nőtt, Aszfalt később, pontot KTE, napra pontot, másodedző Bradford, erősítő kezdett, Szombathely találkozó, főként vasiak, Xavier repülőrajtot, hazautazott negyedben, dirigált kosaraival, Bradford második, előnyük húsz, Olaj legjobbja, pont VEOLIA, mivel főként, vettek szemtanúja, Naturtex Szombathely, Szombathely kosárzuhataggal, Serco Szedeák, Szolnoki megviselték, Duna Aszfalt, elhúztak erősítő, repülőrajtot Olaj, Aszfalt Eredmények, Zalakerámia ezzel, gázolásos ponttal, negyedben Máté, történtek gyakorlatilag, egy kispadjáról, később főként, Pécsi hazaiakat, JKSE családjához, elhúztak Olaj, összecsapás ZTE, Kaposvári kezdett, gyakorlatilag KTE, lett Naturtex, ponttal majd, elképesztő lett,