Belépés
Keresés
Naptár
2019.04 2019. Május 2019.06
HétKedSzeCsüPénSzoVas
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Véleményezd.hu már az Androidon is!
Épp várod a buszt? Sorban állsz a pénztárnál?
Vagy egyszerűen csak unatkozol?

Olvasd el a legfrissebb híreket bárhol, bármikor!
Írd meg a véleményedet is!

Az alkalmazás letölthető az Android Marketből is!

Letöltés
Véleményezők toplistája
1. atomvaros 3261
2. venci76 3054
3. kicsoda57 601
4. olinia 390
5. eladasos 367
6. szicu 266
7. jbal 261
8. orsi1 199
9. duplanagypapa 185
10. raffraff 168
Információ
Véleményezd!
Mit gondolsz róla? Egyetértesz? Mi a véleményed?
RSS
Asztalitenisz-vb - A magyarok hétfői programja
A magyar játékosok programja a budapesti asztalitenisz-világbajnoks ág hétfői játéknapján:


selejtező:

férfi egyes:

------------23. csoport: Majoros Bence-Matteo Mutti (olasz) 12.0028. csoport: Ecseki Nándor-Javen Choong (malajziai) 12.0041. csoport: Lakatos Tamás-Akhilen Yogarajah (mauritiusi) 12.4542. csoport: Szudi Ádám-Cecilio Correa (venezuelai) 12.45

A csoportgyőztesek jutnak a 128-as főtáblára.

női egyes:

----------45. csoport: Fehér Orsolya-Melissa Tapper (ausztrál) 14.1546. csoport: Bálint Bernadett-Celine Reust (svájci) 14.1547. csoport: Hartbrich Leonie-Masid Asztari (iráni) 14.15

A csoportgyőztesek jutnak a főtáblára, a másodikak közül négy szerencsés vesztes is a 128 közé kerül.

férfi páros:

------------

1. forduló:András Csaba, Juhász Patrik-Lars Posch, Lionel Weber (svájci) 10.00

A Lakatos Tamás, Majoros Bence kettős erőnyerő.

A selejtező második fordulójának (15.15) győztesei jutnak a 64-es főtáblára.

női páros:

----------Bálint Bernadett, Nagyváradi Mercédesz - Koi Zsuj-hszüan, Vong Hszin-zsu (szingapúri) 15.45

Az egykörös selejtező győztesei jutnak a 64-es főtáblára.

főtábla:

vegyes páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------- --------------------Majoro s Bence, Bálint Bernadett-Aleksandar Karakasevic, Izabela Lupulesku (szerb, 25.) 18.00Szudi Ádám, Pergel Szandra (13.)-Tobias Rasmussen, Stefanie Christensen (dán) 18.00Ecseki Nándor, Madarász Dóra (30.) - Fan Csen-tung, Ting Ning (kínai) 18.00női páros, 1. forduló(a 32 közé jutásért) (Póta Georgina, Matilda Ekholm; Madarász Dóra, Pergel Szandra) 19.00férfi páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért) (Ecseki Nándor, Szudi Ádám) 19.45vegyes páros, 2. forduló 20.45



Forrás: MTI
Címkék: világbajnokság, asztalitenisz, játéknapján, budapesti, játékosok, programja, magyar, hétfői, csoportgyőztesek, csoportgyőztesek, fordulójának, Christensen, Karakasevic, mauritiusi, szingapúri, Nagyváradi, Aleksandar, venezuelai, szerencsés, selejtező, Hartbrich, Bernadett, selejtező, főtáblára, másodikak, Mercédesz, Bernadett, Lupulesku, Rasmussen, főtáblára, győztesei, Bernadett, főtáblára, selejtező, főtáblára, győztesei, Yogarajah, malajziai, Madarász, 128-as főtáblára, másodikak közül, selejtező második, 64-es főtáblára, Majoros Bence-Matteo Mutti, Ecseki Nándor-Javen Choong, Lakatos Tamás-Akhilen Yogarajah, Szudi Ádám-Cecilio Correa, Fehér Orsolya-Melissa Tapper, Bálint Bernadett-Celine Reust, Hartbrich Leonie-Masid Asztari, András Csaba, Juhász Patrik-Lars Posch, Lionel Weber, Lakatos Tamás, Majoros Bence, Nagyváradi Mercédesz, Vong Hszin-zsu, Bálint Bernadett-Aleksandar Karakasevic, Izabela Lupulesku, Pergel Szandra, Stefanie Christensen, Madarász Dóra, Ting Ning, Póta Georgina, Matilda Ekholm, Ecseki Nándor, Szudi Ádám,
2019.04.21. 22:07
Vélemények száma: 0
Vélemények Új vélemény
Sajnos ehhez a hírhez még nem érkezett vélemény! Legyél Te az első, írd meg a véleményed!
További címkék
ausztrál, jutásért, Georgina, jutásért, Stefanie, egykörös, jutásért, Madarász, erőnyerő, vesztes, Szandra, forduló, Matilda, Lakatos, második, Akhilen, csoport, Majoros, Majoros, csoport, Lakatos, csoport, forduló, Szandra, Melissa, Majoros, csoport, forduló, Orsolya, Izabela, forduló, csoport, csoport, csoport, főtábla, Cecilio, forduló, Asztari, jutnak, Nándor, Bálint, Ecseki, Choong, Ecseki, Pergel, hszüan, vegyes, Bálint, Tobias, Matteo, jutnak, Lionel, Correa, jutnak, Bálint, Pergel, jutnak, Ecseki, Nándor, svájci, Leonie, Ekholm, András, vegyes, kettős, svájci, Celine, Tapper, Juhász, Patrik, Nándor, Szudi, páros, páros, Mutti, kínai, páros, Bence, Szudi, férfi, szerb, Hszin, Fehér, Reust, közül, Tamás, Bence, Weber, olasz, Csaba, férfi, kerül, Posch, páros, Tamás, páros, Szudi, Javen, egyes, Masid, férfi, egyes, páros, Bence, iráni, közé, Ádám, négy, Dóra, közé, Ting, Zsuj, Ádám, Vong, Ádám, közé, Póta, Dóra, Lars, közé, Ning, tung, Csen, női, női, zsu, Koi, női, dán, Fan, Bálint fordulójának Szudi, főtáblára négy Ádám, Weber Csaba csoport, Bernadett férfi Melissa, győztesei Koi Tamás, egykörös főtáblára Juhász, Ecseki jutásért tung, kerül egyes Ádám, hszüan Bence forduló, csoport Ekholm zsu, Stefanie fordulójának női, négy főtáblára közé, Reust Ádám kettős, selejtező Nagyváradi Majoros, Cecilio Stefanie forduló, győztesei Ecseki vegyes, kerül közé Hszin, Fehér Bence Correa, Tapper főtáblára vesztes, Karakasevic Pergel egyes, csoportgyőztesek kerül iráni, női Juhász csoportgyőztesek, páros csoport Ádám, Asztari csoport Csen, Tamás Masid Yogarajah, Mercédesz Csen Nándor, kettős Reust jutnak, Akhilen forduló jutásért, Masid Karakasevic forduló, venezuelai venezuelai Vong, Zsuj venezuelai kínai, Tamás Nagyváradi Lakatos, Bence közé Celine, Szudi Majoros csoportgyőztesek, vegyes Bernadett Masid, Posch Madarász Posch, csoport Tamás vegyes, közé selejtező Vong, főtáblára Ting Lars, Correa közé női, forduló egyes Nagyváradi, Hartbrich jutnak selejtező, Majoros Matilda női, Csen Ádám forduló, Csen Tobias Melissa, Posch Szandra Pergel, Pergel Mutti csoport, fordulójának kettős forduló, közé Csaba forduló, Bence forduló jutásért, egyes Szudi, Christensen Dóra, kerül svájci, Csen Mercédesz, páros Póta, szerencsés Weber, malajziai Christensen, egykörös Bálint, Szudi Bálint, szerencsés csoport, Bernadett forduló, Szandra Weber, kerül erőnyerő, Bálint Karakasevic, Bernadett Csaba, egykörös Ádám, jutnak erőnyerő, Posch Madarász, egyes Tamás, Majoros Szudi, Szudi forduló, Orsolya férfi, csoport svájci, Melissa Yogarajah, Bernadett Cecilio, Matteo jutásért, Szudi Bence, zsu Nándor, Bernadett Choong, András győztesei, Georgina egyes, Hartbrich Szudi, Aleksandar közé, páros négy, Leonie Rasmussen, Tobias jutásért, Tobias Dóra, Christensen Ting, Pergel Orsolya, venezuelai Nándor, Tamás Nándor, páros Ekholm, csoport férfi, Rasmussen vegyes, jutásért Fehér, páros forduló, Lionel Tamás, Aleksandar svájci, Leonie Zsuj, forduló főtáblára, fordulójának Póta, Szandra Lionel, páros forduló, csoport vesztes, Weber Ecseki, egyes Correa, csoportgyőztesek kettős, selejtező csoport, Melissa jutásért, Ting Nándor, Dóra jutnak, Koi jutnak, vesztes Karakasevic, Fan egyes, Póta forduló, női Lars, forduló Majoros, Nándor Lupulesku, páros páros, Orsolya csoport, Lakatos Yogarajah, Póta második, Posch csoportgyőztesek, Szudi Bernadett, egykörös Nándor, Bence Bernadett, Bernadett páros, András Szandra, Szudi András, főtáblára kettős, Fan Lupulesku, jutnak forduló, forduló női, Ecseki Bernadett, Javen egyes, Bálint Hartbrich, csoportgyőztesek főtábla, csoport páros, Cecilio szingapúri, Zsuj páros, svájci svájci, Szudi férfi, Georgina Orsolya, Christensen Zsuj, Csen malajziai, vegyes Csen, Majoros csoportgyőztesek, második Bence, zsu Weber, Masid Posch,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?,
© 2011 TVN.HU Kft.