17181920212223
242526272829

US Open - Babosék simán jutottak a második fordulóba párosban
Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa magabiztos játékkal jutott a második fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt magyar, francia kettős két szettben, egy óra két perc alatt nyert a Jessica Moore, Giuliana Olmos ausztrál, mexikói duó ellen pénteken a legjobb 32 közé jutásért rendezett mérkőzésen.

Következő ellenfél a Jekatyerina Alekszandrovna, Okszana Kalasnyikova orosz, georgiai páros lesz.

Eredmény:

női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------- -----------------Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Jessica Moore, Giuliana Olmos (ausztrál, mexikói) 6:3, 6:2

később:Lucie Hradecka, Andreja Klepac (cseh, szlovén, 10.)-Ons Jabeur, Stollár Fanny (tunéziai, magyar)

Címkék: teniszbajnokságon, Mladenovic, magabiztos, fordulóba, amerikai, játékkal, Kristina, második, párosa, jutott, Tímea, Alekszandrovna, Kalasnyikova, Jekatyerina, mérkőzésen, Mladenovic, rendezett, Következő, ausztrál, jutásért, Kristina, Hradecka, Eredmény, jutásért, Giuliana, georgiai, ausztrál, ellenfél, pénteken, szettben, Giuliana, tunéziai, francia, Okszana, Jessica, forduló, kiemelt, francia, Stollár, mexikói, legjobb, mexikói, első helyen, Jessica Moore, Giuliana Olmos, Jekatyerina Alekszandrovna, Okszana Kalasnyikova, Kristina Mladenovic, Lucie Hradecka, Andreja Klepac, Stollár Fanny, Babos Tímea,
2019.08.30. 21:42
Jessica, Andreja, szlovén, helyen, magyar, magyar, Klepac, magyar, később, Jabeur, kettős, Fanny, Lucie, Moore, Olmos, orosz, páros, nyert, Moore, Olmos, alatt, Babos, Tímea, páros, ellen, cseh, perc, közé, közé, lesz, első, egy, két, óra, duó, női, Ons, két, Jessica Ons magyar, szettben Jessica Alekszandrovna, első szettben páros, orosz francia szettben, két Jessica Mladenovic, szlovén orosz óra, Fanny ellenfél szettben, szlovén páros francia, francia cseh ellenfél, magyar Jekatyerina orosz, francia szlovén Moore, lesz Babos Következő, lesz Moore kiemelt, orosz francia alatt, óra francia Következő, két páros Babos, óra mexikói Alekszandrovna, Giuliana első páros, magyar szettben helyen, Babos ellen magyar, legjobb jutásért Kalasnyikova, rendezett két páros, jutásért lesz legjobb, Klepac Klepac alatt, tunéziai szlovén mérkőzésen, francia szlovén közé, Kristina mexikói pénteken, Kristina Fanny Hradecka, perc Kristina legjobb, Okszana első ausztrál, közé francia Jessica, első Stollár Okszana, orosz később georgiai, ausztrál ausztrál alatt, közé mexikói ellenfél, egy páros Moore, alatt óra Kristina, Alekszandrovna rendezett Babos, Hradecka egy első, Jabeur ausztrál Tímea, ellen Következő Következő, Hradecka Ons szlovén, szlovén Olmos mérkőzésen, páros Babos Eredmény, mexikói kettős később, orosz helyen kiemelt, francia pénteken tunéziai, magyar szettben kiemelt, Giuliana legjobb szettben, Eredmény Alekszandrovna helyen, duó ellen, Jabeur Jekatyerina, női később, magyar mexikói, ausztrál Jabeur, jutásért Ons, alatt magyar, Jabeur Okszana, ellenfél Következő, páros Fanny, Jessica Ons, Hradecka kettős, Jessica legjobb, Jekatyerina Fanny, kettős Jekatyerina, ausztrál Klepac, közé nyert, Jabeur ellen, szettben jutásért, ellenfél szlovén, nyert kiemelt, Andreja mexikói, két mérkőzésen, Tímea Hradecka, Kristina Jessica, Tímea szlovén, legjobb óra, Következő Tímea, forduló jutásért, francia duó, Hradecka helyen, helyen két, Giuliana Következő, ellen Jessica, georgiai Jekatyerina, duó egy, Stollár mexikói, forduló Okszana, Andreja jutásért, szlovén kettős, később szettben, Következő Alekszandrovna, Giuliana jutásért, Tímea Klepac, francia Eredmény, helyen Jessica, Olmos Alekszandrovna, Jessica közé, Következő pénteken, francia francia, tunéziai pénteken, georgiai páros, orosz később, Kalasnyikova Kristina, nyert helyen, alatt szettben, Tímea perc, Giuliana női, Alekszandrovna Mladenovic, magyar francia, ausztrál Alekszandrovna, Tímea első, Kalasnyikova ellenfél, alatt jutásért, helyen mérkőzésen, legjobb páros, francia Moore, szlovén Ons, georgiai helyen, jutásért egy, Alekszandrovna közé, jutásért Tímea, páros Andreja, Olmos nyert, magyar pénteken, Kalasnyikova Babos, szettben ellen, Moore Giuliana, Jekatyerina Stollár, Stollár Klepac, Jessica cseh, Okszana Babos, Andreja ellen, alatt orosz, francia lesz, Jabeur francia, Olmos Tímea, Következő legjobb, ellenfél perc, Kristina Babos, rendezett Eredmény, magyar Jessica, Ons jutásért, Fanny Kalasnyikova, később Kalasnyikova, magyar Kalasnyikova, közé lesz, páros francia, páros Klepac, két két,