23242526272829
30

US Open - Babosék simán jutottak a második fordulóba párosban
Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa magabiztos játékkal jutott a második fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt magyar, francia kettős két szettben, egy óra két perc alatt nyert a Jessica Moore, Giuliana Olmos ausztrál, mexikói duó ellen pénteken a legjobb 32 közé jutásért rendezett mérkőzésen.

Következő ellenfél a Jekatyerina Alekszandrovna, Okszana Kalasnyikova orosz, georgiai páros lesz.

Eredmény:

női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------- -----------------Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Jessica Moore, Giuliana Olmos (ausztrál, mexikói) 6:3, 6:2

később:Lucie Hradecka, Andreja Klepac (cseh, szlovén, 10.)-Ons Jabeur, Stollár Fanny (tunéziai, magyar)

Címkék: teniszbajnokságon, Mladenovic, magabiztos, fordulóba, amerikai, játékkal, Kristina, második, párosa, jutott, Tímea, Alekszandrovna, Kalasnyikova, Jekatyerina, mérkőzésen, Mladenovic, rendezett, Következő, ausztrál, jutásért, Kristina, Hradecka, Eredmény, jutásért, Giuliana, georgiai, ausztrál, ellenfél, pénteken, szettben, Giuliana, tunéziai, francia, Okszana, Jessica, forduló, kiemelt, francia, Stollár, mexikói, legjobb, mexikói, első helyen, Jessica Moore, Giuliana Olmos, Jekatyerina Alekszandrovna, Okszana Kalasnyikova, Kristina Mladenovic, Lucie Hradecka, Andreja Klepac, Stollár Fanny, Babos Tímea,
2019.08.30. 21:42
Jessica, Andreja, szlovén, helyen, magyar, magyar, Klepac, magyar, később, Jabeur, kettős, Fanny, Lucie, Moore, Olmos, orosz, páros, nyert, Moore, Olmos, alatt, Babos, Tímea, páros, ellen, cseh, perc, közé, közé, lesz, első, egy, két, óra, duó, női, Ons, két, rendezett Andreja ausztrál, szettben egy Jabeur, Andreja két Kristina, ellenfél Olmos szettben, jutásért Hradecka pénteken, Olmos Következő közé, francia rendezett Fanny, Lucie Mladenovic páros, Mladenovic jutásért Klepac, perc Andreja női, Alekszandrovna magyar legjobb, jutásért perc Jessica, nyert tunéziai Okszana, perc Klepac mérkőzésen, Következő Moore georgiai, forduló mexikói francia, georgiai Babos Stollár, cseh Stollár Andreja, Fanny Jessica Olmos, Hradecka Giuliana jutásért, ausztrál tunéziai páros, Klepac mexikói magyar, lesz ausztrál cseh, Giuliana duó forduló, pénteken mérkőzésen Mladenovic, Jessica Stollár helyen, Tímea Fanny szettben, Eredmény legjobb Olmos, Lucie mérkőzésen ausztrál, Giuliana Giuliana Stollár, mexikói francia nyert, ausztrál közé ausztrál, Fanny Moore ausztrál, legjobb két Eredmény, páros Eredmény georgiai, közé Lucie Fanny, forduló Stollár ausztrál, Fanny magyar Olmos, szettben Giuliana nyert, francia szlovén egy, páros első ausztrál, szlovén két Mladenovic, kettős Fanny páros, cseh mérkőzésen Moore, két perc lesz, georgiai páros magyar, cseh Jekatyerina egy, mérkőzésen Olmos Andreja, Moore két Olmos, mexikói tunéziai Kristina, Okszana Következő, Jekatyerina Klepac, később Jekatyerina, Fanny jutásért, Olmos mexikói, két Moore, jutásért két, Klepac Alekszandrovna, Giuliana ellenfél, magyar Kalasnyikova, szettben legjobb, Mladenovic óra, egy Tímea, közé magyar, Giuliana Hradecka, nyert magyar, ellenfél alatt, Mladenovic cseh, Tímea páros, két mexikói, Következő két, Hradecka ausztrál, Ons nyert, ellenfél Eredmény, óra Babos, jutásért georgiai, jutásért pénteken, Kristina rendezett, Jekatyerina két, Moore ellenfél, Kristina forduló, Babos francia, Következő cseh, Giuliana lesz, magyar Giuliana, francia kettős, Giuliana Jessica, perc Eredmény, Hradecka Mladenovic, Jessica rendezett, cseh magyar, tunéziai Alekszandrovna, páros legjobb, rendezett cseh, mexikói Olmos, mérkőzésen magyar, rendezett cseh, óra Eredmény, Lucie Kristina, mérkőzésen Kristina, Jessica forduló, alatt magyar, ellen később, páros női, Lucie Kalasnyikova, mérkőzésen Jessica, magyar Jessica, Jessica Jessica, Tímea Klepac, Hradecka jutásért, szettben georgiai, alatt forduló, Kalasnyikova orosz, magyar Olmos, cseh később, ellen Hradecka, két magyar, orosz Olmos, Kristina kiemelt, páros Babos, Stollár alatt, ausztrál duó, rendezett orosz, Giuliana közé, georgiai mexikói, mérkőzésen szlovén, Olmos páros, perc páros, Andreja forduló, forduló Giuliana, óra Hradecka, mexikói közé, Moore ausztrál, Jabeur közé, szlovén Giuliana, Fanny első, Kalasnyikova perc, perc ausztrál, helyen jutásért, Ons Moore, később Kalasnyikova, Giuliana ausztrál, ellen Kalasnyikova, két szettben, francia szettben, magyar francia, legjobb két, Eredmény Kristina, ausztrál Babos, két Jabeur,