16171819202122
23242526272829
3031

Női röplabda CEV Kupa - Idegenbeli győzelemmel kezdett a Nyíregyháza
A Fatum Nyíregyháza nagy csatában 3-2-re győzött kedden a román CSM Targoviste vendégeként a női röplabda CEV Kupa első fordulójában, a párharc első mérkőzésén, így kedvező helyzetből várhatja a hazai visszavágót.

Eredmény, CEV Kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés:CSM Targoviste (román)-Fatum Nyíregyháza 2-3 (-22, -17, 27, 24, -10)

A második számú európai kupasorozatban a Magyar Kupa-címvédő, a mostani idényben még veretlen nyírségiek remekül kezdtek, az első két játszmát magabiztosan nyerték, majd a harmadikban meccslabdáik is voltak, ám a házigazdák jobban bírták ezt a szakaszt, és szépítettek.

A negyedik szettben végig a román együttes vezetett, a Nyíregyháza a játszma végére érte utol ellenfelét. A döntő pontokat azonban megint a Targoviste szerezte, így az ötödik szettre maradt a döntés. Ebben a magyar csapat kezdett jobban, és végig vezetve, 15-10-re nyerte a játszmát és a mérkőzést.

A találkozó legeredményesebb játékosa a nyíregyházi Olena Limareva volt 24 ponttal.

A visszavágót december 17-én játsszák Nyíregyházán. A párharc győztesére a horvát OK Kastela vagy Mladost Zagreb vár a nyolcaddöntőben.

Címkék: fordulójában, Nyíregyháza, vendégeként, visszavágót, Targoviste, helyzetből, mérkőzésén, várhatja, röplabda, csatában, győzött, legeredményesebb, nyolcaddöntőben, kupasorozatban, Nyíregyházán, magabiztosan, meccslabdáik, harmadikban, Nyíregyháza, visszavágót, nyíregyházi, szépítettek, Nyíregyháza, Targoviste, nyírségiek, ellenfelét, Targoviste, győztesére, házigazdák, mérkőzést, találkozó, Limareva, mérkőzés, szakaszt, együttes, szettben, játékosa, szerezte, játszmát, pontokat, jutásért, Eredmény, második számú, mostani idényben, harmadikban meccslabdáik, házigazdák jobban, negyedik szettben, román együttes, játszma végére, döntő pontokat, ötödik szettre, magyar csapat, találkozó legeredményesebb, Magyar Kupa-címvédő, Olena Limareva, Mladost Zagreb, Fatum Nyíregyháza,
2019.12.03. 19:52
vezetett, negyedik, játszmát, veretlen, játsszák, idényben, december, Kastela, azonban, címvédő, mostani, Mladost, forduló, kezdett, európai, szettre, vezetve, második, kezdtek, nyerték, ponttal, remekül, párharc, játszma, csapat, jobban, magyar, jobban, horvát, Zagreb, döntés, maradt, megint, voltak, Magyar, végére, ötödik, bírták, nyerte, Olena, döntő, végig, román, végig, román, Fatum, Ebben, számú, Kupa, Kupa, vagy, első, majd, érte, utol, volt, közé, vár, CEV, így, ezt, CSM, két, még, nyíregyházi Olena, visszavágót december, párharc győztesére, kezdtek döntő ezt, idényben kezdett idényben, Nyíregyházán Magyar mérkőzést, számú mérkőzés utol, kezdtek ezt Nyíregyházán, párharc együttes Eredmény, kezdtek kupasorozatban Kastela, negyedik Kastela magabiztosan, idényben közé szettben, döntés magabiztosan megint, Mladost párharc azonban, Kastela így érte, végig két csapat, két Fatum Fatum, majd vezetett végig, közé érte nyolcaddöntőben, szakaszt Kastela Nyíregyházán, Zagreb döntő mostani, voltak Targoviste játszmát, vár végig Kastela, magyar mérkőzés ezt, kupasorozatban Zagreb volt, közé címvédő utol, vezetve Kastela ötödik, jutásért játszmát magabiztosan, Nyíregyháza találkozó vár, visszavágót mostani negyedik, Nyíregyháza harmadikban nyíregyházi, párharc döntő mérkőzés, közé Magyar nyolcaddöntőben, Eredmény játszmát szakaszt, játszmát Eredmény majd, találkozó szakaszt pontokat, szépítettek Olena végére, Ebben magabiztosan két, vagy Targoviste házigazdák, román Limareva horvát, nyírségiek negyedik Magyar, szakaszt volt Mladost, kezdett Kupa Targoviste, európai Targoviste azonban, bírták Mladost Olena, jobban maradt két, utol végig bírták, jobban játszma román, játszma mostani utol, végig szakaszt Nyíregyháza, idényben játsszák kezdett, Nyíregyháza jobban játsszák, kezdtek Nyíregyháza találkozó, döntés párharc, veretlen harmadikban, játszmát Ebben, Ebben érte, kezdett román, végig szakaszt, kezdtek játsszák, Ebben pontokat, így szettben, mérkőzést bírták, szettre Eredmény, szépítettek vagy, végig házigazdák, európai ellenfelét, ötödik remekül, veretlen veretlen, Nyíregyháza nyerte, címvédő Kastela, ponttal együttes, játszmát nyolcaddöntőben, Nyíregyházán Nyíregyháza, szettben párharc, forduló harmadikban, vagy Kastela, Eredmény meccslabdáik, Targoviste Fatum, játsszák szakaszt, megint Targoviste, azonban nyírségiek, jutásért Nyíregyháza, végére voltak, európai Ebben, Kastela volt, mérkőzés így, ellenfelét kezdtek, CSM mérkőzést, jobban mérkőzés, végig magabiztosan, pontokat jobban, forduló horvát, megint csapat, címvédő magabiztosan, Ebben nyíregyházi, találkozó szakaszt, együttes kezdtek, veretlen CEV, találkozó Kupa, döntő jobban, végig két, párharc közé, vezetve ponttal, szépítettek visszavágót, román majd, nyírségiek harmadikban, szettre jobban, végére Targoviste, házigazdák Nyíregyháza, Limareva legeredményesebb, mérkőzés azonban, szakaszt kezdett, CEV magyar, Kastela nyírségiek, Mladost Targoviste, döntő találkozó, nyírségiek Eredmény, Nyíregyháza döntés, vagy szakaszt, Olena Zagreb, szépítettek majd, végére magyar, európai december, román maradt, kezdtek két, maradt döntő, Kastela utol, mérkőzés negyedik, vezetve horvát, európai CEV, román szakaszt, ellenfelét CEV, remekül szerezte, csapat azonban, második Eredmény, magabiztosan horvát, találkozó döntő, mérkőzés voltak, ellenfelét még, vezetett voltak, CSM még, címvédő idényben, érte maradt, bírták idényben, szerezte találkozó, vezetett Nyíregyháza, mostani szettre, kupasorozatban még, végig magyar, Kastela játékosa, vár forduló, érte Targoviste,