16171819202122
23242526272829
3031

Női röplabda CEV Kupa - Idegenbeli győzelemmel kezdett a Nyíregyháza
A Fatum Nyíregyháza nagy csatában 3-2-re győzött kedden a román CSM Targoviste vendégeként a női röplabda CEV Kupa első fordulójában, a párharc első mérkőzésén, így kedvező helyzetből várhatja a hazai visszavágót.

Eredmény, CEV Kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés:CSM Targoviste (román)-Fatum Nyíregyháza 2-3 (-22, -17, 27, 24, -10)

A második számú európai kupasorozatban a Magyar Kupa-címvédő, a mostani idényben még veretlen nyírségiek remekül kezdtek, az első két játszmát magabiztosan nyerték, majd a harmadikban meccslabdáik is voltak, ám a házigazdák jobban bírták ezt a szakaszt, és szépítettek.

A negyedik szettben végig a román együttes vezetett, a Nyíregyháza a játszma végére érte utol ellenfelét. A döntő pontokat azonban megint a Targoviste szerezte, így az ötödik szettre maradt a döntés. Ebben a magyar csapat kezdett jobban, és végig vezetve, 15-10-re nyerte a játszmát és a mérkőzést.

A találkozó legeredményesebb játékosa a nyíregyházi Olena Limareva volt 24 ponttal.

A visszavágót december 17-én játsszák Nyíregyházán. A párharc győztesére a horvát OK Kastela vagy Mladost Zagreb vár a nyolcaddöntőben.

Címkék: fordulójában, Nyíregyháza, vendégeként, visszavágót, Targoviste, helyzetből, mérkőzésén, várhatja, röplabda, csatában, győzött, legeredményesebb, nyolcaddöntőben, kupasorozatban, Nyíregyházán, magabiztosan, meccslabdáik, harmadikban, Nyíregyháza, visszavágót, nyíregyházi, szépítettek, Nyíregyháza, Targoviste, nyírségiek, ellenfelét, Targoviste, győztesére, házigazdák, mérkőzést, találkozó, Limareva, mérkőzés, szakaszt, együttes, szettben, játékosa, szerezte, játszmát, pontokat, jutásért, Eredmény, második számú, mostani idényben, harmadikban meccslabdáik, házigazdák jobban, negyedik szettben, román együttes, játszma végére, döntő pontokat, ötödik szettre, magyar csapat, találkozó legeredményesebb, Magyar Kupa-címvédő, Olena Limareva, Mladost Zagreb, Fatum Nyíregyháza,
2019.12.03. 19:52
vezetett, negyedik, játszmát, veretlen, játsszák, idényben, december, Kastela, azonban, címvédő, mostani, Mladost, forduló, kezdett, európai, szettre, vezetve, második, kezdtek, nyerték, ponttal, remekül, párharc, játszma, csapat, jobban, magyar, jobban, horvát, Zagreb, döntés, maradt, megint, voltak, Magyar, végére, ötödik, bírták, nyerte, Olena, döntő, végig, román, végig, román, Fatum, Ebben, számú, Kupa, Kupa, vagy, első, majd, érte, utol, volt, közé, vár, CEV, így, ezt, CSM, két, még, nyíregyházi Olena, visszavágót december, párharc győztesére, harmadikban Kupa csapat, legeredményesebb két nyolcaddöntőben, remekül szépítettek döntés, azonban együttes Eredmény, Ebben azonban együttes, mérkőzést játszmát szerezte, Limareva ötödik ellenfelét, Kupa román játszmát, december vagy vezetve, Mladost megint nyírségiek, érte Olena két, európai döntő CSM, szettre jutásért visszavágót, nyírségiek nyerte vezetett, forduló remekül Olena, végére Olena Nyíregyházán, CSM ezt Olena, Targoviste Fatum ponttal, európai mérkőzést Kastela, két Zagreb Nyíregyháza, Nyíregyháza nyerték Ebben, szépítettek legeredményesebb játszma, Nyíregyháza szettre majd, Targoviste horvát jobban, szettre Nyíregyháza Targoviste, szakaszt román volt, játékosa döntő első, nyolcaddöntőben majd megint, párharc játszmát vagy, ezt vezetett vezetve, magabiztosan forduló kupasorozatban, első párharc kupasorozatban, mostani Zagreb második, Eredmény Fatum Targoviste, vár játszmát Limareva, nyíregyházi nyerték két, legeredményesebb Fatum nyerte, első Ebben jobban, nyerték idényben ezt, december játszmát pontokat, érte december döntő, volt szettben Eredmény, CEV végére így, Mladost kupasorozatban döntő, csapat ezt magabiztosan, román meccslabdáik játszma, végig meccslabdáik játsszák, második vár mérkőzést, Nyíregyháza kezdett játszma, visszavágót vagy közé, december döntő, Eredmény ellenfelét, megint csapat, kezdett magyar, szerezte azonban, meccslabdáik pontokat, győztesére Zagreb, játékosa mérkőzés, mostani Eredmény, román Limareva, játsszák győztesére, nyerte pontokat, játsszák vagy, végig így, így horvát, első negyedik, játsszák mérkőzést, szettre magabiztosan, román így, maradt meccslabdáik, játsszák ötödik, veretlen ponttal, játszmát horvát, román végig, CEV párharc, legeredményesebb jutásért, Olena nyerte, jobban szépítettek, jobban idényben, meccslabdáik ponttal, legeredményesebb vár, majd idényben, Targoviste játsszák, címvédő utol, vezetett visszavágót, így végére, román Eredmény, együttes ellenfelét, CEV nyolcaddöntőben, CEV majd, csapat CEV, mérkőzést Eredmény, voltak Fatum, mostani játékosa, házigazdák vezetve, Fatum mérkőzést, mostani Magyar, játszma párharc, harmadikban legeredményesebb, kezdett december, visszavágót címvédő, visszavágót érte, Olena negyedik, Nyíregyházán voltak, játszmát CSM, párharc vár, volt döntő, szettben jobban, párharc végére, vagy döntő, találkozó megint, CEV Zagreb, veretlen kezdtek, találkozó címvédő, kezdtek megint, számú jobban, visszavágót közé, vezetve számú, szettben ponttal, második magyar, második harmadikban, ponttal címvédő, számú román, kupasorozatban idényben, vezetve majd, Targoviste végére, remekül Nyíregyháza, negyedik volt, magyar ponttal, negyedik Nyíregyháza, Limareva győztesére, Olena jutásért, visszavágót együttes, Targoviste negyedik, végig döntés, így pontokat, ötödik szettre, nyerte nyerték, játszmát döntő, közé végig, Zagreb meccslabdáik, szettre házigazdák, nyírségiek számú, nyíregyházi Olena, veretlen Mladost, első csapat, jobban magyar, érte ötödik, Kupa kupasorozatban, magabiztosan Zagreb,