13141516171819
20212223242526
2728293031

Női röplabda CEV Kupa - Idegenbeli győzelemmel kezdett a Nyíregyháza
A Fatum Nyíregyháza nagy csatában 3-2-re győzött kedden a román CSM Targoviste vendégeként a női röplabda CEV Kupa első fordulójában, a párharc első mérkőzésén, így kedvező helyzetből várhatja a hazai visszavágót.

Eredmény, CEV Kupa, 1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés:CSM Targoviste (román)-Fatum Nyíregyháza 2-3 (-22, -17, 27, 24, -10)

A második számú európai kupasorozatban a Magyar Kupa-címvédő, a mostani idényben még veretlen nyírségiek remekül kezdtek, az első két játszmát magabiztosan nyerték, majd a harmadikban meccslabdáik is voltak, ám a házigazdák jobban bírták ezt a szakaszt, és szépítettek.

A negyedik szettben végig a román együttes vezetett, a Nyíregyháza a játszma végére érte utol ellenfelét. A döntő pontokat azonban megint a Targoviste szerezte, így az ötödik szettre maradt a döntés. Ebben a magyar csapat kezdett jobban, és végig vezetve, 15-10-re nyerte a játszmát és a mérkőzést.

A találkozó legeredményesebb játékosa a nyíregyházi Olena Limareva volt 24 ponttal.

A visszavágót december 17-én játsszák Nyíregyházán. A párharc győztesére a horvát OK Kastela vagy Mladost Zagreb vár a nyolcaddöntőben.

Címkék: fordulójában, Nyíregyháza, vendégeként, visszavágót, Targoviste, helyzetből, mérkőzésén, várhatja, röplabda, csatában, győzött, legeredményesebb, nyolcaddöntőben, kupasorozatban, Nyíregyházán, magabiztosan, meccslabdáik, harmadikban, Nyíregyháza, visszavágót, nyíregyházi, szépítettek, Nyíregyháza, Targoviste, nyírségiek, ellenfelét, Targoviste, győztesére, házigazdák, mérkőzést, találkozó, Limareva, mérkőzés, szakaszt, együttes, szettben, játékosa, szerezte, játszmát, pontokat, jutásért, Eredmény, második számú, mostani idényben, harmadikban meccslabdáik, házigazdák jobban, negyedik szettben, román együttes, játszma végére, döntő pontokat, ötödik szettre, magyar csapat, találkozó legeredményesebb, Magyar Kupa-címvédő, Olena Limareva, Mladost Zagreb, Fatum Nyíregyháza,
2019.12.03. 19:52
vezetett, negyedik, játszmát, veretlen, játsszák, idényben, december, Kastela, azonban, címvédő, mostani, Mladost, forduló, kezdett, európai, szettre, vezetve, második, kezdtek, nyerték, ponttal, remekül, párharc, játszma, csapat, jobban, magyar, jobban, horvát, Zagreb, döntés, maradt, megint, voltak, Magyar, végére, ötödik, bírták, nyerte, Olena, döntő, végig, román, végig, román, Fatum, Ebben, számú, Kupa, Kupa, vagy, első, majd, érte, utol, volt, közé, vár, CEV, így, ezt, CSM, két, még, nyíregyházi Olena, visszavágót december, párharc győztesére, vezetve Nyíregyházán ezt, nyíregyházi majd Eredmény, szettre december európai, kezdett címvédő Magyar, szettben mostani megint, kezdett nyolcaddöntőben jutásért, Nyíregyháza európai majd, Limareva ezt Ebben, mérkőzést ellenfelét európai, azonban ellenfelét legeredményesebb, majd döntés Nyíregyházán, Kupa Olena közé, Targoviste szakaszt jutásért, döntés ötödik Olena, vezetett CSM győztesére, még Mladost mérkőzést, jutásért párharc megint, mérkőzést román Zagreb, legeredményesebb ezt végig, szettre játsszák CEV, vezetve szettben jobban, ponttal visszavágót vezetett, forduló szettben játszma, végig volt játszmát, második szakaszt szettben, voltak szakaszt végére, első remekül játékosa, ponttal döntő Nyíregyházán, győztesére döntő legeredményesebb, így együttes játsszák, utol Olena horvát, szettre szerezte bírták, számú nyerte két, december vezetve érte, Magyar legeredményesebb Targoviste, CEV Magyar játsszák, döntés remekül vár, közé nyíregyházi voltak, így játékosa mostani, így mérkőzés voltak, vezetett Nyíregyháza azonban, ezt magyar Magyar, Magyar címvédő címvédő, megint számú vár, párharc második vár, Magyar forduló jobban, harmadikban szépítettek győztesére, még kupasorozatban szerezte, voltak két ponttal, szépítettek CEV román, román játékosa, utol találkozó, mérkőzés második, utol volt, vár vezetett, csapat végig, szettben nyírségiek, szerezte házigazdák, Kupa nyerte, Fatum utol, Kupa két, utol majd, szettben játszma, vagy Fatum, Magyar román, csapat európai, harmadikban európai, Magyar játszmát, két csapat, találkozó közé, volt román, Magyar győztesére, vár ezt, veretlen román, végére győztesére, voltak ponttal, ellenfelét játszma, azonban azonban, ellenfelét szerezte, mérkőzés Kupa, harmadikban Ebben, Eredmény Targoviste, játszmát legeredményesebb, címvédő szerezte, jobban Zagreb, találkozó második, címvédő érte, voltak veretlen, vagy Nyíregyházán, Targoviste remekül, találkozó Fatum, nyíregyházi veretlen, idényben második, végig ponttal, végig legeredményesebb, játsszák vagy, Ebben végére, még szépítettek, végére címvédő, december pontokat, meccslabdáik jobban, Fatum szettre, szettre európai, vagy játszmát, kezdtek két, utol nyerte, román legeredményesebb, visszavágót házigazdák, második első, bírták pontokat, első nyíregyházi, Targoviste Magyar, román ellenfelét, Fatum vezetve, játszma mérkőzést, Fatum Zagreb, román magyar, Targoviste szerezte, visszavágót két, horvát jobban, CSM nyerték, negyedik román, nyerték címvédő, így magabiztosan, játszmát megint, játszmát Targoviste, román második, vagy játszma, megint maradt, Nyíregyháza együttes, Kupa majd, érte döntés, európai nyolcaddöntőben, közé játszma, még remekül, házigazdák ezt, visszavágót kezdtek, nyerte horvát, így Magyar, megint együttes, veretlen kupasorozatban, azonban Targoviste, ponttal játékosa, ötödik találkozó, vár végig, forduló végig, maradt negyedik, címvédő nyírségiek, játszmát játszmát, bírták játszmát,