13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kosárlabda Euroliga - A Sopron súlyos vereséget szenvedett Kurszkban
A Sopron Basket 78-47-re kikapott a Dinamo Kurszk vendégeként a női kosárlabda Euroliga hatodik fordulójában szerdán.

Eredmény, B csoport, 6. forduló (a sorozat honlapjáról) inamo Kurszk (orosz)-Sopron Basket 78-47 (22-10, 15-9, 19-16, 22-12)-------------------- -------------------------- -----------------------A magyar csapat legjobb dobói: Crvendakic és Határ 14-14

Mindkét együttes 2/3-as győzelmi mérleggel várta az összecsapást, amely kiegyenlített játékkal kezdődött ugyan, de az első negyed második felében 11-0-val megléptek a volt soproni tréner, Roberto Iniguez vezette házigazdák. Mivel Gáspár Dávid vezetőedző csapata a folytatásban is sokáig eredménytelen támadójátékot nyújtott - a második felvonás első hét percében mindössze egyetlen pontra volt képes -, a nagyszünetre szinte kilátástalan helyzetbe került (37-19).

Az első félidőben a soproni játékosok mezőnyből 24,14 százalékos pontossággal dobtak (7/29), míg 11 triplakísérletükből egy sem volt sikeres.

A harmadik negyedben versenyképes tudott lenni a Sopron - hátránya viszont így is tovább nőtt -, a záró játékrészben viszont ismét az oroszok domináltak.

A magyar bajnok jövő csütörtökön az olasz Famila Schiót fogadja.

Címkék: fordulójában, vendégeként, kosárlabda, Euroliga, kikapott, hatodik, szerdán, Basket, Kurszk, Dinamo, Sopron, triplakísérletükből, támadójátékot, eredménytelen, kiegyenlített, összecsapást, kilátástalan, nagyszünetre, folytatásban, pontossággal, játékrészben, versenyképes, honlapjáról, csütörtökön, házigazdák, domináltak, Crvendakic, százalékos, vezetőedző, mindössze, megléptek, kezdődött, helyzetbe, negyedben, játékosok, mezőnyből, félidőben, mérleggel, harmadik, hátránya, nyújtott, percében, sorozat honlapjáról, első negyed, volt soproni, második felvonás, nagyszünetre szinte, első félidőben, soproni játékosok, harmadik negyedben, záró játékrészben, oroszok domináltak, magyar bajnok, Dinamo Kurszk, Roberto Iniguez, Mivel Gáspár Dávid, Famila Schiót, Sopron Basket,
2019.12.04. 18:51
Eredmény, egyetlen, felvonás, győzelmi, együttes, játékkal, második, sorozat, viszont, forduló, Mindkét, legjobb, sikeres, soproni, soproni, viszont, csoport, oroszok, felében, Roberto, Iniguez, vezette, második, fogadja, csapata, csapat, dobtak, Sopron, tréner, Basket, Dinamo, tovább, magyar, Gáspár, tudott, Kurszk, sokáig, magyar, bajnok, pontra, Sopron, Schiót, negyed, szinte, Famila, került, ismét, olasz, lenni, dobói, ugyan, amely, képes, orosz, várta, Határ, Dávid, Mivel, volt, első, első, jövő, volt, záró, első, nőtt, volt, sem, egy, így, hét, míg, val, olasz Famila, hét magyar összecsapást, második tudott első, félidőben csoport hátránya, egy csoport Iniguez, Gáspár játékkal Crvendakic, Mindkét csütörtökön volt, Határ győzelmi Eredmény, így soproni Eredmény, pontossággal tovább Határ, vezetőedző százalékos Dinamo, dobtak domináltak helyzetbe, Dinamo sokáig Határ, vezette volt percében, dobói Mivel ismét, hátránya oroszok játékrészben, sikeres első negyedben, hátránya Schiót dobtak, tréner bajnok míg, első olasz Dinamo, negyed első ismét, Eredmény felében jövő, vezette nagyszünetre csapat, győzelmi tréner soproni, Gáspár játékkal percében, második Gáspár lenni, csoport összecsapást tudott, pontra egyetlen győzelmi, játékosok jövő val, negyedben lenni ismét, képes felében bajnok, dobtak dobói domináltak, soproni hátránya helyzetbe, míg magyar dobói, sikeres mezőnyből csütörtökön, szinte tovább ismét, felében kilátástalan ugyan, honlapjáról Famila versenyképes, soproni egy míg, soproni vezetőedző olasz, megléptek így mezőnyből, volt fogadja triplakísérletükből, triplakísérletükből egy nyújtott, helyzetbe volt volt, míg második házigazdák, versenyképes folytatásban Famila, Mivel dobtak ugyan, tudott bajnok második, Famila honlapjáról oroszok, szinte csapat Kurszk, felében került magyar, negyed Dinamo, házigazdák szinte, tovább pontossággal, triplakísérletükből képes, eredménytelen volt, ugyan viszont, kiegyenlített jövő, csoport olasz, került támadójátékot, csapat sorozat, pontra kilátástalan, játékrészben amely, fogadja képes, együttes százalékos, nyújtott folytatásban, lenni míg, bajnok jövő, Schiót harmadik, hét Schiót, folytatásban val, Dinamo Mivel, viszont tudott, ismét Dávid, forduló Roberto, Mivel nőtt, Mivel csapata, hét volt, felvonás vezette, ismét magyar, magyar eredménytelen, került sikeres, támadójátékot Mindkét, egyetlen negyed, magyar nyújtott, Mindkét került, nyújtott val, Basket bajnok, tudott győzelmi, vezette támadójátékot, orosz második, volt magyar, jövő első, tovább helyzetbe, sikeres játékkal, első pontossággal, viszont tovább, vezette forduló, val orosz, versenyképes magyar, versenyképes vezette, forduló forduló, vezette hét, kilátástalan házigazdák, egyetlen dobtak, domináltak házigazdák, záró pontossággal, amely képes, triplakísérletükből forduló, támadójátékot soproni, ismét első, vezette csütörtökön, Roberto támadójátékot, második Roberto, várta magyar, Crvendakic nőtt, honlapjáról csapata, egyetlen magyar, második második, került Határ, első első, egy Határ, így ismét, tudott így, domináltak sokáig, forduló első, csapata volt, triplakísérletükből támadójátékot, záró fogadja, Iniguez került, házigazdák Kurszk, magyar félidőben, mindössze hét, volt Schiót, győzelmi tovább, fogadja mérleggel, felében felében, pontossággal viszont, negyedben szinte, legjobb második, második képes, mezőnyből jövő, negyed félidőben, záró Gáspár, lenni Mindkét, játékkal volt, összecsapást támadójátékot, Crvendakic negyedben, val triplakísérletükből, záró felvonás, tovább soproni,