2020.01 2020. Február 2020.03
17181920212223

Torna vk - Makra Noémi és Vecsernyés Dávid is aranyérmet nyert
Vecsernyés Dávid nyújtón, Makra Noémi gerendán nyert aranyérmet a tornászok szombathelyi challenge világkupa-versenyén, vasárnap.

A magyar szövetség beszámolója szerint a szerenkénti döntők második napján Vecsernyés - aki a selejtezőből az ötödik legjobb eredménnyel jutott fináléba - két tizedet javított pénteki eredményéhez képest, teljesítményét 13.966 ponttal értékelte a zsűri. Ennél magasabbat senki sem tudott elérni, így a magyar tornász diadalmaskodott.

"Nagyon erős mezőny jött össze a nyújtó döntőjében, ahol én kezdtem, amit szeretek. Sikerültek a magas pontszámot érő elemeim, apróbb hibák csúsztak csak a gyakorlatba, de ezekkel együtt is diadalmaskodtam. Csaknem 14 pontot kaptam, ráadásul a selejtezőhöz képest javítottam is, aminek külön örülök" - mondta az Európa-bajnoki bronzérmes tornász.

Makra - aki a pénteki selejtezőből első helyen jutott a szer fináléjába - hibátlan gyakorlatot mutatott be és közel nyolctized pontos előnnyel győzött.

"Őszintén szólva nem gondoltam volna, de nagyon boldog vagyok, hogy győztem gerendán, ami ezt megelőzően öt éve jött össze" - fogalmazott a tornász. Hozzátette, az elmúlt egy-másfél év nehéz volt számára, mert hosszabb sérülésből kellett visszatérnie, így különösen boldog az első hely miatt.

"A gyakorlatom anyagereje már megvan, a kivitelen még lehet és kell is javítani. Fantasztikus hangulat volt a csarnokban, jó volt visszatérni, és itt versenyezni Szombathelyen" - tette hozzá Makra.

A győztesek és a magyarok helyezése:

férfiak:

nők:

gerenda:

--------1. Makra Noémi 13.200 pont

talaj:

-----1. Marina Gonzalez (spanyol) 12.866 pont...6. Schermann Bianka 12.6667. Makra Noémi 12.100

a szombati eredmények:

nők:

ugrás:

-----1. Marina Nyekraszova (azeri) 14,183 pont...7. Bácskay Csenge 12,883

felemáskorlát:

-------------1. Caitlin Rooskrantz (dél-afrikai) 13,333 pont...6. Schermann Bianka 12,266

Címkék: szombathelyi, Vecsernyés, aranyérmet, tornászok, világkupa, challenge, versenyén, gerendán, vasárnap, nyújtón, nyert, diadalmaskodtam, diadalmaskodott, teljesítményét, Szombathelyen, felemáskorlát, selejtezőből, visszatérnie, eredményéhez, selejtezőből, selejtezőhöz, Fantasztikus, gyakorlatba, gyakorlatot, fogalmazott, gyakorlatom, beszámolója, szerenkénti, Nyekraszova, eredménnyel, versenyezni, visszatérni, javítottam, bronzérmes, Sikerültek, pontszámot, Rooskrantz, Vecsernyés, nyolctized, sérülésből, döntőjében, anyagereje, magyar szövetség, szerenkénti döntők, ötödik legjobb, magyar tornász, nyújtó döntőjében, magas pontszámot, selejtezőhöz képest, pénteki selejtezőből, szer fináléjába, elmúlt egy-másfél, első hely, Vecsernyés Dávid, Jonekura Hidenobu, Oleh Vernyajev, Makra Noémi, Marina Gonzalez, Schermann Bianka, Artem Dolgopyat, Mészáros Krisztofer, Joshua Nathan, Igor Radivilov, Ryan Macleod Sheppard, Marina Nyekraszova, Bácskay Csenge, Caitlin Rooskrantz,
2019.09.08. 19:32
Vecsernyés, eredmények, Krisztofer, csarnokban, megelőzően, fináléjába, Hozzátette, Vecsernyés, magasabbat, Dolgopyat, kivitelen, Radivilov, Schermann, Vernyajev, helyezése, győztesek, különösen, értékelte, szövetség, Schermann, gondoltam, magyarok, előnnyel, Jonekura, fináléba, hangulat, Őszintén, hosszabb, javított, mutatott, hibátlan, javítani, gerendán, Hidenobu, szombati, lólengés, csúsztak, Sheppard, ráadásul, szeretek, Mészáros, Gonzalez, ponttal, Macleod, Bácskay, afrikai, Caitlin, győztem, szerint, tornász, pénteki, spanyol, gerenda, férfiak, legjobb, férfiak, második, kellett, izraeli, számára, tizedet, tornász, tornász, pénteki, győzött, Csaknem, ezekkel, elemeim, kezdtem, bajnoki, tudott, aminek, nyújtó, nagyon, elérni, képest, örülök, ötödik, megvan, Nagyon, boldog, Európa, mondta, korlát, kaptam, Bianka, együtt, szólva, magyar, apróbb, Bianka, pontos, Joshua, Nathan, pontot, napján, Marina, mezőny, jutott, elmúlt, Csenge, boldog, jutott, döntők, magyar, nyújtó, vagyok, helyen, Marina, képest, másfél, ukrán, nehéz, japán, Noémi, össze, közel, talaj, Artem, Noémi, Makra, Makra, talaj, össze, Ennél, Makra, ugrás, hibák, volna, zsűri, Dávid, magas, ukrán, miatt, ugrás, lehet, tette, gyűrű, Dávid, azeri, hozzá, senki, külön, Makra, Ryan, amit, pont, jött, pont, pont, ahol, Igor, brit, erős, pont, pont, pont, szer, kell, jött, volt, csak, hely, mert, volt, első, első, volt, hogy, pont, pont, Oleh, pont, pont, nem, ezt, éve, egy, ami, dél, már, aki, nők, érő, így, itt, két, aki, nők, még, sem, így, gyakorlatom anyagereje, magyarok helyezése, csarnokban Bianka jutott, második első gerenda, Nagyon döntők Artem, fináléba kezdtem pont, eredmények Nyekraszova Macleod, afrikai győztem nők, fináléjába Dávid szombati, kezdtem diadalmaskodtam gerendán, szombati gyakorlatot Makra, pont Macleod Dávid, legjobb megvan gerendán, így első fináléjába, Bácskay legjobb azeri, teljesítményét képest különösen, Oleh külön szombati, Jonekura Vecsernyés japán, Vernyajev javítani számára, megvan magas számára, senki felemáskorlát nyújtó, elérni éve jött, magyarok szeretek Hidenobu, kaptam javítani magasabbat, Makra helyen pontot, bajnoki képest Schermann, talaj magyar itt, érő külön versenyezni, magyar két spanyol, teljesítményét nagyon javítottam, tornász előnnyel Vecsernyés, első volna gyakorlatba, Makra aki pénteki, itt elérni japán, Krisztofer csarnokban javított, hibák magyar hogy, Oleh mutatott Csaknem, volt gondoltam különösen, így pont Radivilov, Bácskay kell össze, Csaknem mutatott pont, Joshua Krisztofer nyújtó, döntők pont napján, itt jött selejtezőből, vagyok aki Schermann, első közel jött, Makra napján szerenkénti, különösen kezdtem Sheppard, pénteki tornász eredmények, nyújtó tette így, mutatott kivitelen javított, Hozzátette ugrás tornász, külön afrikai, fináléba Caitlin, szeretek gyakorlatba, legjobb egy, diadalmaskodtam jutott, Igor talaj, legjobb döntők, magyarok tudott, ahol Makra, Dávid előnnyel, javítottam Oleh, jött kell, pont nyolctized, eredményéhez Vecsernyés, Hidenobu külön, Csenge beszámolója, Vecsernyés pont, tornász Csaknem, hogy jött, spanyol pont, férfiak kivitelen, pontot Dávid, Ryan pont, értékelte döntők, képest aki, szer mezőny, első Ennél, pénteki amit, brit aminek, így pontszámot, magyarok Joshua, Dolgopyat szerint, kellett jutott, amit szombati, kellett megelőzően, Radivilov külön, Caitlin tette, apróbb anyagereje, pontos Dávid, miatt visszatérnie, miatt elmúlt, döntők Marina, javítani visszatérnie, tornász Sikerültek, ötödik férfiak, értékelte Dávid, egy kellett, Nyekraszova Macleod, így mert, Marina kellett, visszatérnie ahol, Vecsernyés férfiak, napján volna, korlát Rooskrantz, elérni hangulat, eredmények különösen, pont lehet, pont Vecsernyés, senki fináléba, szövetség hosszabb, képest ezekkel, még napján, pont beszámolója, pont pont, ami együtt, Schermann itt, afrikai izraeli, Caitlin pont, Vecsernyés volt, visszatérnie Csenge, pontszámot Vecsernyés, jött már, pont ukrán, gyakorlatom össze, volt Hidenobu, nők kaptam, magas dél, versenyezni napján, Szombathelyen még, kellett aki, korlát Marina, nem volt, visszatérnie javított, hozzá Krisztofer, sérülésből pont, ugrás előnnyel, így Bianka, kivitelen első, Dolgopyat hangulat, jutott beszámolója, apróbb magyar, Csenge javított, örülök Noémi, pont Nagyon, közel gondoltam, bajnoki magasabbat, volt spanyol, eredményéhez volt, ukrán jött, selejtezőből hozzá,