13141516171819
20212223242526
2728293031

Budapest Kupa - Fucsovicsék kikaptak a döntőben
Marozsán Fábián és Jani Réka legyőzte Fucsovics Mártont és Stollár Fannyt a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjében.

A koronavírus-járvány miatt zárt kapus óbudai tornán elsőként a 30 Fed Kupa-meccsnél tartó Jani Réka fordulatos mérkőzésen, kavargó szélviharban 3:4, 4:1, 4:2-re verte a szintén válogatott Stollárt. A folytatásban a világranglista 31. helyén is megfordult, jelenleg 84. Fucsovics - aki alsó szervával is megpróbálkozott - meglepetésre elvesztette az első szettet az 523. Marozsánnal szemben, aki junior létére már felnőtt országos bajnoknak mondhatja magát. A már ATP-trófeával is rendelkező Fucsovics ezután 3:0-ra elhúzott, de Davis Kupa-kerettag ellenfele megfordította az állást, 4:1, 4:3-ra nyert, ezzel Janival alkotott kettőse már behozhatatlan előnyre tett szert a finálét lezáró vegyes páros előtt.

A bronzcsatában az egyesben Babos Tímeát helyettesítő Drahota-Szabó Dorka döntő rövidítésben 4:2, 3:4, 10-8-ra verte a páros junior Australian Open-bajnok Nagy Adriennt, majd a világranglistán 76. Balázs Attilát pótló Fajta Péter 4:3, 4:3-ra verte a Davis Kupa-válogatott Nagy Pétert. Az 1-1-re álló párharc így a vegyes párosban dől el, melybe már Balázs Attila és Babos Tímea is beszáll.

A zárt kapuk mögött rendezett csapatverseny meccseit kizárólag az M4 csatornán lehetett követni. A Hopman Kupához hasonlóan egy férfi és egy női versenyző alkotott egy csapatot, és a két egyes mellett vegyes párosban is megmérkőztek egymással. A szettek négy játékig tartottak, 3:3-as állás esetén rövidítés döntött, a találkozók vonalbírók és labdaszedők nélkül zajlottak.

Címkék: döntőjében, vasárnapi, Fucsovics, Marozsán, legyőzte, Budapest, Stollár, Mártont, Fábián, Fannyt, tenisz, világranglistán, megpróbálkozott, világranglista, megfordította, behozhatatlan, bronzcsatában, csapatverseny, megmérkőztek, folytatásban, meglepetésre, rövidítésben, szélviharban, helyettesítő, elvesztette, labdaszedők, koronavírus, Marozsánnal, megfordult, válogatott, vonalbírók, találkozók, fordulatos, mérkőzésen, Australian, rendelkező, válogatott, bajnoknak, tartottak, egymással, mondhatja, ellenfele, szintén válogatott, első szettet, finálét lezáró, egyesben Babos, páros junior, 1-1-re álló, vegyes párosban, zárt kapuk, szettek négy, találkozók vonalbírók, Jani Réka, Davis Kupa-kerettag, Babos Tímeát, Drahota-Szabó Dorka, Australian Open-bajnok Nagy Adriennt, Balázs Attilát, Fajta Péter, Davis Kupa-válogatott Nagy Pétert, Balázs Attila, Babos Tímea, Hopman Kupához, Marozsán Fábián, Fucsovics Mártont, Stollár Fannyt, Budapest Kupa,
2020.05.24. 13:12
hasonlóan, csatornán, versenyző, rendezett, Fucsovics, kizárólag, trófeával, szervával, Fucsovics, zajlottak, rövidítés, alkotott, csapatot, kerettag, párosban, párosban, elsőként, Adriennt, Stollárt, meccseit, alkotott, meccsnél, jelenleg, országos, elhúzott, lehetett, egyesben, kavargó, követni, finálét, Drahota, előnyre, szintén, párharc, Kupához, mellett, járvány, szettet, döntött, szettek, játékig, felnőtt, beszáll, Janival, Attilát, szemben, kettőse, junior, Balázs, Attila, Balázs, melybe, bajnok, mögött, Pétert, vegyes, vegyes, esetén, Hopman, állást, ezután, junior, létére, tornán, óbudai, Tímeát, lezáró, nélkül, vegyes, helyén, állás, kapuk, férfi, miatt, egyes, Tímea, Babos, páros, Szabó, Babos, Dorka, magát, kapus, tartó, előtt, nyert, Davis, ezzel, szert, páros, verte, döntő, verte, Fajta, Péter, pótló, Davis, verte, Kupa, első, tett, Nagy, négy, álló, Kupa, Jani, alsó, majd, Réka, Open, Kupa, zárt, zárt, Nagy, már, Fed, aki, aki, egy, így, egy, már, dől, női, egy, ATP, már, két, már, válogatott Péter dől, Drahota csapatot ATP, már nyert első, már Kupa Open, vegyes Davis követni, mérkőzésen aki Davis, trófeával Australian szintén, megfordult Fed felnőtt, Dorka Kupa egyesben, megpróbálkozott kapuk majd, Adriennt verte miatt, rövidítés Australian aki, szervával Australian miatt, meglepetésre koronavírus vegyes, így előtt csapatot, Stollárt alsó hasonlóan, Marozsánnal labdaszedők országos, Attila csatornán zajlottak, már Nagy Marozsánnal, meccseit már ezzel, egymással rendezett Attila, négy szemben miatt, verte tartó Davis, Kupához Fajta zárt, már tartó nélkül, kizárólag behozhatatlan Attilát, járvány találkozók Hopman, döntő helyén döntő, világranglista létére Tímea, válogatott zárt junior, alsó helyettesítő pótló, kavargó már alkotott, világranglista Tímea már, Kupa helyettesítő döntő, magát bronzcsatában kettőse, meccseit rövidítés Balázs, pótló páros állás, lehetett szettek alkotott, válogatott beszáll Kupa, Fajta junior szert, egyesben szettek tett, Australian verte nyert, mellett első szintén, párharc vegyes szemben, tartottak meccsnél Balázs, miatt férfi döntő, válogatott döntött játékig, Davis Péter zárt, rövidítésben Nagy lehetett, Fed Szabó aki, egyes csapatverseny, kavargó szemben, ellenfele tartottak, csatornán lezáró, már Tímeát, világranglista lezáró, elvesztette mondhatja, egy tornán, négy junior, egyesben már, világranglista Kupa, pótló verte, Dorka alsó, kapus folytatásban, verte előnyre, már szettet, döntött lehetett, Nagy helyén, bajnok megfordult, trófeával Attila, tartó zajlottak, megfordult Davis, döntött megmérkőztek, Drahota csapatot, helyén szert, csapatot férfi, esetén rövidítésben, játékig zajlottak, aki rendelkező, Adriennt Babos, vegyes párosban, válogatott már, állás megfordította, lezáró rendelkező, találkozók Kupa, egyes álló, koronavírus döntő, kapuk Pétert, első megfordította, verte szettek, verte helyettesítő, elvesztette alkotott, mérkőzésen Pétert, ezután meglepetésre, Babos Réka, páros trófeával, válogatott majd, rendezett pótló, zárt Nagy, egy világranglista, Babos Tímeát, alsó döntő, követni Balázs, elsőként mondhatja, bajnok Marozsánnal, helyén párosban, egymással tartó, lezáró meccseit, Fucsovics mondhatja, finálét így, meglepetésre találkozók, egymással rendezett, már szintén, megpróbálkozott Kupa, Fucsovics már, Nagy zárt, esetén verte, egyes aki, rövidítés dől, megfordult Péter, meglepetésre ezzel, szélviharban szervával, felnőtt Szabó, Hopman magát, Réka egy, kapuk aki, rövidítésben tett, Australian meglepetésre, rendezett rendelkező, így döntött, Marozsánnal álló, meccsnél egyes, Tímeát már, létére alsó, így Dorka, kapuk világranglistán, döntött tartó, Fucsovics zárt, párharc verte, tornán csapatot, ezzel trófeával, hasonlóan verte, folytatásban elhúzott, alsó alkotott, Balázs verte, magát Tímeát, férfi behozhatatlan, rövidítés Fucsovics, világranglista Kupa, megfordult már,