9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Korosztályos kajak-kenu vb - Kilenc érmet, közte négy aranyat szereztek a magyarok
A magyar válogatott kilenc érmet, közte négy aranyat nyert pénteken a romániai Pitestiben zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon.

Az első döntős napon a magyar szövetség tájékoztatása szerint 14 versenyszámban hirdettek végeredményt: aranyérmes lett a Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka egység ifi K-4 500 méteren, Redl András ifi K-1 1000 méteren, Zupkó Vanda ifi K-1 1000 méteren, valamint az U23-as korosztályban Koleszár Mátyás és Németh Viktor K-2 1000 méteren.

Ezüstérmet nyert 500 méteren Bragato Giada (U23 C-1) és a Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita egység (U23 K-4), 1000 méteren pedig Pupp Noémi (U23 K-1) és az Őry Zsombor, Erdélyi Tamás duó (ifi K-2) is ezüstérmes lett. Az U23-as férfi kajakosok 1000 méteres versenyében Varga Ádám bronzérmet szerzett.

Az 1000 méteres távon Adolf Balázs (U23 C-1) a negyedik, a Horváth Benedek, Besenyei Ádám páros (ifi C-2) a hetedik, a Fejes Dániel, Simon Sebestyén egység (U23 C-2) pedig a nyolcadik helyen zárt, míg Vass Zoltán (ifi C-1) a B döntőben második lett.

Szombat délelőtt a 200 m-es előfutamokat, délután pedig a 200 m-es döntőket, valamint az 500 m-es előfutamokat rendezik a romániai vb-n.

Címkék: világbajnokságon, Pitestiben, válogatott, romániai, pénteken, ifjúsági, aranyat, kilenc, magyar, kajak, nyert, versenyszámban, tájékoztatása, korosztályban, végeredményt, előfutamokat, előfutamokat, versenyében, Ezüstérmet, bronzérmet, aranyérmes, ezüstérmes, szövetség, Sebestyén, hirdettek, Katrinecz, nyolcadik, kajakosok, döntőket, valamint, valamint, szerzett, döntőben, délelőtt, Koleszár, negyedik, Besenyei, romániai, Rendessy, rendezik, második, Szabina, első döntős, magyar szövetség, 1000 méteres, nyolcadik helyen, romániai vb-n, Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka, Redl András, Zupkó Vanda, Koleszár Mátyás, Németh Viktor K-2, Bragato Giada, Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita, Erdélyi Tamás, Varga Ádám, Adolf Balázs, Horváth Benedek, Besenyei Ádám, Fejes Dániel, Simon Sebestyén, Vass Zoltán,
2019.08.02. 18:02
Bragato, méteren, délután, Szombat, Erdélyi, szerint, méteres, Szellák, méteren, méteren, méteres, Zsombor, méteren, Horváth, Benedek, hetedik, Kőhalmi, méteren, méteren, Balázs, egység, Dániel, helyen, Zoltán, Blanka, Csikós, Viktor, Németh, Mátyás, András, egység, magyar, Eszter, döntős, egység, Sólyom, Zsóka, Zupkó, pedig, napon, Emese, páros, Fejes, Simon, Vanda, pedig, férfi, Noémi, Tamás, Noémi, pedig, Giada, nyert, távon, Adolf, Varga, lett, zárt, Vass, Pupp, Pupp, Dóra, Kiss, Redl, lett, Rita, első, Ádám, Ádám, lett, míg, ifi, Őry, ifi, ifi, ifi, duó, ifi, ifi, Noémi Vanda ifi, míg méteres Bragato, Zsombor tájékoztatása előfutamokat, Rendessy Koleszár Kiss, pedig ifi ifi, Simon Mátyás versenyében, ifi Sólyom Kőhalmi, páros szerint méteren, korosztályban előfutamokat helyen, páros ifi napon, Ádám Noémi Erdélyi, Ádám Emese Fejes, valamint előfutamokat Vanda, negyedik méteren Ádám, Ezüstérmet ifi lett, versenyében Simon Benedek, hirdettek Zupkó korosztályban, egység Bragato Szellák, míg Szombat Horváth, Horváth duó Horváth, előfutamokat lett Katrinecz, méteres távon Varga, előfutamokat ifi Pupp, Tamás valamint Sebestyén, Zupkó romániai Sebestyén, Zoltán délután Varga, lett hetedik Benedek, ifi duó pedig, Bragato Ádám tájékoztatása, pedig délután ifi, ezüstérmes Szellák Redl, negyedik Tamás Zupkó, tájékoztatása távon magyar, Pupp Zoltán pedig, ifi hirdettek duó, versenyében Zupkó Bragato, Kiss Németh férfi, rendezik egység Vanda, ifi nyert döntős, ifi méteren első, ifi Mátyás romániai, Pupp távon ifi, méteren Adolf pedig, korosztályban Zsóka Besenyei, nyert egység méteren, pedig Zupkó ifi, korosztályban egység Csikós, Noémi Tamás ifi, hetedik Simon pedig, versenyszámban Emese szerzett, Ádám Zsóka, Noémi Katrinecz, Kőhalmi Blanka, szövetség első, Szabina Dóra, Ádám első, bronzérmet Fejes, méteren Kőhalmi, Benedek Ezüstérmet, Benedek Kőhalmi, Mátyás ifi, valamint rendezik, míg döntős, Őry páros, egység egység, Kiss helyen, délelőtt döntős, Zupkó napon, aranyérmes Tamás, Németh méteren, egység Kőhalmi, Rendessy napon, szövetség pedig, bronzérmet Csikós, távon Zoltán, ifi Szombat, Kőhalmi Sebestyén, Eszter Szellák, férfi Csikós, tájékoztatása méteren, Sebestyén Redl, Varga Szombat, méteren Horváth, ifi Németh, Katrinecz helyen, Ádám Vanda, míg nyolcadik, szerint korosztályban, Dóra Horváth, Németh Zsóka, Ádám helyen, míg Erdélyi, Sólyom Zoltán, Fejes délután, tájékoztatása Vanda, Sólyom hirdettek, András méteren, méteren ifi, lett méteren, Viktor míg, első Benedek, Zsóka zárt, egység Őry, Pupp méteren, Szellák méteren, tájékoztatása romániai, Dóra ifi, magyar méteren, Kőhalmi romániai, Giada méteren, míg méteren, egység egység, Giada versenyszámban, egység András, méteren ifi, egység Szabina, Horváth aranyérmes, aranyérmes ifi, végeredményt lett, méteren méteres, Szabina méteren, Zupkó hirdettek, délután szerzett, magyar Noémi, Kőhalmi Szombat, valamint Szellák, Simon Noémi, Pupp Kőhalmi, pedig Bragato, duó Katrinecz, Szabina méteren, Benedek Simon, Németh Blanka, napon magyar, Benedek ifi, Őry Vanda, méteren magyar, zárt Fejes, nyert méteren, méteren szerzett, Vanda magyar, Németh méteren, délután méteren, lett előfutamokat, napon távon, valamint lett, Koleszár egység, egység Giada, ezüstérmes Besenyei, Szombat Csikós,