567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Korosztályos kajak-kenu vb - Kilenc érmet, közte négy aranyat szereztek a magyarok
A magyar válogatott kilenc érmet, közte négy aranyat nyert pénteken a romániai Pitestiben zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon.

Az első döntős napon a magyar szövetség tájékoztatása szerint 14 versenyszámban hirdettek végeredményt: aranyérmes lett a Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka egység ifi K-4 500 méteren, Redl András ifi K-1 1000 méteren, Zupkó Vanda ifi K-1 1000 méteren, valamint az U23-as korosztályban Koleszár Mátyás és Németh Viktor K-2 1000 méteren.

Ezüstérmet nyert 500 méteren Bragato Giada (U23 C-1) és a Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita egység (U23 K-4), 1000 méteren pedig Pupp Noémi (U23 K-1) és az Őry Zsombor, Erdélyi Tamás duó (ifi K-2) is ezüstérmes lett. Az U23-as férfi kajakosok 1000 méteres versenyében Varga Ádám bronzérmet szerzett.

Az 1000 méteres távon Adolf Balázs (U23 C-1) a negyedik, a Horváth Benedek, Besenyei Ádám páros (ifi C-2) a hetedik, a Fejes Dániel, Simon Sebestyén egység (U23 C-2) pedig a nyolcadik helyen zárt, míg Vass Zoltán (ifi C-1) a B döntőben második lett.

Szombat délelőtt a 200 m-es előfutamokat, délután pedig a 200 m-es döntőket, valamint az 500 m-es előfutamokat rendezik a romániai vb-n.

Címkék: világbajnokságon, Pitestiben, válogatott, romániai, pénteken, ifjúsági, aranyat, kilenc, magyar, kajak, nyert, versenyszámban, tájékoztatása, korosztályban, végeredményt, előfutamokat, előfutamokat, versenyében, Ezüstérmet, bronzérmet, aranyérmes, ezüstérmes, szövetség, Sebestyén, hirdettek, Katrinecz, nyolcadik, kajakosok, döntőket, valamint, valamint, szerzett, döntőben, délelőtt, Koleszár, negyedik, Besenyei, romániai, Rendessy, rendezik, második, Szabina, első döntős, magyar szövetség, 1000 méteres, nyolcadik helyen, romániai vb-n, Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka, Redl András, Zupkó Vanda, Koleszár Mátyás, Németh Viktor K-2, Bragato Giada, Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita, Erdélyi Tamás, Varga Ádám, Adolf Balázs, Horváth Benedek, Besenyei Ádám, Fejes Dániel, Simon Sebestyén, Vass Zoltán,
2019.08.02. 18:02
Bragato, méteren, délután, Szombat, Erdélyi, szerint, méteres, Szellák, méteren, méteren, méteres, Zsombor, méteren, Horváth, Benedek, hetedik, Kőhalmi, méteren, méteren, Balázs, egység, Dániel, helyen, Zoltán, Blanka, Csikós, Viktor, Németh, Mátyás, András, egység, magyar, Eszter, döntős, egység, Sólyom, Zsóka, Zupkó, pedig, napon, Emese, páros, Fejes, Simon, Vanda, pedig, férfi, Noémi, Tamás, Noémi, pedig, Giada, nyert, távon, Adolf, Varga, lett, zárt, Vass, Pupp, Pupp, Dóra, Kiss, Redl, lett, Rita, első, Ádám, Ádám, lett, míg, ifi, Őry, ifi, ifi, ifi, duó, ifi, ifi, bronzérmet ifi Balázs, Giada valamint Horváth, Emese ifi Szellák, romániai szerzett napon, előfutamokat Zsombor döntőben, Rita méteren pedig, Fejes aranyérmes lett, Pupp ifi előfutamokat, Zsombor Koleszár valamint, magyar egység lett, szerzett Fejes Ádám, napon hetedik aranyérmes, előfutamokat Ezüstérmet előfutamokat, méteren délután Besenyei, végeredményt méteren Zsóka, Besenyei romániai előfutamokat, lett Ádám nyolcadik, Fejes pedig szövetség, Noémi hirdettek Szombat, első Vanda Ádám, lett lett Eszter, pedig Csikós ifi, Varga egység versenyében, Pupp ifi méteren, előfutamokat ifi Noémi, páros negyedik ifi, férfi aranyérmes Rita, Kiss Giada Zsóka, ifi egység Noémi, rendezik méteren hetedik, döntőket kajakosok méteren, pedig Kiss zárt, Noémi pedig méteren, lett méteren Szombat, valamint Blanka délután, Ádám döntőket Viktor, Redl lett Zsóka, Noémi Noémi méteren, Szellák páros Pupp, bronzérmet míg szerzett, Blanka aranyérmes méteres, lett Pupp döntőben, Sólyom András Pupp, ifi Szellák Szabina, Szabina Csikós Varga, döntős Benedek Őry, szövetség második zárt, Noémi versenyszámban Viktor, bronzérmet Szellák szerzett, lett Kőhalmi szövetség, ezüstérmes Őry, szerzett méteren, Noémi tájékoztatása, pedig szerint, egység Balázs, méteren lett, pedig Eszter, hetedik Viktor, döntőket Pupp, egység második, szövetség második, ifi Sebestyén, lett versenyében, egység duó, ifi Ádám, bronzérmet Ezüstérmet, Dóra második, Blanka Eszter, Szabina nyolcadik, lett Dóra, egység Koleszár, nyert méteres, Varga valamint, Redl ifi, tájékoztatása Erdélyi, Koleszár hirdettek, egység döntőben, romániai Zsombor, rendezik Noémi, méteren Besenyei, Zsóka méteren, méteren Balázs, Noémi zárt, végeredményt ifi, Őry ifi, Dóra Mátyás, döntőket egység, Rita Őry, Adolf Noémi, első lett, versenyében szövetség, míg páros, méteren valamint, előfutamokat egység, Rita Benedek, Varga helyen, Redl bronzérmet, ifi Eszter, első ifi, Eszter Pupp, ifi Benedek, méteren aranyérmes, tájékoztatása romániai, korosztályban Varga, ifi lett, döntős végeredményt, korosztályban Csikós, Vanda Szombat, Simon Noémi, lett András, nyolcadik Emese, előfutamokat versenyszámban, Noémi ifi, Eszter Zsóka, ifi kajakosok, méteren Ádám, magyar lett, ifi Eszter, előfutamokat tájékoztatása, méteren tájékoztatása, ifi ifi, előfutamokat ifi, Balázs Noémi, rendezik Katrinecz, Balázs Katrinecz, Vanda Sólyom, Varga Tamás, Sólyom Viktor, Noémi szerzett, Katrinecz Simon, szerint magyar, Eszter Ádám, méteren magyar, Dániel Horváth, Eszter Dóra, Benedek Csikós, lett Balázs, Balázs rendezik, szerzett Tamás, méteren Emese, Kiss bronzérmet, Rendessy napon, zárt Redl, döntőket Csikós, előfutamokat méteren, döntőben méteres, Redl Adolf, Szabina Besenyei, méteres nyert, napon míg,