567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Korosztályos kajak-kenu vb - Kilenc érmet, közte négy aranyat szereztek a magyarok
A magyar válogatott kilenc érmet, közte négy aranyat nyert pénteken a romániai Pitestiben zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon.

Az első döntős napon a magyar szövetség tájékoztatása szerint 14 versenyszámban hirdettek végeredményt: aranyérmes lett a Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka egység ifi K-4 500 méteren, Redl András ifi K-1 1000 méteren, Zupkó Vanda ifi K-1 1000 méteren, valamint az U23-as korosztályban Koleszár Mátyás és Németh Viktor K-2 1000 méteren.

Ezüstérmet nyert 500 méteren Bragato Giada (U23 C-1) és a Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita egység (U23 K-4), 1000 méteren pedig Pupp Noémi (U23 K-1) és az Őry Zsombor, Erdélyi Tamás duó (ifi K-2) is ezüstérmes lett. Az U23-as férfi kajakosok 1000 méteres versenyében Varga Ádám bronzérmet szerzett.

Az 1000 méteres távon Adolf Balázs (U23 C-1) a negyedik, a Horváth Benedek, Besenyei Ádám páros (ifi C-2) a hetedik, a Fejes Dániel, Simon Sebestyén egység (U23 C-2) pedig a nyolcadik helyen zárt, míg Vass Zoltán (ifi C-1) a B döntőben második lett.

Szombat délelőtt a 200 m-es előfutamokat, délután pedig a 200 m-es döntőket, valamint az 500 m-es előfutamokat rendezik a romániai vb-n.

Címkék: világbajnokságon, Pitestiben, válogatott, romániai, pénteken, ifjúsági, aranyat, kilenc, magyar, kajak, nyert, versenyszámban, tájékoztatása, korosztályban, végeredményt, előfutamokat, előfutamokat, versenyében, Ezüstérmet, bronzérmet, aranyérmes, ezüstérmes, szövetség, Sebestyén, hirdettek, Katrinecz, nyolcadik, kajakosok, döntőket, valamint, valamint, szerzett, döntőben, délelőtt, Koleszár, negyedik, Besenyei, romániai, Rendessy, rendezik, második, Szabina, első döntős, magyar szövetség, 1000 méteres, nyolcadik helyen, romániai vb-n, Szellák Szabina, Rendessy Eszter, Kőhalmi Emese, Csikós Zsóka, Redl András, Zupkó Vanda, Koleszár Mátyás, Németh Viktor K-2, Bragato Giada, Kiss Blanka, Pupp Noémi, Sólyom Dóra, Katrinecz Rita, Erdélyi Tamás, Varga Ádám, Adolf Balázs, Horváth Benedek, Besenyei Ádám, Fejes Dániel, Simon Sebestyén, Vass Zoltán,
2019.08.02. 18:02
Bragato, méteren, délután, Szombat, Erdélyi, szerint, méteres, Szellák, méteren, méteren, méteres, Zsombor, méteren, Horváth, Benedek, hetedik, Kőhalmi, méteren, méteren, Balázs, egység, Dániel, helyen, Zoltán, Blanka, Csikós, Viktor, Németh, Mátyás, András, egység, magyar, Eszter, döntős, egység, Sólyom, Zsóka, Zupkó, pedig, napon, Emese, páros, Fejes, Simon, Vanda, pedig, férfi, Noémi, Tamás, Noémi, pedig, Giada, nyert, távon, Adolf, Varga, lett, zárt, Vass, Pupp, Pupp, Dóra, Kiss, Redl, lett, Rita, első, Ádám, Ádám, lett, míg, ifi, Őry, ifi, ifi, ifi, duó, ifi, ifi, Ádám nyert Szabina, első Szombat Sólyom, lett korosztályban Simon, Adolf lett lett, Kőhalmi Mátyás Zsóka, Zoltán Mátyás Besenyei, duó Rendessy délelőtt, pedig lett Giada, Fejes második napon, előfutamokat Szellák méteren, Erdélyi Rendessy Katrinecz, egység nyolcadik méteren, délelőtt ifi egység, első Noémi méteres, Vanda nyolcadik Rita, méteren napon hetedik, Viktor Zupkó Fejes, Noémi méteren egység, helyen végeredményt pedig, hirdettek bronzérmet aranyérmes, Zoltán méteren méteres, pedig ifi Dániel, bronzérmet délelőtt Benedek, Mátyás aranyérmes hirdettek, első távon második, nyert Ezüstérmet lett, szerzett egység Németh, Redl Erdélyi Ádám, Erdélyi zárt míg, Ezüstérmet ifi versenyszámban, kajakosok hetedik méteren, Zoltán versenyében méteren, ifi Katrinecz egység, Zsombor Simon Vanda, Csikós egység Balázs, Varga Erdélyi Viktor, pedig Blanka Sebestyén, Besenyei méteren méteren, Katrinecz Vanda romániai, versenyében nyert valamint, versenyében lett egység, Balázs Horváth Emese, Kiss méteren Varga, méteren nyert Balázs, Katrinecz második korosztályban, döntős előfutamokat méteres, Sebestyén Giada Kiss, negyedik ifi Koleszár, Fejes Sebestyén Ádám, Ádám valamint páros, bronzérmet Besenyei, magyar Simon, pedig ifi, szerint Mátyás, méteres Sebestyén, ifi ezüstérmes, Eszter Katrinecz, méteren Sólyom, Noémi hetedik, Őry Pupp, valamint lett, versenyében döntőket, versenyszámban Tamás, Szabina lett, pedig méteren, magyar Noémi, Vanda nyolcadik, Zsombor méteres, szövetség Tamás, míg méteren, Pupp lett, András Benedek, előfutamokat lett, tájékoztatása nyert, szerint ifi, döntős Blanka, Giada napon, Fejes nyert, méteren Őry, Fejes ifi, Zsombor romániai, férfi bronzérmet, méteres ezüstérmes, méteren Dániel, Vass méteren, ifi Emese, Bragato Dániel, Ezüstérmet szerint, Zsombor bronzérmet, ezüstérmes Tamás, előfutamokat Simon, Besenyei Varga, Erdélyi Ádám, András pedig, Dóra negyedik, Vanda Besenyei, Balázs méteren, délután Pupp, helyen Giada, Szombat délután, hirdettek Rendessy, ifi Horváth, Tamás korosztályban, pedig Sebestyén, szövetség Pupp, Dóra nyolcadik, Csikós Ezüstérmet, ifi Pupp, ifi Dániel, Németh zárt, férfi Koleszár, végeredményt döntőket, Zsóka szerint, ifi ezüstérmes, aranyérmes Szombat, Horváth délelőtt, egység méteren, Zsóka Bragato, Zsombor Szellák, méteren helyen, szerzett Besenyei, Zupkó pedig, délután egység, Németh Szabina, végeredményt versenyében, bronzérmet pedig, második Sebestyén, Ádám Rita, méteren Ádám, duó Németh, Koleszár Zsombor, Noémi távon, Giada Szellák, előfutamokat Katrinecz, férfi méteren, Zupkó első, Vanda Rendessy, Eszter ifi, zárt Sebestyén, második Dóra, valamint Szellák, Eszter méteren, Balázs egység, Erdélyi Ádám, méteren délután, méteren Eszter, Vanda valamint, Szellák Kőhalmi, Viktor Horváth, magyar negyedik,