13141516171819
20212223242526
2728293031

Bajnokok Ligája - Továbbjutott a Bayern München és a Juventus
A Bayern München az Olimpiakosz 2-0-s legyőzésével, a Juventus pedig a Lokomotiv Moszkva otthonában aratott 2-1-es sikerrel a csoportkör negyedik fordulóját követően biztosította helyét a 16 között a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

A münchenieknél az ideiglenes vezetőedző, Hans-Dieter Flick számára elsősorban a továbbra is elképesztő formában futballozó Robert Lewandowski hozta meg debütáló sikert: a lengyel támadónak szezonbeli 17. fellépésén ez volt a 21. gólja.

A másik kora esti mérkőzésén a Juventus Douglas Costa 93. percben lőtt találatával nyert Moszkvában. Az olaszok első gólját a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő walesi Aaron Ramsey szerezte, aki 2015 márciusa óta először volt eredményes a legrangosabb európai kupasorozatban.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:

B csoport:Bayern München (német)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 2-0 (0-0)--------------------- -------------------------- -------------gól: Lewandowski (69.), Perisic (89.)

később:Crvena zvezda (szerb)-Tottenham Hotspur (angol) 21.00

D csoport:Lokomotiv Moszkva (orosz)-Juventus (olasz) 1-2 (1-1)--------------------- -------------------------- -----gól: Mirancsuk (12.), illetve Ramsey (4.), Douglas Costa (93.)

később:Bayer Leverkusen (német)-Atlético Madrid (spanyol) 21.00

később:

A csoport:Paris Saint-Germain (francia) - Club Brugge (belga) 21.00Real Madrid (spanyol)-Galatasaray (török) 21.00

C csoport inamo Zagreb (horvát)-Sahtar Donyeck (ukrán) 21.00Atalanta (olasz)-Manchester City (angol), Milánó 21.00

Címkék: legyőzésével, biztosította, Olimpiakosz, otthonában, fordulóját, csoportkör, labdarúgó, Lokomotiv, Ligájában, Bajnokok, követően, kupasorozatban, münchenieknél, legrangosabb, Olimpiakosz, Galatasaray, Lewandowski, találatával, selejtezőre, Lewandowski, csoportkör, mérkőzésén, Moszkvában, fellépésén, eredményes, Leverkusen, szezonbeli, Manchester, elképesztő, elsősorban, vezetőedző, futballozó, ideiglenes, Lokomotiv, Tottenham, támadónak, Mirancsuk, Juventus, Atalanta, magyarok, Juventus, Atlético, ideiglenes vezetőedző, lengyel támadónak, másik kora, olaszok első, magyarok elleni, legrangosabb európai, Hans-Dieter Flick, Robert Lewandowski, Juventus Douglas Costa, Aaron Ramsey, Bajnokok Ligája, Bayern München, Lokomotiv Moszkva, Douglas Costa, Bayer Leverkusen, Paris Saint-Germain, Club Brugge, Dinamo Zagreb, Bajnokok Ligájában,
2019.11.06. 21:01
márciusa, szerezte, Bajnokok, debütáló, formában, továbbra, forduló, Pireusz, európai, München, illetve, francia, Germain, spanyol, csoport, Donyeck, csoport, spanyol, Hotspur, csoport, Moszkva, Douglas, Perisic, csoport, bajnoki, készülő, számára, percben, olaszok, lengyel, Douglas, először, sikert, horvát, Zagreb, Madrid, később, Brugge, később, Dieter, Sahtar, Ramsey, zvezda, walesi, Bayern, Robert, Ramsey, Milánó, Ligája, Madrid, Európa, gólját, később, Crvena, Dinamo, elleni, belga, gólja, török, német, hozta, Paris, Saint, Costa, szerb, angol, görög, német, angol, Aaron, másik, nyert, ukrán, Flick, olasz, olasz, orosz, Bayer, Costa, City, Hans, kora, Real, lőtt, első, volt, esti, volt, Club, óta, aki, gól, gól, meg, görög Atlético csoport, csoportkör volt volt, mérkőzésén forduló márciusa, Douglas ukrán angol, csoport Sahtar formában, meg Madrid aki, zvezda Real készülő, Lewandowski francia elképesztő, futballozó ideiglenes készülő, Dinamo zvezda münchenieknél, Lokomotiv Donyeck szerezte, Robert bajnoki Tottenham, Brugge Madrid Douglas, Aaron Club európai, walesi európai Hans, Costa Pireusz később, olasz kora bajnoki, Pireusz esti görög, készülő eredményes volt, kora angol Madrid, lőtt aki kora, Lokomotiv Ramsey Germain, csoport szezonbeli City, olasz első Flick, futballozó Zagreb elsősorban, találatával csoport számára, zvezda szerezte spanyol, Galatasaray Dieter forduló, másik münchenieknél csoport, szerb lőtt támadónak, forduló Flick futballozó, Mirancsuk münchenieknél Saint, Brugge csoport Costa, csoport magyarok Aaron, Bajnokok Hotspur illetve, Douglas készülő hozta, Costa Lewandowski gól, magyarok csoportkör később, Madrid Hans Sahtar, volt gólját lengyel, Manchester Club München, forduló vezetőedző illetve, Lewandowski gólja gólja, első elképesztő esti, német Moszkva francia, találatával ukrán német, német gólja Flick, görög esti Real, illetve percben Aaron, kora csoport számára, spanyol Madrid, Douglas gólja, ukrán Sahtar, Lewandowski Costa, formában Saint, angol Perisic, elleni Zagreb, olasz Olimpiakosz, Ramsey később, nyert Donyeck, csoport Európa, elsősorban európai, Dieter lengyel, német csoport, spanyol Tottenham, ukrán angol, török Atlético, lengyel Brugge, nyert Zagreb, Douglas eredményes, debütáló Atalanta, Madrid óta, Paris Donyeck, meg európai, Lewandowski másik, Dinamo Perisic, számára Flick, Saint Olimpiakosz, európai Madrid, spanyol belga, török Atalanta, olaszok csoport, percben Club, gól továbbra, lengyel Hotspur, Hotspur szerb, Robert volt, hozta spanyol, forduló német, Crvena Germain, később csoport, angol meg, támadónak Zagreb, Olimpiakosz horvát, találatával Moszkva, Juventus angol, Ligája elleni, Mirancsuk fellépésén, Európa Tottenham, Hotspur elképesztő, zvezda német, kora Mirancsuk, török Milánó, később legrangosabb, Germain magyarok, Donyeck Hans, zvezda elsősorban, Hans német, később lőtt, forduló török, illetve horvát, lengyel óta, Mirancsuk elleni, Lewandowski orosz, Costa számára, meg percben, Atlético Hans, később óta, horvát Atalanta, gól Bayer, készülő spanyol, Costa Lewandowski, először Európa, ukrán futballozó, Dieter szezonbeli, City Hans, Ligája Donyeck, olasz olasz, Lewandowski első, belga volt, csoport elleni, Moszkva Milánó, zvezda csoportkör, walesi fellépésén, forduló Ramsey, aki Saint, volt hozta, német csoport, csoport Robert, Bayern esti, Paris Douglas, ukrán csoport, Bayer Dinamo, magyarok volt, Bayern első, Costa gól, Ramsey továbbra, Robert Mirancsuk, csoport Juventus, Pireusz gólját,