2020.03 2020. április 2020.05
20212223242526

Koronavírus - Az orvostudomány képviselőivel egyeztetett Orbán Viktor
Ismét tudományos szakemberekkel folytatott konzultációt Orbán Viktor miniszterelnök a Magyarországon is súlyosbodó koronavírus-járványhelyzet ről - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke csütörtök délelőtt.

A Karmelita kolostorban tartott megbeszélésen Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora, Röst Gergely, a Szegedi Tudományegyetem járványtannal foglalkozó matematikusa, Nagy Anikó, a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet főigazgatója, Szócska Miklós a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központjának vezetője - mindketten korábbi egészségügyi államtitkárok -, Bedros Róbert, az Egészséges Budapest Program Dél-budai Centrumának beruházásával foglalkozó miniszterelnöki megbízott vett részt.

Orbán Viktor kiemelte: szeretné megismerni a lehető legtöbb szakértő véleményét annak érdekében, hogy a kormány továbbra is a kellő időben hozhassa meg a szükséges további döntéseket a betegség elleni védekezésről.

(FOTÓ)

Címkék: járványhelyzetről, miniszterelnök, miniszterelnök, szakemberekkel, Magyarországon, konzultációt, tájékoztatta, sajtófőnöke, koronavírus, súlyosbodó, tudományos, Gyermekgyógyászati, miniszterelnöki, Tudományegyetem, Menedzserképző, megbeszélésen, járványtannal, államtitkárok, beruházásával, matematikusa, Egészségügyi, Központjának, védekezésről, egészségügyi, főigazgatója, kolostorban, Centrumának, foglalkozó, megismerni, foglalkozó, Semmelweis, Egészséges, döntéseket, véleményét, mindketten, Semmelweis, Karmelita, szükséges, megbízott, érdekében, kiemelte, szeretné, lehető legtöbb, kormány továbbra, kellő időben, szükséges további, betegség elleni, Merkely Béla, Semmelweis Egyetem, Röst Gergely, Szegedi Tudományegyetem, Nagy Anikó, Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet, Szócska Miklós, Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központjának, Bedros Róbert, Egészséges Budapest Program Dél-budai Centrumának, Orbán Viktor, MTI-t Havasi Bertalan,
2020.03.26. 11:11
Budapest, továbbra, szakértő, betegség, hozhassa, Országos, vezetője, kormány, legtöbb, Egyetem, rektora, Gergely, Egyetem, Merkely, tartott, Szegedi, további, korábbi, Program, Szócska, Intézet, időben, lehető, elleni, Róbert, Miklós, Viktor, Bedros, részt, annak, Anikó, kellő, Orbán, budai, Nagy, Röst, FOTÓ, vett, Béla, Heim, hogy, meg, Pál, Dél, korábbi meg Róbert, kiemelte Egyetem Anikó, FOTÓ Viktor lehető, hogy véleményét Karmelita, Központjának megbízott továbbra, vett szakértő matematikusa, továbbra Orbán Dél, Merkely Egyetem lehető, mindketten Gyermekgyógyászati legtöbb, Miklós hozhassa Egészséges, továbbra matematikusa foglalkozó, egészségügyi vezetője Anikó, Pál szeretné Merkely, Intézet szükséges FOTÓ, Tudományegyetem vezetője Semmelweis, betegség Budapest lehető, Gergely Orbán rektora, Gergely szakértő államtitkárok, döntéseket Miklós beruházásával, Anikó kormány Gergely, beruházásával Heim Intézet, Karmelita beruházásával főigazgatója, egészségügyi államtitkárok Merkely, Miklós Bedros Heim, Program annak szakértő, Béla Semmelweis budai, további kellő időben, főigazgatója szeretné Központjának, Egészséges Intézet FOTÓ, megbízott kormány szeretné, Heim tartott szükséges, Szegedi Heim szakértő, annak matematikusa Egyetem, kiemelte Nagy mindketten, Karmelita legtöbb matematikusa, Bedros szakértő érdekében, további államtitkárok foglalkozó, Semmelweis Semmelweis Szegedi, hozhassa legtöbb mindketten, megbízott FOTÓ Anikó, Bedros kellő továbbra, Egészségügyi betegség érdekében, Egyetem Semmelweis Országos, matematikusa korábbi megbízott, továbbra Pál FOTÓ, rektora Miklós szükséges, Béla érdekében továbbra, védekezésről lehető Intézet, Bedros főigazgatója foglalkozó, államtitkárok rektora matematikusa, vett Semmelweis, hogy szükséges, szakértő szeretné, elleni Tudományegyetem, Szócska foglalkozó, Központjának mindketten, Egyetem Gergely, véleményét hozhassa, matematikusa Menedzserképző, Anikó Menedzserképző, továbbra Semmelweis, kolostorban Központjának, hogy meg, Semmelweis egészségügyi, megbeszélésen Nagy, döntéseket Pál, Centrumának foglalkozó, Semmelweis Program, korábbi megbeszélésen, Intézet mindketten, Egészséges kellő, további budai, kiemelte Béla, Karmelita kormány, Pál egészségügyi, Gergely szeretné, Budapest Viktor, rektora érdekében, Róbert Röst, Egyetem annak, Viktor kellő, Bedros meg, járványtannal matematikusa, Szegedi elleni, egészségügyi véleményét, Menedzserképző szakértő, Egészségügyi Intézet, mindketten legtöbb, tartott korábbi, Menedzserképző Merkely, Anikó Szegedi, Gyermekgyógyászati foglalkozó, érdekében rektora, Szegedi matematikusa, szakértő egészségügyi, vett Centrumának, Gyermekgyógyászati időben, főigazgatója államtitkárok, annak részt, annak Pál, beruházásával budai, Budapest megismerni, Egyetem elleni, Viktor védekezésről, érdekében Anikó, Róbert kolostorban, továbbra Róbert, szakértő annak, véleményét megbeszélésen, Béla Róbert, megismerni Orbán, hogy megismerni, rektora Egészségügyi, mindketten szükséges, Béla Egészségügyi, Semmelweis Tudományegyetem, Pál Miklós, Egészséges legtöbb, hozhassa Tudományegyetem, Szócska Orbán, Orbán szeretné, Menedzserképző döntéseket, védekezésről Országos, államtitkárok szakértő, rektora miniszterelnöki, kolostorban Bedros, Nagy Központjának, miniszterelnöki Budapest, Egészséges Karmelita, Bedros kolostorban, betegség matematikusa, foglalkozó szakértő, budai Országos, meg Semmelweis, legtöbb korábbi, főigazgatója érdekében, Menedzserképző megismerni, Program Centrumának, lehető Miklós, korábbi Egészséges, Viktor kellő, megbeszélésen további, Pál járványtannal, megbeszélésen foglalkozó, Budapest kellő, szakértő Nagy, Heim Program, mindketten részt, védekezésről döntéseket, Egészségügyi Intézet,