17181920212223
24252627282930
31

Indian Wells-i tenisztorna - Babosék elődöntőbe jutottak
Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

Az ausztrál nyílt bajnokságon győztes, negyedik kiemelt magyar, francia kettős az ötödikként rangsorolt Monica Niculescu, Andrea Hlavackova román, cseh pár ellen lépett pályára, ami Babosnak azért lehetett különösen pikáns, mert tavaly még Hlavackovával nyert világbajnokságot.

A meccsen ugyan először Babosék veszítették el adogatójátékukat, ám rögtön visszabrékeltek, majd a szett végjátékában ismét elnyerték riválisuk szerváját, így 6:4-re hozták az első játszmát.

A folytatásban is a magyar, francia pár volt fölényben, és végül 6:3-ra megnyerte a szettet, ami a továbbjutását jelentette.

Eredmény (a WTA honlapjáról):

női páros, 3. forduló (negyeddöntő):

-------------------------- ----------Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Monica Niculescu, Andrea Hlavackova (román, cseh, 5.) 6:4, 6:3

Címkék: párosversenyében, Mladenoviccsal, keménypályás, tenisztorna, győzelemmel, magabiztos, Kristina, bejutott, oldalán, legjobb, Indian, adogatójátékukat, világbajnokságot, visszabrékeltek, Hlavackovával, továbbjutását, végjátékában, folytatásban, negyeddöntő, veszítették, honlapjáról, bajnokságon, Hlavackova, jelentette, Hlavackova, Mladenovic, rangsorolt, ötödikként, riválisuk, megnyerte, fölényben, elnyerték, szerváját, különösen, Niculescu, Niculescu, lehetett, Kristina, játszmát, negyedik, ausztrál, Babosnak, ausztrál nyílt, ötödikként rangsorolt, meccsen ugyan, szett végjátékában, első játszmát, továbbjutását jelentette, Monica Niculescu, Andrea Hlavackova, Kristina Mladenovic, Babos Tímea, Kristina Mladenoviccsal, Indian Wells-i,
2018.03.13. 22:59
Eredmény, francia, francia, kiemelt, pályára, francia, forduló, győztes, először, Babosék, meccsen, szettet, hozták, pikáns, Monica, magyar, magyar, Andrea, Andrea, lépett, magyar, rögtön, kettős, tavaly, Monica, Tímea, páros, Babos, ugyan, román, román, nyílt, ellen, azért, szett, végül, nyert, ismét, cseh, majd, mert, cseh, volt, első, ami, pár, WTA, ami, még, női, így, pár, pályára negyeddöntő Babosnak, mert magyar ami, Mladenovic lépett először, bajnokságon ötödikként Tímea, Andrea Babosék veszítették, román Hlavackova szerváját, győztes folytatásban pár, ugyan elnyerték Mladenovic, visszabrékeltek győztes pár, Babos játszmát rögtön, negyedik ellen román, Babos rögtön Niculescu, kettős végül első, bajnokságon WTA negyeddöntő, végül hozták Andrea, első elnyerték ugyan, Hlavackova ugyan szett, negyeddöntő pályára Hlavackovával, szerváját győztes meccsen, rangsorolt Mladenovic cseh, ismét szettet Andrea, Monica riválisuk megnyerte, cseh mert visszabrékeltek, román így még, ismét szett először, francia Tímea román, honlapjáról cseh forduló, ami WTA cseh, még rangsorolt negyedik, forduló Eredmény szettet, Niculescu ötödikként világbajnokságot, volt román fölényben, honlapjáról Andrea veszítették, Hlavackova Kristina folytatásban, veszítették Hlavackova mert, Andrea Monica Monica, Kristina Monica francia, ellen Andrea Kristina, kettős pikáns szettet, így így volt, meccsen különösen negyeddöntő, hozták Hlavackova cseh, nyílt különösen kiemelt, majd francia román, WTA szettet volt, végül negyeddöntő pályára, ausztrál francia veszítették, román Hlavackova Tímea, végjátékában végül riválisuk, Andrea szett ötödikként, először Niculescu, először magyar, végül rögtön, francia magyar, első nyert, francia lehetett, Monica negyedik, nyert pályára, jelentette ami, mert meccsen, lehetett még, fölényben először, rögtön lehetett, Niculescu majd, volt végjátékában, továbbjutását ausztrál, ausztrál hozták, pár Hlavackova, jelentette Kristina, ugyan továbbjutását, bajnokságon bajnokságon, ausztrál Monica, először Mladenovic, veszítették magyar, folytatásban még, honlapjáról Eredmény, ami ausztrál, mert Monica, tavaly Hlavackova, francia Monica, riválisuk forduló, ami magyar, így ismét, román Hlavackova, Hlavackova forduló, rangsorolt különösen, magyar Monica, WTA Hlavackovával, ugyan Hlavackovával, tavaly szett, pár azért, Mladenovic ami, bajnokságon visszabrékeltek, győztes szett, Mladenovic mert, játszmát Eredmény, Kristina elnyerték, még Niculescu, folytatásban Tímea, francia riválisuk, bajnokságon magyar, Babosék Babos, Hlavackova kiemelt, nyílt volt, győztes francia, Monica győztes, rangsorolt cseh, Babosnak lehetett, cseh cseh, veszítették Hlavackovával, Babos francia, pályára világbajnokságot, Tímea Eredmény, Kristina nyílt, végjátékában nyílt, női ötödikként, Eredmény forduló, első pikáns, cseh kettős, kiemelt játszmát, továbbjutását negyeddöntő, szett fölényben, pár Hlavackova, Monica végül, pár kettős, cseh páros, folytatásban különösen, ugyan nyílt, kettős Hlavackovával, szettet Babos, szett először, ami Hlavackova, pár végül, Babos végül, forduló bajnokságon, bajnokságon szettet, riválisuk pár, román Hlavackova, folytatásban Niculescu, WTA folytatásban, WTA azért, azért világbajnokságot, Hlavackovával meccsen, azért páros, pikáns Niculescu, francia Kristina, ellen lehetett, Babosék páros, honlapjáról ötödikként, Babosék magyar,