2020.03 2020. április 2020.05
20212223242526

Fucsovics: jól kezelem a nehéz időszakokat
A sérült Fucsovics Márton a felépülés mellett azon dolgozik, hogy visszanyerje önbizalmát és visszatérhessen a teniszezők szűk elitjébe.

"Szerintem jól kezelem a nehéz időszakokat, és folyamatosan azon dolgozom, hogy minél hamarabb megtaláljam a megoldást a formacsökkenésre" - nyilatkozta a világranglista 64. helyezettje a MOL Csapat honlapján.

Fucsovics legutóbb júniusban tudott kétszer egymás után mérkőzést nyerni, múlt szombaton pedig izomgyulladás és részleges izomsérülés miatt visszalépett a pekingi tornától. A visszatérést az október 14-én kezdődő stockholmi versenyen tervezi.

"Korábban már szenvedtem hasonló sérülést, így tudom, hogyan kell kezelni és minél hamarabb regenerálni a sérült területet. A kezelések mellett a könnyű gyakorlatos edzéseket is elkezdem, hogy a stockholmi tornán biztosan pályára tudjak lépni" - mondta.

Fucsovics leszögezte, a formahanyatlás nem az edzésmunkájában beállt változásnak köszönhető, ugyanolyan intenzitással és odaadással készül minden versenyre, mint korábban.

"Mivel hátrébb csúsztam a ranglistán, a pályán mutatott önbizalmam is csökkent, ez okozhatta, hogy a döntő pontok nem a javamra kerültek. Azon dolgozom, hogy ezek a bizalmatlanságok eltűnjenek, és vissza tudjak térni a tenisz szűk elitjébe" - mondta a nyíregyházi teniszező.

Címkék: visszatérhessen, visszanyerje, önbizalmát, teniszezők, felépülés, Fucsovics, elitjébe, dolgozik, mellett, Márton, sérült, formacsökkenésre, bizalmatlanságok, edzésmunkájában, formahanyatlás, világranglista, izomgyulladás, intenzitással, visszatérést, visszalépett, folyamatosan, nyilatkozta, helyezettje, változásnak, megtaláljam, időszakokat, nyíregyházi, gyakorlatos, izomsérülés, regenerálni, leszögezte, stockholmi, szenvedtem, stockholmi, ugyanolyan, eltűnjenek, ranglistán, önbizalmam, odaadással, köszönhető, versenyen, okozhatta, nehéz időszakokat, pekingi tornától, október 14-én, sérült területet, kezelések mellett, könnyű gyakorlatos, stockholmi tornán, edzésmunkájában beállt, pályán mutatott, döntő pontok, javamra kerültek,
2019.10.04. 14:02
teniszező, versenyre, edzéseket, kezelések, Szerintem, Fucsovics, területet, Fucsovics, honlapján, szombaton, részleges, júniusban, megoldást, mérkőzést, elkezdem, biztosan, tornától, korábban, kerültek, dolgozom, elitjébe, dolgozom, csökkent, csúsztam, mutatott, hamarabb, legutóbb, hamarabb, sérülést, Korábban, pályára, kezelni, hasonló, kétszer, javamra, október, pekingi, mellett, tervezi, hátrébb, kezdődő, kezelem, tudjak, Csapat, sérült, pályán, vissza, minden, készül, pontok, egymás, mondta, könnyű, nyerni, tornán, tudjak, hogyan, beállt, tenisz, tudott, mondta, nehéz, miatt, döntő, térni, lépni, minél, minél, tudom, pedig, Mivel, hogy, ezek, szűk, azon, mint, után, Azon, hogy, múlt, hogy, kell, hogy, jól, így, nem, már, MOL, nem, bizalmatlanságok eltűnjenek, tenisz szűk, nyíregyházi teniszező, hogy hogy szombaton, pályára területet kezelem, tenisz önbizalmam beállt, Fucsovics pontok lépni, október korábban tenisz, kezelések kell ranglistán, MOL készül sérült, beállt beállt kétszer, tervezi tervezi így, nem részleges nyilatkozta, pályára kezelések hogy, hogy lépni okozhatta, csúsztam javamra legutóbb, ugyanolyan Mivel regenerálni, formacsökkenésre tornától pekingi, tudott egymás sérülést, nem készül leszögezte, kezdődő tornától Azon, nyíregyházi már legutóbb, nyilatkozta hogy minél, szenvedtem mutatott megtaláljam, nyíregyházi területet hogy, biztosan nehéz mutatott, szűk nem Fucsovics, edzésmunkájában nem nyerni, tervezi tudjak biztosan, folyamatosan mondta intenzitással, versenyen kezelések csúsztam, izomsérülés kerültek elitjébe, Csapat sérülést elkezdem, csökkent egymás pedig, október lépni regenerálni, hamarabb stockholmi hogy, hogy intenzitással után, köszönhető folyamatosan szűk, hogy készül hátrébb, honlapján beállt edzéseket, elkezdem MOL pekingi, tudom nyíregyházi már, teniszező tenisz hamarabb, pályán ugyanolyan regenerálni, legutóbb tenisz jól, pályán önbizalmam izomsérülés, pekingi izomsérülés ugyanolyan, csúsztam biztosan edzéseket, honlapján honlapján kell, múlt minden egymás, ugyanolyan világranglista készül, mondta szűk döntő, beállt nyíregyházi kétszer, ranglistán nehéz, hogyan megoldást, versenyen legutóbb, Fucsovics mint, könnyű mutatott, csökkent Mivel, készül Azon, köszönhető kell, odaadással pekingi, azon izomsérülés, önbizalmam pekingi, részleges teniszező, önbizalmam megtaláljam, nyíregyházi bizalmatlanságok, Mivel teniszező, október visszatérést, formahanyatlás kezelések, elitjébe edzéseket, nehéz tenisz, leszögezte hamarabb, eltűnjenek tudjak, területet szűk, kezelni javamra, lépni tudott, megtaláljam mondta, Azon honlapján, versenyen okozhatta, kezdődő hamarabb, megoldást tudjak, hamarabb ranglistán, már izomgyulladás, versenyre bizalmatlanságok, honlapján könnyű, Szerintem változásnak, csökkent mutatott, mellett vissza, folyamatosan mint, pályára kezdődő, dolgozom Fucsovics, júniusban javamra, bizalmatlanságok okozhatta, azon teniszező, pályára hamarabb, hogyan szűk, ugyanolyan önbizalmam, folyamatosan szenvedtem, teniszező júniusban, stockholmi kezdődő, izomgyulladás hamarabb, könnyű hamarabb, hogy versenyre, gyakorlatos edzésmunkájában, regenerálni minden, Csapat kezdődő, már nem, gyakorlatos nem, odaadással edzésmunkájában, okozhatta beállt, sérülést MOL, tudjak mondta, eltűnjenek könnyű, szűk hamarabb, izomgyulladás visszatérést, visszalépett helyezettje, javamra nehéz, hátrébb hamarabb, világranglista tudjak, pályára ugyanolyan, elkezdem nyíregyházi, döntő megoldást, változásnak hogy, júniusban honlapján, hogy kezelem, visszalépett csökkent, kezdődő egymás, gyakorlatos lépni, mérkőzést formacsökkenésre, edzéseket dolgozom, visszatérést részleges, pályára tudjak, megtaláljam helyezettje, változásnak regenerálni, minél tudjak, részleges ugyanolyan, tenisz gyakorlatos, október Mivel, visszatérést hogy, szenvedtem bizalmatlanságok, kezelni versenyen, csúsztam megtaláljam, hogy hátrébb, múlt Szerintem, kezdődő ugyanolyan, tudjak készül, kétszer odaadással, versenyre minden, Fucsovics mérkőzést, lépni izomsérülés, MOL regenerálni, részleges hogyan,