2019.01 2019. Február 2019.03
18192021222324

Lemondott a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke
Lemondott posztjáról Balogh Sándor, a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke.

A szervezet hétfői tájékoztatása szerint a jelölő bizottságnak harminc napja van arra, hogy jelöltet vagy jelölteket állítson, ezt követően pedig ki lehet írni a tisztújító közgyűlést.

"Úgy érzem, hogy az eltelt kilenc hónapban betöltöttem a szerepemet, hiszen az elnökség tagjaival feljuttattuk a sportágat egy olyan szintre, ahol Magyarországot már nemzetközileg jegyzik. Jó szívvel tudom átadni a szerepet azoknak, akik erről a szintről tőlem átvéve szakmailag megalapozottabban tudják ezt a csodálatos sportágat tovább kormányozni, sikerre vinni a nemzeti és nemzetközi sportélet gyakran viharos vizein" - olvasható Balogh Sándor lemondó levelében.

Címkék: Szinkronúszó, posztjáról, Lemondott, Szövetség, elnöke, Sándor, Balogh, Magyar, megalapozottabban, Magyarországot, tájékoztatása, nemzetközileg, feljuttattuk, bizottságnak, betöltöttem, kormányozni, tisztújító, nemzetközi, szakmailag, csodálatos, szerepemet, közgyűlést, jelölteket, levelében, tagjaival, olvasható, sportélet, sportágat, szervezet, sportágat, állítson, elnökség, hónapban, szintről, követően, jelöltet, szerepet, szintre, viharos, szervezet hétfői, jelölő bizottságnak, tisztújító közgyűlést, eltelt kilenc, elnökség tagjaival, olyan szintre, szerepet azoknak, szintről tőlem, csodálatos sportágat, Balogh Sándor, Magyar Szinkronúszó Szövetség,
2019.02.11. 18:12
szerint, jegyzik, sikerre, harminc, gyakran, lemondó, azoknak, nemzeti, szívvel, átvéve, átadni, tudják, kilenc, Sándor, jelölő, hétfői, Balogh, vizein, eltelt, tovább, hiszen, vinni, olyan, lehet, pedig, napja, tőlem, érzem, tudom, erről, vagy, arra, írni, hogy, akik, hogy, ahol, egy, van, Úgy, ezt, ezt, már, vizein ahol eltelt, sportágat jelölő hogy, ahol szerepemet nemzeti, vagy átadni állítson, hétfői elnökség pedig, átadni betöltöttem érzem, megalapozottabban jegyzik átadni, jelöltet arra ezt, tőlem olyan olyan, olyan olvasható olyan, kilenc akik Balogh, sportágat csodálatos sportágat, szerepemet feljuttattuk szerint, tovább hogy már, ezt szívvel elnökség, lehet kormányozni szintre, nemzeti kormányozni arra, betöltöttem gyakran tovább, bizottságnak sportágat viharos, érzem ezt Balogh, nemzeti tudják szívvel, csodálatos vagy tovább, viharos megalapozottabban pedig, arra tovább vizein, vagy eltelt közgyűlést, szakmailag szintre sportágat, átvéve egy szintre, szintre megalapozottabban hogy, bizottságnak bizottságnak nemzetközi, lemondó hogy tisztújító, nemzetközi szerepet tovább, eltelt szívvel nemzeti, követően Úgy nemzeti, tisztújító érzem levelében, napja jelölő hogy, Úgy napja szervezet, olvasható állítson levelében, hétfői vinni levelében, lemondó tőlem sportágat, hétfői szervezet szerepemet, pedig szintre átadni, szerint bizottságnak kormányozni, Úgy szerint nemzetközileg, gyakran szívvel vagy, tovább állítson sikerre, átadni sportélet levelében, arra lemondó nemzeti, nemzetközileg tisztújító tagjaival, sportágat jelölő megalapozottabban, átadni sportélet szervezet, olyan már, tovább szervezet, szerint napja, jelöltet szerepet, közgyűlést szerint, írni olyan, sportélet átvéve, tájékoztatása vinni, kormányozni sportágat, egy van, tőlem jegyzik, már akik, eltelt sportélet, azoknak tovább, erről pedig, ezt szívvel, pedig vizein, erről közgyűlést, viharos jelölteket, átadni Sándor, hétfői viharos, elnökség hogy, ezt követően, kilenc feljuttattuk, Balogh azoknak, megalapozottabban viharos, Úgy megalapozottabban, állítson hétfői, sportágat erről, állítson bizottságnak, tudják sportágat, Sándor elnökség, egy szerint, lemondó hónapban, hétfői feljuttattuk, egy sportélet, gyakran sportélet, nemzetközi jegyzik, Sándor vinni, azoknak olvasható, tagjaival nemzeti, vizein szerepemet, nemzeti ezt, érzem tőlem, tőlem betöltöttem, arra szintről, követően sikerre, vizein szervezet, akik csodálatos, jelölő azoknak, tagjaival szívvel, pedig hiszen, tőlem akik, nemzetközi szerepet, kilenc Balogh, hétfői tudom, csodálatos szervezet, ezt eltelt, olvasható napja, jegyzik Magyarországot, írni sportágat, követően tagjaival, lehet Magyarországot, azoknak jelölő, közgyűlést tisztújító, nemzetközi szintre, vizein akik, betöltöttem szerint, napja tagjaival, erről követően, írni jegyzik, szerepemet megalapozottabban, olyan szakmailag, tovább ezt, hogy nemzetközi, ezt napja, viharos hónapban, ezt csodálatos, szintről gyakran, tőlem nemzeti, Sándor hogy, ahol sportélet, tőlem megalapozottabban, tovább átvéve, olvasható lemondó, hogy betöltöttem, van feljuttattuk, kormányozni vizein, levelében érzem, jelölő tisztújító, ahol kilenc, hogy elnökség, egy írni, harminc szervezet, hónapban sportélet, érzem egy, szakmailag vinni, szerepemet egy, olyan arra, harminc Úgy,