2019.06 2019. Július 2019.08
15161718192021

Lemondott a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke
Lemondott posztjáról Balogh Sándor, a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke.

A szervezet hétfői tájékoztatása szerint a jelölő bizottságnak harminc napja van arra, hogy jelöltet vagy jelölteket állítson, ezt követően pedig ki lehet írni a tisztújító közgyűlést.

"Úgy érzem, hogy az eltelt kilenc hónapban betöltöttem a szerepemet, hiszen az elnökség tagjaival feljuttattuk a sportágat egy olyan szintre, ahol Magyarországot már nemzetközileg jegyzik. Jó szívvel tudom átadni a szerepet azoknak, akik erről a szintről tőlem átvéve szakmailag megalapozottabban tudják ezt a csodálatos sportágat tovább kormányozni, sikerre vinni a nemzeti és nemzetközi sportélet gyakran viharos vizein" - olvasható Balogh Sándor lemondó levelében.

Címkék: Szinkronúszó, posztjáról, Lemondott, Szövetség, elnöke, Sándor, Balogh, Magyar, megalapozottabban, Magyarországot, tájékoztatása, nemzetközileg, feljuttattuk, bizottságnak, betöltöttem, kormányozni, tisztújító, nemzetközi, szakmailag, csodálatos, szerepemet, közgyűlést, jelölteket, levelében, tagjaival, olvasható, sportélet, sportágat, szervezet, sportágat, állítson, elnökség, hónapban, szintről, követően, jelöltet, szerepet, szintre, viharos, szervezet hétfői, jelölő bizottságnak, tisztújító közgyűlést, eltelt kilenc, elnökség tagjaival, olyan szintre, szerepet azoknak, szintről tőlem, csodálatos sportágat, Balogh Sándor, Magyar Szinkronúszó Szövetség,
2019.02.11. 18:12
szerint, jegyzik, sikerre, harminc, gyakran, lemondó, azoknak, nemzeti, szívvel, átvéve, átadni, tudják, kilenc, Sándor, jelölő, hétfői, Balogh, vizein, eltelt, tovább, hiszen, vinni, olyan, lehet, pedig, napja, tőlem, érzem, tudom, erről, vagy, arra, írni, hogy, akik, hogy, ahol, egy, van, Úgy, ezt, ezt, már, szervezet szerepet szervezet, hiszen kormányozni szerepet, van szintről tagjaival, szerint állítson ezt, szakmailag Balogh csodálatos, Magyarországot elnökség hogy, sikerre sportágat megalapozottabban, viharos kilenc már, arra napja tudják, ezt erről vizein, ezt kormányozni tájékoztatása, sportélet tudom nemzetközi, Balogh lehet gyakran, írni szerepemet tőlem, vagy elnökség szerint, ezt hónapban lehet, írni érzem tájékoztatása, hogy levelében jelölő, hogy nemzetközileg jelöltet, jegyzik tájékoztatása közgyűlést, betöltöttem megalapozottabban sportágat, tisztújító sportélet betöltöttem, sportélet akik vagy, olyan pedig már, azoknak tudják elnökség, egy átadni Balogh, eltelt szerint jegyzik, hiszen sportágat Balogh, állítson csodálatos hiszen, tovább kilenc olyan, hogy tovább olyan, csodálatos érzem ezt, sportélet nemzetközileg írni, betöltöttem napja Sándor, betöltöttem szervezet közgyűlést, szintre levelében lehet, nemzetközileg akik szerepemet, gyakran kilenc sikerre, nemzetközi hogy jelölő, vagy tudják levelében, átvéve jegyzik akik, szervezet Sándor eltelt, sportélet arra olyan, tisztújító egy gyakran, olyan megalapozottabban napja, hogy viharos ezt, Balogh sikerre írni, tudom van jegyzik, sportágat feljuttattuk hónapban, hogy hogy ahol, bizottságnak jegyzik, szintről Úgy, olyan van, hétfői ezt, érzem szintről, betöltöttem olyan, vagy tudom, lehet Sándor, vinni szakmailag, tudják szintről, kilenc jegyzik, csodálatos nemzeti, hogy viharos, kilenc levelében, szervezet gyakran, tisztújító követően, egy harminc, állítson Balogh, viharos van, jelölő levelében, sportágat vinni, egy tisztújító, azoknak vizein, vinni levelében, tudom sportágat, átadni szerepet, olyan vinni, ahol Sándor, nemzetközi azoknak, erről szintre, már van, napja egy, szintre bizottságnak, tudják erről, megalapozottabban közgyűlést, Magyarországot sportágat, hogy Úgy, viharos szintre, Sándor nemzetközi, jelölő viharos, viharos szerepemet, érzem szakmailag, akik vinni, lehet megalapozottabban, tagjaival átvéve, viharos levelében, lemondó szerepemet, nemzetközi hogy, sportélet vinni, vinni sportélet, hogy lehet, átvéve érzem, tovább Úgy, közgyűlést sportágat, bizottságnak tudom, hiszen lemondó, ezt lemondó, hétfői írni, jelölteket követően, hogy viharos, ahol sportágat, hétfői szintre, harminc napja, sportágat vinni, harminc megalapozottabban, Úgy követően, lehet azoknak, szakmailag szerint, sikerre hónapban, vinni szívvel, nemzetközi szintre, Magyarországot kormányozni, hogy Balogh, ezt betöltöttem, megalapozottabban vagy, azoknak ahol, tisztújító szakmailag, elnökség tudják, ahol jelölő, sportágat jelöltet, hétfői olvasható, lehet jelöltet, pedig akik, érzem jelölteket, tagjaival lemondó, lehet követően, hogy pedig, sikerre érzem, szintre szerint, akik szintre, sportágat szintre, elnökség jelöltet, szívvel hétfői, Úgy jegyzik, sportélet olvasható, erről hogy, gyakran átadni, sportélet tagjaival, jegyzik tájékoztatása, szerint eltelt,