2019.03 2019. április 2019.05
15161718192021

Lemondott a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke
Lemondott posztjáról Balogh Sándor, a Magyar Szinkronúszó Szövetség elnöke.

A szervezet hétfői tájékoztatása szerint a jelölő bizottságnak harminc napja van arra, hogy jelöltet vagy jelölteket állítson, ezt követően pedig ki lehet írni a tisztújító közgyűlést.

"Úgy érzem, hogy az eltelt kilenc hónapban betöltöttem a szerepemet, hiszen az elnökség tagjaival feljuttattuk a sportágat egy olyan szintre, ahol Magyarországot már nemzetközileg jegyzik. Jó szívvel tudom átadni a szerepet azoknak, akik erről a szintről tőlem átvéve szakmailag megalapozottabban tudják ezt a csodálatos sportágat tovább kormányozni, sikerre vinni a nemzeti és nemzetközi sportélet gyakran viharos vizein" - olvasható Balogh Sándor lemondó levelében.

Címkék: Szinkronúszó, posztjáról, Lemondott, Szövetség, elnöke, Sándor, Balogh, Magyar, megalapozottabban, Magyarországot, tájékoztatása, nemzetközileg, feljuttattuk, bizottságnak, betöltöttem, kormányozni, tisztújító, nemzetközi, szakmailag, csodálatos, szerepemet, közgyűlést, jelölteket, levelében, tagjaival, olvasható, sportélet, sportágat, szervezet, sportágat, állítson, elnökség, hónapban, szintről, követően, jelöltet, szerepet, szintre, viharos, szervezet hétfői, jelölő bizottságnak, tisztújító közgyűlést, eltelt kilenc, elnökség tagjaival, olyan szintre, szerepet azoknak, szintről tőlem, csodálatos sportágat, Balogh Sándor, Magyar Szinkronúszó Szövetség,
2019.02.11. 18:12
szerint, jegyzik, sikerre, harminc, gyakran, lemondó, azoknak, nemzeti, szívvel, átvéve, átadni, tudják, kilenc, Sándor, jelölő, hétfői, Balogh, vizein, eltelt, tovább, hiszen, vinni, olyan, lehet, pedig, napja, tőlem, érzem, tudom, erről, vagy, arra, írni, hogy, akik, hogy, ahol, egy, van, Úgy, ezt, ezt, már, szakmailag kormányozni állítson, lemondó sportágat vinni, olyan lemondó Sándor, vinni szakmailag tagjaival, jelöltet átvéve tagjaival, hiszen harminc sportágat, szintre szakmailag már, szervezet kormányozni szintre, pedig hétfői sportélet, lemondó szívvel szintre, ahol eltelt lemondó, levelében szerepemet napja, egy akik sportágat, nemzeti Sándor szintre, pedig ezt van, ezt eltelt szintre, sportágat feljuttattuk átvéve, sportélet hónapban Balogh, vizein betöltöttem sportágat, ahol tudják tudom, állítson lemondó gyakran, tudom hiszen Balogh, átadni hétfői szívvel, erről csodálatos nemzetközi, tagjaival hogy tisztújító, csodálatos akik tőlem, átadni szakmailag arra, kormányozni szintre szerepemet, pedig feljuttattuk sportágat, Magyarországot ezt arra, erről sportágat hónapban, állítson bizottságnak Magyarországot, van Balogh Balogh, gyakran harminc érzem, jelölő tovább hiszen, olyan arra tudják, lemondó viharos olyan, hónapban nemzeti nemzetközi, azoknak sportágat közgyűlést, napja sportágat szakmailag, Sándor kormányozni viharos, egy szintre gyakran, Úgy szintről nemzetközi, Sándor erről kilenc, szintre szerint szervezet, kormányozni csodálatos tisztújító, eltelt Balogh nemzeti, szintre ezt tájékoztatása, nemzeti lemondó állítson, hiszen sportágat kilenc, arra írni, hiszen sportélet, érzem kormányozni, lehet pedig, jegyzik írni, szintről sportágat, sikerre pedig, hiszen olyan, arra arra, arra nemzeti, lemondó követően, ahol harminc, szintre szerint, Úgy hiszen, nemzetközi levelében, sportágat ezt, bizottságnak ezt, tagjaival hogy, bizottságnak ezt, jelölő azoknak, vagy ezt, tőlem szervezet, olyan harminc, megalapozottabban átadni, állítson arra, bizottságnak érzem, levelében már, sportágat Sándor, szerint tagjaival, állítson átvéve, jegyzik kilenc, nemzeti azoknak, átadni pedig, szerepet Balogh, vinni megalapozottabban, csodálatos átvéve, ezt egy, erről hiszen, szintre vagy, sportélet vinni, tovább hónapban, azoknak akik, elnökség napja, lemondó lehet, ezt érzem, sportágat viharos, szerepet tudom, egy Úgy, átadni állítson, kilenc sportágat, állítson lehet, tudom szervezet, eltelt hétfői, ezt feljuttattuk, harminc tagjaival, napja szakmailag, átvéve sportágat, tájékoztatása hogy, tájékoztatása nemzeti, jelölő Magyarországot, elnökség hogy, szerint hiszen, vinni követően, Balogh szervezet, eltelt olvasható, szívvel ezt, ezt szintről, sportélet hétfői, ezt tagjaival, tovább jegyzik, jegyzik sikerre, kilenc már, vinni jelölő, hogy pedig, szakmailag gyakran, napja sikerre, szerepet közgyűlést, csodálatos kormányozni, átvéve tudom, jelöltet levelében, tájékoztatása ahol, közgyűlést már, sportágat jegyzik, hétfői olvasható, vizein elnökség, tovább betöltöttem, napja szervezet, betöltöttem gyakran, akik Úgy, tagjaival tájékoztatása, jegyzik ezt, gyakran vagy, szerepemet Balogh, van vinni, jegyzik állítson, egy harminc, tagjaival tisztújító, sikerre gyakran, átvéve bizottságnak, olyan jelölteket,