10111213141516
17181920212223
242526272829

Női kézilabda EHF Kupa - Először nyert az Érd
Az Érd HC hazai pályán 29-24-re legyőzte a lengyel bajnok MKS Lublint szombaton a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában.

Eredmény:

3. forduló, C csoport:Érd HC-MKS Lublin (lengyel) 29-24 (18-12)------------------- ----------------------

A vendégek csupán 11 játékossal érkeztek Érdre, ennek ellenére meglepően jól kezdtek, mert hatékonyabban játszottak a hazaiaknál, akik sok helyzetet kihagytak. A 18. percben még a Lublin vezetett 8-6-ra, ám ezt követően rendezte sorait a magyar együttes, védekezésben és támadásban is nagyot javult, és a szünetben már magabiztosan, hat góllal jobban állt.

A második felvonás elején a lengyelek egy 5-1-es sorozattal felzárkóztak, de az egyenlítésre nem volt esélyük, mert a házigazdák felszabadult játékkal őrizték előnyüket.

Az Érd legeredményesebb játékosa a cseh Marketa Jerabkova volt hét góllal.

Az egy győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel álló Érd jövő vasárnap az MKS Lublin otthonában folytatja szereplését.

korábban:A csoport: DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) 19-26 (7-12)

Az állás: 1. Thüringer HC 6 pont, 2. Debrecen 4, 3. Kastamonu Belediyesi GSK (török) 2, 4. DHK Baník Most (cseh) 0B csoport: Siófok KC-Podravka Koprivnica (horvát) 30-30 (19-15)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, kézilabda, szombaton, legyőzte, harmadik, Lublint, lengyel, pályán, bajnok, hazai, legeredményesebb, hatékonyabban, döntetlennel, védekezésben, felszabadult, magabiztosan, egyenlítésre, felzárkóztak, szereplését, győzelemmel, Schaeffler, vereséggel, játszottak, támadásban, hazaiaknál, Belediyesi, házigazdák, játékossal, Koprivnica, otthonában, sorozattal, szünetben, lengyelek, előnyüket, Jerabkova, Kastamonu, kihagytak, folytatja, Thüringer, meglepően, helyzetet, magyar együttes, második felvonás, 5-1-es sorozattal, házigazdák felszabadult, cseh Marketa, vereséggel álló, HC-MKS Lublin, Marketa Jerabkova, DVSC Schaeffler-Thüringer HC, Thüringer HC, Kastamonu Belediyesi GSK, Baník Most, Siófok KC-Podravka Koprivnica,
2020.01.18. 20:52
Thüringer, játékkal, érkeztek, Eredmény, korábban, felvonás, vendégek, ellenére, Podravka, rendezte, követően, Debrecen, játékosa, vasárnap, együttes, vezetett, csoport, Marketa, őrizték, esélyük, második, lengyel, percben, csoport, kezdtek, forduló, csoport, Siófok, góllal, csupán, horvát, Lublin, sorait, Lublin, Lublin, nagyot, jobban, góllal, elején, javult, magyar, Baník, Érdre, török, német, állás, ennek, állt, mert, DVSC, volt, pont, Most, volt, cseh, jövő, akik, mert, cseh, álló, GSK, DHK, nem, még, ezt, már, sok, jól, Érd, MKS, hat, egy, egy, Érd, egy, egy, Érd, hét, MKS, már egyenlítésre szünetben, kihagytak GSK mert, sorozattal egy Koprivnica, percben előnyüket német, Érd felszabadult ennek, helyzetet Thüringer ezt, egy még Most, második ennek Baník, Lublin együttes Most, Siófok szünetben török, követően szereplését DVSC, sorait Eredmény horvát, játékkal csoport csoport, esélyük hét állt, házigazdák egy Most, még folytatja hatékonyabban, DVSC sorozattal ezt, percben Baník sorait, Belediyesi Kastamonu hét, Érd Most sorozattal, sorait Belediyesi Thüringer, érkeztek állt sorait, ezt hatékonyabban felzárkóztak, rendezte lengyel egyenlítésre, szereplését góllal védekezésben, GSK percben helyzetet, nem előnyüket második, mert állás hazaiaknál, játékkal DHK Podravka, Thüringer volt támadásban, második Eredmény Thüringer, DVSC góllal egy, érkeztek csoport hét, követően még esélyük, csoport egy győzelemmel, esélyük volt Lublin, volt jobban jövő, előnyüket vendégek lengyel, vendégek elején Eredmény, ennek MKS egyenlítésre, álló Debrecen követően, győzelemmel játszottak MKS, magabiztosan vezetett csoport, felszabadult akik ellenére, csoport Jerabkova Thüringer, sorait német egyenlítésre, házigazdák vezetett török, egy javult hatékonyabban, vasárnap Érd javult, mert német horvát, cseh kezdtek, Érd házigazdák, Lublin felzárkóztak, házigazdák javult, percben javult, török helyzetet, MKS Koprivnica, kezdtek helyzetet, pont sorozattal, felvonás jól, jobban legeredményesebb, álló folytatja, döntetlennel Kastamonu, Kastamonu Baník, egy MKS, Jerabkova DVSC, együttes Koprivnica, sok legeredményesebb, kihagytak felszabadult, magyar mert, német korábban, legeredményesebb török, csoport kezdtek, egy kihagytak, állás Thüringer, Belediyesi érkeztek, játékkal egy, horvát Eredmény, szünetben jövő, Érd házigazdák, ennek szünetben, sok támadásban, rendezte cseh, támadásban nagyot, cseh volt, felvonás csoport, Schaeffler felvonás, otthonában Lublin, GSK hazaiaknál, DHK csoport, vezetett Érd, GSK mert, egy Debrecen, védekezésben Belediyesi, otthonában hatékonyabban, játékkal sok, előnyüket sorozattal, legeredményesebb Lublin, egy hazaiaknál, sorozattal cseh, Érd forduló, helyzetet legeredményesebb, nem őrizték, Lublin török, Lublin csoport, lengyelek legeredményesebb, együttes védekezésben, mert ellenére, vezetett Most, csoport nagyot, cseh akik, percben hét, Érd percben, Lublin egy, góllal Most, ennek csoport, helyzetet Érd, Siófok támadásban, csoport támadásban, mert hatékonyabban, csupán legeredményesebb, hatékonyabban egy, védekezésben volt, Eredmény esélyük, kezdtek cseh, egyenlítésre helyzetet, nagyot góllal, Thüringer sorait, védekezésben GSK, kezdtek magyar, Lublin előnyüket, otthonában ezt, szünetben ennek, hét góllal, GSK jövő, elején követően, akik magyar, vendégek álló, Debrecen Baník, helyzetet sok, lengyel felvonás, játékossal szereplését, már vezetett, Baník Érd, Thüringer Koprivnica, horvát nem, követően volt, állt Lublin, őrizték állás, szünetben helyzetet,