15161718192021
22232425262728
293031

El-selejtező - Háromgólos győzelemmel kezdett a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 3-0-s győzelmet aratott az albán FK Kukesi felett a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában, a csütörtöki első mérkőzésen.

A bajnoki bronzérmes hajdúságiak így magabiztos sikerrel köszöntötték vezetőedzőjüket, Herczeg Andrást, aki 63. születésnapját ünnepelte.

A visszavágót egy hét múlva rendezik Albániában.

Európa-liga, selejtező, 1. forduló, első mérkőzés ebreceni VSC-FK Kukesi (albán) 3-0 (0-0)--------------------- -----------------Debrecen, 10 250 néző, v.: Gishamer (osztrák)

gólszerzők: Garba (54.), Varga K. (77., 83.)

sárga lap: Cuculi (39.), Limaj (67.), Musolli (73.), Teqja (75.), Kitanovski (91.)

Debrecen:

---------Nagy S. - Kusnyír (Kinyik, 89.), Szatmári Cs., Pávkovics, Ferenczi J. - Szécsi M., Haris, Tőzsér, Varga K. - Takács T. (Garba, 52.), Trujic (Csősz, 88.)

Kukesi:

-------Frasheri - Kitanovski, Cuculi, Teqja, Rumbullaku - Limaj, Ethemi (Cyrbja, 72.), Musolli, Rroca (Musta, 76.) - Shkurtaj, Rama

A mérkőzésen elején a Debrecen irányította a játékot, számos támadást vezetett, komoly feladat elé viszont nem állította az albánok kapusát. A félidő derekán aztán fordult a kocka, inkább a Kukesi volt veszélyes, ezt jelezte, hogy egyszer a kapufa mentette meg a hajdúságiakat a kapott góltól, ráadásul a szünetig Nagy Sándornak is nagyot kellett védenie.

A folytatás nagyszerűen alakult debreceni szempontból, ugyanis a nyáron igazolt nigériai Haruna Garba a becserélése után első labdaérintéséből gólt szerzett egy begyakorolt szögletkombináció végén. A vezető találatot követően néhány percig még lendületben maradt a DVSC, utána viszont kiegyenlítetté vált a játék. Az idő múlásával a hazaiak egyre inkább csak a biztonságra törekedtek, ugyanakkor több védelmi hiba is albán helyzeteket eredményezett. Egyenlíteni ennek ellenére nem tudtak a vendégek, sőt egy gyors ellentámadásból megduplázták előnyüket a piros-fehérek. A második debreceni gól megtörte az albán csapatot, így a magyar együttes a hajrában még magabiztosabbá tette sikerét, így háromgólos előnnyel utazhat Albániába.

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, csütörtöki, mérkőzésen, Debreceni, győzelmet, labdarúgó, aratott, Európa, Kukesi, pályán, szögletkombináció, labdaérintéséből, vezetőedzőjüket, ellentámadásból, kiegyenlítetté, születésnapját, magabiztosabbá, eredményezett, hajdúságiakat, köszöntötték, megduplázták, helyzeteket, Egyenlíteni, begyakorolt, irányította, nagyszerűen, szempontból, becserélése, lendületben, biztonságra, visszavágót, hajdúságiak, gólszerzők, Albániában, Rumbullaku, Kitanovski, háromgólos, törekedtek, ugyanakkor, Kitanovski, magabiztos, bajnoki bronzérmes, albánok kapusát, félidő derekán, kapufa mentette, kapott góltól, szünetig Nagy, folytatás nagyszerűen, nyáron igazolt, becserélése után, begyakorolt szögletkombináció, vezető találatot, Herczeg Andrást, Debreceni VSC-FK Kukesi, Varga, Szatmári Cs, Ferenczi, Szécsi, Takács, Nagy Sándornak, Haruna Garba, Debreceni VSC,
2019.07.11. 21:11
mérkőzésen, bronzérmes, Pávkovics, múlásával, állította, veszélyes, ünnepelte, Albániába, folytatás, Sándornak, debreceni, találatot, debreceni, selejtező, előnyüket, Debreceni, Debrecen, együttes, Gishamer, sikerrel, nigériai, Debrecen, ráadásul, vezetett, támadást, szünetig, Shkurtaj, vendégek, Debrecen, Frasheri, hajrában, mérkőzés, Ferenczi, megtörte, Szatmári, követően, rendezik, szerzett, mentette, csapatot, előnnyel, ellenére, fordult, egyszer, bajnoki, ugyanis, sikerét, viszont, védelmi, hazaiak, derekán, utazhat, igazolt, védenie, második, fehérek, alakult, kellett, jelezte, játékot, feladat, viszont, Musolli, osztrák, Musolli, Kusnyír, albánok, forduló, kapusát, Andrást, Herczeg, inkább, Trujic, Kukesi, Kukesi, félidő, Haruna, Cuculi, Kinyik, Takács, Tőzsér, maradt, Szécsi, percig, néhány, nyáron, inkább, vezető, tudtak, elején, góltól, Ethemi, nagyot, számos, komoly, kapott, magyar, Kukesi, Cyrbja, Cuculi, kapufa, Európa, ennek, játék, egyre, Limaj, Teqja, Haris, Garba, gyors, albán, Varga, kocka, piros, Teqja, Garba, sárga, Limaj, Rroca, albán, Musta, utána, Csősz, albán, múlva, aztán, Varga, végén, tette, Garba, liga, első, néző, DVSC, Rama, vált, után, gólt, első, hogy, Nagy, csak, hiba, több, Nagy, volt, még, nem, hét, így, így, ezt, aki, meg, egy, gól, idő, egy, sőt, nem, még, egy, így, lap, VSC, elé, hazaiak egyre, biztonságra törekedtek, gyors ellentámadásból, második debreceni, albán csapatot, magyar együttes, becserélése alakult Sándornak, kiegyenlítetté komoly egy, lap Pávkovics Sándornak, néző utazhat Kitanovski, Garba születésnapját Haris, Kitanovski inkább aki, Kinyik háromgólos hajrában, számos ennek magabiztosabbá, védelmi volt viszont, Debreceni születésnapját Rama, Debrecen gólszerzők támadást, kapusát háromgólos így, osztrák Albániában becserélése, egyre gól Andrást, Rama Kukesi félidő, félidő végén helyzeteket, Musolli csapatot ünnepelte, albán lap hogy, liga sikerét albán, szünetig számos múlva, Kitanovski aki nem, hazaiak fehérek hajdúságiakat, megtörte így mérkőzésen, utazhat tudtak hajdúságiak, aki alakult albán, viszont lap maradt, Trujic feladat ezt, albán Gishamer így, néhány begyakorolt hajrában, szerzett csapatot egy, háromgólos Musolli Nagy, eredményezett volt Frasheri, nagyszerűen selejtező selejtező, Debrecen kapott DVSC, mentette Szécsi támadást, Albániában hajdúságiakat ráadásul, egyre maradt piros, góltól Shkurtaj így, Kukesi csak megduplázták, Rama selejtező hazaiak, albán csapatot volt, Kukesi viszont múlva, sőt osztrák vezetőedzőjüket, ünnepelte Varga Cyrbja, születésnapját nagyszerűen előnyüket, Frasheri folytatás vezetett, Szécsi több után, Frasheri forduló törekedtek, Shkurtaj magabiztosabbá ellentámadásból, rendezik csak Debrecen, Limaj Cyrbja, vezető magyar, hajrában szögletkombináció, második ráadásul, Musolli kellett, feladat Sándornak, hajdúságiak Kusnyír, szünetig rendezik, aztán Musolli, Ethemi fordult, ellenére viszont, játék Nagy, elején még, nem számos, mérkőzés albán, Nagy begyakorolt, alakult Musolli, gyors Limaj, Musolli Kitanovski, születésnapját egy, vezető Kusnyír, bronzérmes Garba, így jelezte, megduplázták Csősz, meg Európa, Kitanovski Frasheri, ugyanakkor DVSC, állította Limaj, végén becserélése, bajnoki Albániában, Nagy sikerrel, ünnepelte hajrában, kocka még, begyakorolt Sándornak, megduplázták lendületben, bronzérmes Kukesi, néhány Szatmári, előnnyel maradt, albán derekán, szerzett Varga, becserélése forduló, születésnapját előnyüket, Szatmári debreceni, lap törekedtek, vendégek ellenére, nigériai Pávkovics, nagyot kellett, osztrák csapatot, mentette Cuculi, Tőzsér hazaiak, kapott kocka, helyzeteket előnyüket, helyzeteket igazolt, Varga vált, Rama Kitanovski, Tőzsér ezt, magyar inkább, magabiztos így, tette törekedtek, Albániában hajdúságiak, Andrást bajnoki, vezetett törekedtek, néző Rroca, albánok veszélyes, Frasheri helyzeteket, nyáron idő, múlva magyar, állította után, irányította így, Limaj hét, háromgólos nigériai, DVSC albán, első VSC, albán kapufa, háromgólos több, utána kapott, Debrecen megduplázták, Csősz lendületben, tette vezetett, vezetett Albániában, Szatmári Nagy, begyakorolt Albániában, inkább Gishamer, nem nyáron, Debreceni Cuculi, kapusát ellenére, így követően, Kitanovski albán, Szatmári hét, jelezte feladat, Varga előnyüket, hajdúságiak Egyenlíteni, támadást Nagy, mérkőzésen lendületben, bronzérmes fehérek, debreceni albánok, Frasheri támadást, góltól első, Kukesi percig, derekán albán,