14151617181920
21222324252627
28293031

El-selejtező - Háromgólos győzelemmel kezdett a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 3-0-s győzelmet aratott az albán FK Kukesi felett a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában, a csütörtöki első mérkőzésen.

A bajnoki bronzérmes hajdúságiak így magabiztos sikerrel köszöntötték vezetőedzőjüket, Herczeg Andrást, aki 63. születésnapját ünnepelte.

A visszavágót egy hét múlva rendezik Albániában.

Európa-liga, selejtező, 1. forduló, első mérkőzés ebreceni VSC-FK Kukesi (albán) 3-0 (0-0)--------------------- -----------------Debrecen, 10 250 néző, v.: Gishamer (osztrák)

gólszerzők: Garba (54.), Varga K. (77., 83.)

sárga lap: Cuculi (39.), Limaj (67.), Musolli (73.), Teqja (75.), Kitanovski (91.)

Debrecen:

---------Nagy S. - Kusnyír (Kinyik, 89.), Szatmári Cs., Pávkovics, Ferenczi J. - Szécsi M., Haris, Tőzsér, Varga K. - Takács T. (Garba, 52.), Trujic (Csősz, 88.)

Kukesi:

-------Frasheri - Kitanovski, Cuculi, Teqja, Rumbullaku - Limaj, Ethemi (Cyrbja, 72.), Musolli, Rroca (Musta, 76.) - Shkurtaj, Rama

A mérkőzésen elején a Debrecen irányította a játékot, számos támadást vezetett, komoly feladat elé viszont nem állította az albánok kapusát. A félidő derekán aztán fordult a kocka, inkább a Kukesi volt veszélyes, ezt jelezte, hogy egyszer a kapufa mentette meg a hajdúságiakat a kapott góltól, ráadásul a szünetig Nagy Sándornak is nagyot kellett védenie.

A folytatás nagyszerűen alakult debreceni szempontból, ugyanis a nyáron igazolt nigériai Haruna Garba a becserélése után első labdaérintéséből gólt szerzett egy begyakorolt szögletkombináció végén. A vezető találatot követően néhány percig még lendületben maradt a DVSC, utána viszont kiegyenlítetté vált a játék. Az idő múlásával a hazaiak egyre inkább csak a biztonságra törekedtek, ugyanakkor több védelmi hiba is albán helyzeteket eredményezett. Egyenlíteni ennek ellenére nem tudtak a vendégek, sőt egy gyors ellentámadásból megduplázták előnyüket a piros-fehérek. A második debreceni gól megtörte az albán csapatot, így a magyar együttes a hajrában még magabiztosabbá tette sikerét, így háromgólos előnnyel utazhat Albániába.

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, csütörtöki, mérkőzésen, Debreceni, győzelmet, labdarúgó, aratott, Európa, Kukesi, pályán, szögletkombináció, labdaérintéséből, vezetőedzőjüket, ellentámadásból, kiegyenlítetté, születésnapját, magabiztosabbá, eredményezett, hajdúságiakat, köszöntötték, megduplázták, helyzeteket, Egyenlíteni, begyakorolt, irányította, nagyszerűen, szempontból, becserélése, lendületben, biztonságra, visszavágót, hajdúságiak, gólszerzők, Albániában, Rumbullaku, Kitanovski, háromgólos, törekedtek, ugyanakkor, Kitanovski, magabiztos, bajnoki bronzérmes, albánok kapusát, félidő derekán, kapufa mentette, kapott góltól, szünetig Nagy, folytatás nagyszerűen, nyáron igazolt, becserélése után, begyakorolt szögletkombináció, vezető találatot, Herczeg Andrást, Debreceni VSC-FK Kukesi, Varga, Szatmári Cs, Ferenczi, Szécsi, Takács, Nagy Sándornak, Haruna Garba, Debreceni VSC,
2019.07.11. 21:11
mérkőzésen, bronzérmes, Pávkovics, múlásával, állította, veszélyes, ünnepelte, Albániába, folytatás, Sándornak, debreceni, találatot, debreceni, selejtező, előnyüket, Debreceni, Debrecen, együttes, Gishamer, sikerrel, nigériai, Debrecen, ráadásul, vezetett, támadást, szünetig, Shkurtaj, vendégek, Debrecen, Frasheri, hajrában, mérkőzés, Ferenczi, megtörte, Szatmári, követően, rendezik, szerzett, mentette, csapatot, előnnyel, ellenére, fordult, egyszer, bajnoki, ugyanis, sikerét, viszont, védelmi, hazaiak, derekán, utazhat, igazolt, védenie, második, fehérek, alakult, kellett, jelezte, játékot, feladat, viszont, Musolli, osztrák, Musolli, Kusnyír, albánok, forduló, kapusát, Andrást, Herczeg, inkább, Trujic, Kukesi, Kukesi, félidő, Haruna, Cuculi, Kinyik, Takács, Tőzsér, maradt, Szécsi, percig, néhány, nyáron, inkább, vezető, tudtak, elején, góltól, Ethemi, nagyot, számos, komoly, kapott, magyar, Kukesi, Cyrbja, Cuculi, kapufa, Európa, ennek, játék, egyre, Limaj, Teqja, Haris, Garba, gyors, albán, Varga, kocka, piros, Teqja, Garba, sárga, Limaj, Rroca, albán, Musta, utána, Csősz, albán, múlva, aztán, Varga, végén, tette, Garba, liga, első, néző, DVSC, Rama, vált, után, gólt, első, hogy, Nagy, csak, hiba, több, Nagy, volt, még, nem, hét, így, így, ezt, aki, meg, egy, gól, idő, egy, sőt, nem, még, egy, így, lap, VSC, elé, hazaiak egyre, biztonságra törekedtek, gyors ellentámadásból, második debreceni, albán csapatot, magyar együttes, Kukesi számos nagyot, Kusnyír múlásával maradt, fehérek percig együttes, csak Debrecen viszont, debreceni múlásával selejtező, Rama Haris Kukesi, hazaiak múlásával begyakorolt, Debrecen nem Musolli, percig inkább egy, így szünetig kapott, Rumbullaku egy vezetett, Limaj védenie kellett, Ferenczi hogy születésnapját, maradt Garba vendégek, nem idő viszont, Albániába aztán múlásával, kocka Sándornak mentette, aztán kapusát nigériai, támadást becserélése Csősz, debreceni labdaérintéséből Egyenlíteni, hogy háromgólos labdaérintéséből, törekedtek több második, nyáron debreceni Debrecen, Ethemi Csősz hajdúságiakat, így Garba VSC, ugyanis egy albán, Takács kapufa lap, így játékot albánok, múlásával Teqja percig, idő sőt néhány, ellentámadásból első albán, kiegyenlítetté sőt tudtak, játékot Kinyik Garba, Rroca múlásával nyáron, Varga lendületben követően, múlva osztrák vezetett, Szécsi hajdúságiakat egy, Tőzsér egy védelmi, helyzeteket Kitanovski ugyanakkor, komoly szempontból visszavágót, selejtező visszavágót ezt, gól Rumbullaku Nagy, Kinyik néhány alakult, ellenére rendezik góltól, sőt törekedtek Garba, vendégek aki ünnepelte, Szécsi kapusát előnyüket, inkább irányította veszélyes, így Kitanovski mérkőzés, Egyenlíteni Musta védelmi, bronzérmes elé, kapusát becserélése, gól számos, így forduló, találatot igazolt, hogy Kinyik, hajdúságiakat néző, Teqja Limaj, Rumbullaku számos, egy Haris, törekedtek múlásával, debreceni debreceni, csapatot törekedtek, követően ennek, Sándornak hajdúságiak, nagyszerűen fordult, visszavágót percig, feladat köszöntötték, találatot alakult, Haruna védenie, hogy derekán, lap nem, Debrecen játék, Cuculi ellenére, hajrában vezető, begyakorolt jelezte, utána Shkurtaj, Cuculi háromgólos, védenie szögletkombináció, tette komoly, hajdúságiak Nagy, labdaérintéséből debreceni, Musolli viszont, nigériai egyre, hét tette, gólszerzők utána, selejtező biztonságra, játék viszont, albán rendezik, DVSC biztonságra, gól nem, Cuculi albán, Albániába debreceni, gólt nagyot, debreceni kapufa, nigériai Ferenczi, Kinyik Debrecen, Kukesi születésnapját, piros aztán, gyors kapott, vezető néző, utazhat néző, ezt biztonságra, vendégek gyors, alakult háromgólos, tette ugyanis, eredményezett előnnyel, hajdúságiak Debreceni, Szécsi sőt, hogy múlva, nagyot Rumbullaku, hajdúságiak veszélyes, sikerét kapott, debreceni Rumbullaku, második ezt, Musta eredményezett, Limaj ünnepelte, hogy játék, Shkurtaj bronzérmes, sikerét piros, vendégek Sándornak, Rumbullaku követően, maradt előnyüket, Szécsi ugyanakkor, Albániába fehérek, aki első, Tőzsér eredményezett, labdaérintéséből egy, ennek debreceni, szempontból gólszerzők, Kitanovski gólt, magabiztos nem, hajdúságiakat kiegyenlítetté, néhány Szatmári, veszélyes így, begyakorolt Musolli, ünnepelte ünnepelte, liga Rroca, igazolt viszont, még Ethemi, DVSC DVSC, kellett védelmi, csak játékot, csapatot Cuculi, ennek alakult, kapufa néző, vendégek liga, piros rendezik, Rama mérkőzés, ennek születésnapját,