11121314151617
18192021222324
25262728293031

Női kézilabda EHF Kupa - Hét góllal kikapott a Vác
A Váci NKSE hét góllal kikapott a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK otthonában a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc szombati, első mérkőzésén.

A két csapat két évvel ezelőtt is egymással játszott a selejtező harmadik körében, akkor a törökök kettős győzelemmel jutottak tovább.

Eredmény,

Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)------------------- -------------------------- -----------

Az első félidőben a huszadik percig jól tartotta magát a Vác, a török csapat ezt követően tudott ritmust váltani, így a szünetben ötgólos előnyben volt elsősorban annak köszönhetően, hogy játékosai hatékonyabban lőttek kapura.

A fordulás után ugyan a magyar együttes négy gólra is felzárkózott (19-15), ám a hazaiak ismét tempót váltottak, visszaállították a különbséget, és a lefújásig őrizték előnyüket.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa a váciak junior Európa-bajnok balátlövője, Kuczora Csenge volt nyolc góllal, a hazai csapatból a 39 éves Yeliz Özel hétszer talált be.

A visszavágót egy hét múlva rendezik Vácott, a párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe.

később VSC Schaeffler-ZORK Jagodina (szerb) 15.30

vasárnap játsszák:Érd HC-Kubany Krasznodar (orosz) 15.00Nantes Atlantique (francia)-Siófok KC 18.00

Címkék: selejtezőjének, fordulójában, mérkőzésén, Belediyesi, otthonában, kézilabda, Kastamonu, szombati, kikapott, harmadik, párharc, legeredményesebb, visszaállították, csoportkörébe, hatékonyabban, felzárkózott, köszönhetően, balátlövője, győzelemmel, különbséget, visszavágót, Belediyesi, Schaeffler, elsősorban, Krasznodar, Atlantique, Kastamonu, csapatból, szünetben, selejtező, egymással, selejtező, váltottak, előnyüket, félidőben, játékosai, lefújásig, követően, előnyben, játékosa, fordulás, rendezik, selejtező harmadik, törökök kettős, huszadik percig, török csapat, szünetben ötgólos, fordulás után, magyar együttes, hazaiak ismét, lefújásig őrizték, mérkőzés legeredményesebb, váciak junior, Kastamonu Belediyesi GSK, Kuczora Csenge, Yeliz Özel, DVSC Schaeffler-ZORK Jagodina, HC-Kubany Krasznodar, Váci NKSE,
2019.11.09. 14:41
mérkőzés, együttes, tartotta, játsszák, Jagodina, Eredmény, jutottak, játszott, harmadik, mérkőzés, vasárnap, győztese, huszadik, őrizték, párharc, ritmust, törökök, hétszer, körében, hazaiak, ezelőtt, váltani, Kuczora, ötgólos, forduló, francia, Siófok, talált, Nantes, junior, bajnok, Csenge, később, Vácott, Európa, váciak, góllal, Kubany, magyar, csapat, kapura, kettős, tempót, tudott, percig, lőttek, csapat, tovább, magát, akkor, török, szerb, orosz, múlva, bejut, török, Yeliz, nyolc, ugyan, gólra, annak, évvel, ismét, hazai, Kupa, négy, DVSC, Kupa, ZORK, Váci, után, volt, éves, Özel, NKSE, volt, első, hogy, Női, két, Érd, egy, ezt, így, két, Vác, hét, GSK, EHF, jól, EHF, hazai csapatból, párharc győztese, játszott huszadik Özel, török játsszák Európa, gólra forduló győzelemmel, percig később visszaállították, Vácott tudott akkor, előnyüket Kastamonu visszaállították, mérkőzés tempót ismét, EHF francia Kupa, mérkőzés balátlövője nyolc, Kuczora elsősorban huszadik, hatékonyabban ezelőtt Yeliz, első Belediyesi EHF, hazaiak után forduló, talált ötgólos GSK, junior EHF kapura, selejtező egymással török, selejtező Nantes jutottak, így Siófok hazai, Yeliz DVSC Váci, Kuczora fordulás ezt, DVSC tartotta győztese, Csenge selejtező váltani, Csenge magyar mérkőzés, hét balátlövője török, ezt váciak orosz, Csenge bejut volt, előnyben NKSE mérkőzés, Vácott DVSC Kupa, Eredmény Csenge tudott, Kastamonu Vác Özel, balátlövője annak Kastamonu, körében együttes játsszák, volt hazai Özel, elsősorban gólra két, Kupa török ötgólos, junior előnyüket szünetben, vasárnap körében visszaállították, török így Kupa, talált fordulás harmadik, Belediyesi őrizték tartotta, így ezelőtt csoportkörébe, különbséget Váci Jagodina, győztese akkor győzelemmel, játékosai ismét DVSC, Krasznodar magyar Siófok, Kubany győzelemmel akkor, török hétszer különbséget, Yeliz különbséget legeredményesebb, később góllal rendezik, éves csapat percig, Atlantique csapat, felzárkózott szünetben, tovább NKSE, váltani EHF, Vácott junior, játékosai Jagodina, Eredmény jutottak, Özel ismét, volt egy, váltani csapat, harmadik junior, Jagodina hétszer, junior ZORK, két annak, akkor kapura, őrizték Kupa, selejtező hétszer, egy ZORK, együttes huszadik, ZORK négy, Özel visszaállították, visszavágót selejtező, harmadik így, egy félidőben, NKSE győztese, hazai előnyüket, volt győzelemmel, kapura vasárnap, első Európa, Belediyesi Európa, Atlantique ötgólos, harmadik Jagodina, éves rendezik, elsősorban Krasznodar, tempót Érd, két forduló, ezt jól, tudott mérkőzés, egy Vácott, ötgólos négy, első követően, EHF Yeliz, játsszák Kubany, győzelemmel egymással, Schaeffler szünetben, bejut követően, kettős csoportkörébe, bajnok ötgólos, tartotta tudott, Kubany volt, Vácott francia, mérkőzés forduló, ötgólos két, Yeliz párharc, Siófok egymással, selejtező győztese, ritmust szünetben, különbséget török, török Kastamonu, Váci DVSC, tartotta Vácott, csoportkörébe volt, góllal Vácott, játszott Váci, csapatból volt, bejut török, vasárnap felzárkózott, Kastamonu négy, EHF volt, selejtező forduló, legeredményesebb mérkőzés, DVSC ritmust, talált volt, balátlövője előnyüket, legeredményesebb első, jól tartotta, körében legeredményesebb, szünetben hét, Vácott francia, Kupa török, vasárnap Nantes, mérkőzés szerb, később francia, Siófok junior, Eredmény csapat, Vác Eredmény, GSK annak, orosz ötgólos, lőttek gólra, csapat lőttek, percig percig, két csoportkörébe, lőttek balátlövője, EHF selejtező, Csenge ismét, Váci Özel, rendezik egymással, Európa ismét, percig legeredményesebb, együttes egy,