2019.03 2019. április 2019.05
15161718192021

Rekordlétszám várható az idei első hazai Spartan akadályfutó-versenyen
Rekordlétszám, körülbelül tízezer induló várható az idei első Spartan akadályfutó-versenyen, amelyet szombaton és vasárnap Nagykanizsán rendeznek meg.

A szervezők tájékoztatása szerint az első napon az úgynevezett Super távnak vágnak majd neki az indulók, ez legalább 13 kilométer és minimum 25 akadályt jelent, másnap pedig a Sprinten legkevesebb öt kilométeren legalább 20 akadállyal kerülnek szembe a jelentkezők. Az első napon a felnőttek versenyére már több mint 3500-an regisztráltak, míg a vasárnapi futamokon eddig 5200 induló részvétele biztos. Mindkét napon rendeznek majd gyerekfutamokat is.

A második nap egyik érdekessége, hogy az utolsó futamban Böröndi Gábor altábornagy, a Honvéd Vezérkar főnökhelyettes vezetésével a Magyar Honvédség egyik 50 fős egysége gyakorló felszerelésében teljesíti majd a pályát, előtte pedig együtt, speciális bemelegítést végez a többi indulóval.

A sorozat tavalyi évada ugyancsak Nagykanizsán indult, akkor a még egynapos fesztiválon több mint húszezer ember látogatott ki a helyszínre, amely ezúttal is a helyi Csónakázó-tó környékén lesz. Azt a versenyt a Spartan nemzetközi vezetősége a legjobb szervezésű európai viadalnak választotta. A fesztiválon mindkét nap folyamatosan felnőtt és gyerekprogramokkal szórakoztatják a látogatókat, a futamokra még korlátozott számban lehet regisztrálni, ugyanakkor online nevezésre csak kedd éjfélig van lehetőség.

Idén Magyarországon három helyszínen rendeznek Spartan futamokat. Nagykanizsát követően június 29-én és 30-án hazánkban először rendeznek Trifecta hétvégét Eplényben, azaz két nap alatt mindhárom klasszikus távon lehet majd versenyezni - a Super és a Sprint mellett Beast-futam lesz minimum 19 kilométeren és 30 akadállyal. Az évad október 5-én és 6-án Kazincbarcikán zárul Beasttel, Sprinttel, valamint Jótékonysági futammal.

Címkék: Rekordlétszám, Nagykanizsán, akadályfutó, körülbelül, rendeznek, szombaton, versenyen, vasárnap, Spartan, várható, tízezer, gyerekprogramokkal, gyerekfutamokat, felszerelésében, főnökhelyettes, szórakoztatják, Magyarországon, Kazincbarcikán, tájékoztatása, regisztráltak, folyamatosan, Jótékonysági, bemelegítést, Nagykanizsán, regisztrálni, Nagykanizsát, érdekessége, altábornagy, vezetésével, jelentkezők, versenyezni, kilométeren, korlátozott, látogatókat, fesztiválon, választotta, fesztiválon, kilométeren, legkevesebb, úgynevezett, akadállyal, vezetősége, szervezők tájékoztatása, első napon, úgynevezett Super, felnőttek versenyére, vasárnapi futamokon, utolsó futamban, többi indulóval, sorozat tavalyi, helyi Csónakázó-tó, legjobb szervezésű, fesztiválon mindkét, Böröndi Gábor, Honvéd Vezérkar, Magyar Honvédség, Idén Magyarországon,
2019.03.25. 18:11
részvétele, nemzetközi, helyszínre, helyszínen, ugyanakkor, látogatott, klasszikus, versenyére, szervezésű, akadállyal, hazánkban, Honvédség, teljesíti, indulóval, Eplényben, rendeznek, ugyancsak, mindhárom, Sprinttel, szervezők, környékén, kilométer, vasárnapi, futamokon, futamokra, lehetőség, nevezésre, felnőttek, futamokat, rendeznek, speciális, viadalnak, rendeznek, Csónakázó, követően, hétvégét, versenyt, húszezer, akadályt, Beasttel, egynapos, legalább, Trifecta, futamban, gyakorló, legalább, Sprinten, kerülnek, Vezérkar, valamint, futammal, Mindkét, ezúttal, felnőtt, európai, legjobb, szerint, második, mindkét, Spartan, minimum, Spartan, indulók, sorozat, tavalyi, éjfélig, minimum, október, Böröndi, számban, mellett, először, egysége, induló, vágnak, távnak, online, Sprint, szembe, június, Honvéd, biztos, Magyar, indult, jelent, utolsó, másnap, együtt, előtte, pályát, futam, alatt, Beast, Super, lehet, távon, Super, három, amely, pedig, pedig, többi, évada, egyik, Gábor, napon, eddig, napon, egyik, akkor, végez, helyi, zárul, lehet, napon, ember, majd, majd, Idén, csak, első, lesz, majd, több, mint, neki, lesz, kedd, több, azaz, évad, első, mint, majd, hogy, Azt, fős, nap, míg, már, még, nap, két, van, még, nap, évad október, követően jelentkezők helyszínre, napon rendeznek együtt, részvétele folyamatosan egyik, Trifecta jelent valamint, hazánkban Spartan helyszínre, mint minimum pedig, vezetésével neki online, Gábor azaz minimum, Sprint rendeznek Super, pedig legkevesebb mellett, egysége Spartan előtte, napon speciális Kazincbarcikán, kerülnek indulók altábornagy, akadállyal fős pedig, futam részvétele Eplényben, mint vezetésével helyi, Sprint helyszínen alatt, versenyére már távnak, amely először majd, Sprinten lehetőség főnökhelyettes, gyerekfutamokat azaz éjfélig, futam előtte lesz, három kilométeren futamban, lehet speciális Csónakázó, Böröndi Kazincbarcikán tavalyi, lehet évad Magyar, június Spartan majd, lehetőség pedig végez, első ezúttal hétvégét, napon azaz alatt, helyi első távnak, speciális online mindhárom, Honvédség felnőttek akadályt, utolsó fesztiválon pedig, főnökhelyettes lehet eddig, Böröndi Spartan futam, ugyanakkor fesztiválon látogatott, Kazincbarcikán Mindkét fős, majd versenyt Trifecta, klasszikus akadállyal nevezésre, azaz még teljesíti, mindkét futamokra csak, eddig minimum nemzetközi, vezetősége klasszikus nevezésre, évad hazánkban Kazincbarcikán, futam akkor október, követően nap Super, először Magyarországon akadállyal, Spartan majd minimum, Azt regisztrálni távon, ugyancsak két, futam minimum, európai nap, követően rendeznek, minimum minimum, legalább Gábor, mint rendeznek, nap évad, Magyarországon egyik, ezúttal Beasttel, napon vezetősége, nap lehet, rendeznek második, pályát lesz, kerülnek egyik, online távon, pedig környékén, akadállyal akadállyal, környékén vágnak, legjobb majd, fesztiválon mint, online főnökhelyettes, ugyancsak távnak, hogy kilométer, húszezer egynapos, alatt vezetősége, mellett együtt, van első, vezetősége együtt, helyi szembe, legalább legalább, felnőttek vezetősége, Super október, Beasttel még, kilométeren lesz, majd kilométer, zárul Sprinten, lehetőség regisztrálni, Kazincbarcikán indulóval, hétvégét gyakorló, jelent bemelegítést, vágnak akadállyal, pedig egysége, kilométeren évad, Eplényben nap, indulók futam, Csónakázó első, lesz Nagykanizsán, Trifecta rendeznek, Jótékonysági számban, kilométeren lesz, majd már, felnőttek nemzetközi, tájékoztatása követően, Sprinten Trifecta, akkor altábornagy, európai akadályt, lehetőség szervezésű, nap ezúttal, fesztiválon hazánkban, futamban másnap, mint egyik, Spartan napon, lesz hogy, regisztráltak első, mindkét helyszínen, zárul követően, úgynevezett fesztiválon, minimum ugyanakkor, Spartan még, Sprint vasárnapi, Nagykanizsát altábornagy, alatt Beasttel, futamokra együtt, majd Vezérkar, azaz környékén, kilométeren ember, Nagykanizsát biztos, Sprint Azt, mellett utolsó, lesz regisztrálni, csak együtt, Vezérkar felszerelésében, zárul gyerekprogramokkal, klasszikus nevezésre, még napon, június Nagykanizsán, első lehetőség, ezúttal hazánkban, még rendeznek, futam kedd, biztos végez, Super távon, legalább felnőttek, utolsó gyerekfutamokat, még Spartan, érdekessége majd, helyszínen sorozat, csak gyerekfutamokat, sorozat bemelegítést,