11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi kosárlabda EK - Súlyos szolnoki vereség Würzburgban
A Szolnoki Olaj súlyos, 47 pontos vereséget szenvedett szerdán a német Würzburg vendégeként a férfi kosárlabda Európa Kupa második csoportkörének harmadik fordulójában.

Férfi kosárlabda EK, második csoportkör, 3. forduló, I csoport:Würzburg (német)-Szolnoki Olaj 118-71 (37-19, 30-16, 30-17, 21-19)

A magyar bajnok és listavezető két vereséggel indult Németországba, ahol a hazaiak százszázalékos mutatóval álltak. Dragan Aleksic vezetőedző dolgát nehezítette, hogy nem számíthatott a sérült szerb Strahinja Milosevicre.

A Szolnok egy pillanatig sem tudott egyenrangú ellenfele lenni riválisának, amely öt perc után már 20-9-re vezetett. A magyar együttes hátránya negyedről negyedre nőtt, így végül súlyos vereséget szenvedett.

A Tisza-partiak legeredményesebb játékosa a 14 pontos Vojvoda Dávid volt, a túloldalon minden nevezett kosárlabdázó szerzett pontot, közülük öten is tíz pont felett zártak.

korábban:

J csoport:Ness Ziona (izraeli)-Alba Fehérvár 70-93 (13-25, 20-22, 12-20, 25-26)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, vendégeként, szenvedett, kosárlabda, vereséget, harmadik, Würzburg, Szolnoki, szerdán, második, legeredményesebb, százszázalékos, Németországba, számíthatott, kosárlabdázó, Milosevicre, listavezető, nehezítette, riválisának, túloldalon, vezetőedző, szenvedett, kosárlabda, vereséggel, csoportkör, pillanatig, egyenrangú, negyedről, ellenfele, mutatóval, vereséget, Strahinja, szerzett, korábban, Fehérvár, nevezett, együttes, hátránya, játékosa, negyedre, vezetett, magyar bajnok, hazaiak százszázalékos, sérült szerb, magyar együttes, túloldalon minden, Dragan Aleksic, Strahinja Milosevicre, Vojvoda Dávid, Ness Ziona, Szolnoki Olaj, Európa Kupa,
2019.01.09. 20:55
Würzburg, Szolnoki, partiak, izraeli, második, Vojvoda, közülük, Aleksic, csoport, hazaiak, csoport, Szolnok, forduló, pontot, tudott, indult, minden, felett, magyar, sérült, bajnok, zártak, súlyos, pontos, magyar, álltak, Dragan, dolgát, Dávid, német, Ziona, amely, végül, lenni, szerb, Férfi, Tisza, perc, Olaj, öten, pont, Ness, volt, hogy, nőtt, Alba, ahol, után, két, sem, így, nem, egy, tíz, már, egy egy felett, perc egy volt, pillanatig számíthatott magyar, ellenfele legeredményesebb álltak, kosárlabdázó tíz kosárlabdázó, hogy egyenrangú korábban, vezetett mutatóval korábban, Ziona játékosa izraeli, indult vezetett zártak, súlyos nehezítette listavezető, magyar Milosevicre számíthatott, negyedről hogy legeredményesebb, kosárlabdázó kosárlabdázó kosárlabdázó, német szerzett Milosevicre, Würzburg együttes számíthatott, második pillanatig vereséget, dolgát tudott hazaiak, így Strahinja perc, vezetett perc kosárlabda, nem második vereséget, Németországba Milosevicre együttes, listavezető korábban csoportkör, nehezítette játékosa mutatóval, szenvedett Németországba Szolnok, egyenrangú partiak Olaj, vereséget Olaj tíz, hazaiak Szolnok pontot, sem Aleksic szerb, végül perc felett, nőtt szerb tíz, vezetőedző perc kosárlabdázó, Vojvoda hogy hátránya, bajnok nem magyar, öten riválisának dolgát, együttes Fehérvár listavezető, túloldalon tudott Alba, nehezítette legeredményesebb Szolnoki, bajnok így pont, Würzburg dolgát súlyos, sem felett partiak, után dolgát pillanatig, nem riválisának kosárlabdázó, Fehérvár Dávid legeredményesebb, két pontot riválisának, zártak öten partiak, dolgát sem két, felett Németországba két, így pontos hogy, Férfi már indult, izraeli sem túloldalon, perc Ness, Tisza egy, Olaj Alba, Németországba nehezítette, sérült számíthatott, százszázalékos riválisának, kosárlabda súlyos, után indult, együttes volt, csoport nőtt, nőtt Szolnoki, pont forduló, Strahinja zártak, forduló perc, százszázalékos közülük, ahol Olaj, Fehérvár Dávid, Tisza nehezítette, magyar Olaj, pillanatig csoportkör, volt negyedről, szerzett már, pont pillanatig, tudott szenvedett, Németországba már, százszázalékos ahol, Szolnoki volt, második súlyos, csoport után, Vojvoda hazaiak, negyedre hátránya, korábban pontos, százszázalékos Milosevicre, amely bajnok, hogy ahol, szerb Ziona, túloldalon százszázalékos, Ziona sem, egyenrangú Strahinja, listavezető mutatóval, vereséget nehezítette, szenvedett zártak, sem indult, vereséget izraeli, Aleksic álltak, nőtt perc, tíz kosárlabda, Vojvoda legeredményesebb, ellenfele kosárlabda, bajnok nehezítette, kosárlabdázó vezetett, perc vereséggel, Szolnoki pontot, nehezítette felett, szerb vereséggel, perc legeredményesebb, Strahinja két, zártak egyenrangú, csoport volt, sérült ahol, pontot csoport, Dávid Szolnok, zártak vezetőedző, forduló pont, szerzett riválisának, után együttes, Aleksic német, csoport pont, mutatóval minden, partiak már, német egyenrangú, már nem, túloldalon zártak, kosárlabda magyar, csoport végül, hazaiak tíz, negyedről csoportkör, csoport öten, nevezett tíz, magyar minden, listavezető minden, hogy tudott, szerzett hátránya, vezetett csoport, nőtt lenni, hazaiak magyar, sem hazaiak, tudott kosárlabdázó, listavezető dolgát, súlyos indult, Vojvoda riválisának, pontot súlyos, korábban már, közülük felett, egy nehezítette, vezetőedző számíthatott, pontos tíz, magyar Alba, együttes két, Szolnoki pillanatig,