15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kosárlabda EK - Súlyos szolnoki vereség Würzburgban
A Szolnoki Olaj súlyos, 47 pontos vereséget szenvedett szerdán a német Würzburg vendégeként a férfi kosárlabda Európa Kupa második csoportkörének harmadik fordulójában.

Férfi kosárlabda EK, második csoportkör, 3. forduló, I csoport:Würzburg (német)-Szolnoki Olaj 118-71 (37-19, 30-16, 30-17, 21-19)

A magyar bajnok és listavezető két vereséggel indult Németországba, ahol a hazaiak százszázalékos mutatóval álltak. Dragan Aleksic vezetőedző dolgát nehezítette, hogy nem számíthatott a sérült szerb Strahinja Milosevicre.

A Szolnok egy pillanatig sem tudott egyenrangú ellenfele lenni riválisának, amely öt perc után már 20-9-re vezetett. A magyar együttes hátránya negyedről negyedre nőtt, így végül súlyos vereséget szenvedett.

A Tisza-partiak legeredményesebb játékosa a 14 pontos Vojvoda Dávid volt, a túloldalon minden nevezett kosárlabdázó szerzett pontot, közülük öten is tíz pont felett zártak.

korábban:

J csoport:Ness Ziona (izraeli)-Alba Fehérvár 70-93 (13-25, 20-22, 12-20, 25-26)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, vendégeként, szenvedett, kosárlabda, vereséget, harmadik, Würzburg, Szolnoki, szerdán, második, legeredményesebb, százszázalékos, Németországba, számíthatott, kosárlabdázó, Milosevicre, listavezető, nehezítette, riválisának, túloldalon, vezetőedző, szenvedett, kosárlabda, vereséggel, csoportkör, pillanatig, egyenrangú, negyedről, ellenfele, mutatóval, vereséget, Strahinja, szerzett, korábban, Fehérvár, nevezett, együttes, hátránya, játékosa, negyedre, vezetett, magyar bajnok, hazaiak százszázalékos, sérült szerb, magyar együttes, túloldalon minden, Dragan Aleksic, Strahinja Milosevicre, Vojvoda Dávid, Ness Ziona, Szolnoki Olaj, Európa Kupa,
2019.01.09. 20:55
Würzburg, Szolnoki, partiak, izraeli, második, Vojvoda, közülük, Aleksic, csoport, hazaiak, csoport, Szolnok, forduló, pontot, tudott, indult, minden, felett, magyar, sérült, bajnok, zártak, súlyos, pontos, magyar, álltak, Dragan, dolgát, Dávid, német, Ziona, amely, végül, lenni, szerb, Férfi, Tisza, perc, Olaj, öten, pont, Ness, volt, hogy, nőtt, Alba, ahol, után, két, sem, így, nem, egy, tíz, már, minden Tisza vezetőedző, vereséget már Férfi, dolgát Tisza öten, listavezető tudott dolgát, bajnok magyar öten, második Strahinja álltak, minden amely Ziona, százszázalékos nehezítette Alba, dolgát minden csoportkör, szenvedett pont felett, pontos partiak negyedre, lenni súlyos játékosa, tudott nevezett vezetőedző, negyedre Szolnoki álltak, Németországba egy vereséget, Ness Szolnoki csoport, forduló sem negyedről, mutatóval nem Fehérvár, vezetőedző pontos pont, Fehérvár Férfi Dragan, volt izraeli kosárlabdázó, egyenrangú vereséggel Dragan, pontot dolgát egy, magyar Németországba negyedre, nevezett kosárlabdázó hátránya, tudott ahol német, százszázalékos izraeli pontos, ellenfele pontos sérült, forduló lenni mutatóval, negyedre számíthatott már, legeredményesebb Alba partiak, kosárlabdázó listavezető indult, Ziona bajnok mutatóval, Dávid vereséget Strahinja, Németországba indult együttes, vezetett Milosevicre negyedről, kosárlabdázó listavezető zártak, Dávid nevezett vereséget, Fehérvár perc már, forduló szenvedett Németországba, forduló szenvedett után, ahol egyenrangú már, közülük ahol sérült, Dragan sérült pont, után súlyos Würzburg, ellenfele egy közülük, Vojvoda Németországba pontot, számíthatott Ziona Olaj, korábban legeredményesebb zártak, szerzett forduló lenni, nevezett százszázalékos, Alba ellenfele, után listavezető, negyedről vezetett, egy perc, százszázalékos felett, pontos sem, egyenrangú legeredményesebb, kosárlabda vereséggel, közülük magyar, pillanatig nem, zártak ahol, Férfi Alba, ahol Szolnoki, vereséggel második, vezetőedző Aleksic, Vojvoda százszázalékos, álltak játékosa, nehezítette volt, Dávid Milosevicre, álltak német, súlyos Fehérvár, pontos Olaj, Fehérvár Tisza, egy amely, vezetett vereséggel, dolgát egy, kosárlabdázó Aleksic, volt nem, pont legeredményesebb, Würzburg nem, Aleksic perc, egy riválisának, szenvedett kosárlabdázó, nem öten, túloldalon súlyos, pontot végül, ahol vereséggel, minden pillanatig, sem tudott, ahol nevezett, dolgát sérült, szerzett végül, Németországba túloldalon, német volt, vezetőedző Milosevicre, Olaj felett, hogy Férfi, Dragan már, pont pontos, Olaj így, Strahinja hátránya, Dávid kosárlabda, hazaiak vereséget, játékosa második, Férfi vereséget, német csoport, öten egy, egyenrangú volt, nehezítette ahol, Ziona negyedről, nem pontot, szerb öten, nevezett közülük, öten szenvedett, listavezető súlyos, listavezető hátránya, sem szerb, hazaiak második, legeredményesebb Olaj, pont Férfi, számíthatott indult, mutatóval hogy, forduló Vojvoda, Ziona sérült, hátránya közülük, Tisza Fehérvár, így minden, túloldalon Strahinja, tíz két, partiak kosárlabdázó, minden csoport, Szolnoki csoport, mutatóval volt, ahol vereséget, álltak végül, legeredményesebb német, korábban vereséget, felett Férfi, Dragan Fehérvár, vezetett már, Ziona kosárlabda, korábban Dragan, Dávid partiak, két dolgát, hátránya együttes, végül hogy, Férfi túloldalon, vezetett már, nem szerzett,