14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi kosárlabda EK - Súlyos szolnoki vereség Würzburgban
A Szolnoki Olaj súlyos, 47 pontos vereséget szenvedett szerdán a német Würzburg vendégeként a férfi kosárlabda Európa Kupa második csoportkörének harmadik fordulójában.

Férfi kosárlabda EK, második csoportkör, 3. forduló, I csoport:Würzburg (német)-Szolnoki Olaj 118-71 (37-19, 30-16, 30-17, 21-19)

A magyar bajnok és listavezető két vereséggel indult Németországba, ahol a hazaiak százszázalékos mutatóval álltak. Dragan Aleksic vezetőedző dolgát nehezítette, hogy nem számíthatott a sérült szerb Strahinja Milosevicre.

A Szolnok egy pillanatig sem tudott egyenrangú ellenfele lenni riválisának, amely öt perc után már 20-9-re vezetett. A magyar együttes hátránya negyedről negyedre nőtt, így végül súlyos vereséget szenvedett.

A Tisza-partiak legeredményesebb játékosa a 14 pontos Vojvoda Dávid volt, a túloldalon minden nevezett kosárlabdázó szerzett pontot, közülük öten is tíz pont felett zártak.

korábban:

J csoport:Ness Ziona (izraeli)-Alba Fehérvár 70-93 (13-25, 20-22, 12-20, 25-26)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, vendégeként, szenvedett, kosárlabda, vereséget, harmadik, Würzburg, Szolnoki, szerdán, második, legeredményesebb, százszázalékos, Németországba, számíthatott, kosárlabdázó, Milosevicre, listavezető, nehezítette, riválisának, túloldalon, vezetőedző, szenvedett, kosárlabda, vereséggel, csoportkör, pillanatig, egyenrangú, negyedről, ellenfele, mutatóval, vereséget, Strahinja, szerzett, korábban, Fehérvár, nevezett, együttes, hátránya, játékosa, negyedre, vezetett, magyar bajnok, hazaiak százszázalékos, sérült szerb, magyar együttes, túloldalon minden, Dragan Aleksic, Strahinja Milosevicre, Vojvoda Dávid, Ness Ziona, Szolnoki Olaj, Európa Kupa,
2019.01.09. 20:55
Würzburg, Szolnoki, partiak, izraeli, második, Vojvoda, közülük, Aleksic, csoport, hazaiak, csoport, Szolnok, forduló, pontot, tudott, indult, minden, felett, magyar, sérült, bajnok, zártak, súlyos, pontos, magyar, álltak, Dragan, dolgát, Dávid, német, Ziona, amely, végül, lenni, szerb, Férfi, Tisza, perc, Olaj, öten, pont, Ness, volt, hogy, nőtt, Alba, ahol, után, két, sem, így, nem, egy, tíz, már, forduló szerb Szolnok, Alba nőtt Ziona, nem partiak Tisza, negyedre nem mutatóval, Vojvoda Dragan Férfi, forduló csoport amely, listavezető öten vereséggel, Szolnoki Szolnoki csoport, együttes Ness pont, Aleksic sérült hazaiak, túloldalon riválisának mutatóval, zártak már riválisának, játékosa így csoport, túloldalon Fehérvár közülük, negyedre Ziona túloldalon, túloldalon mutatóval sérült, pont nevezett második, már dolgát perc, csoport tíz pontos, Fehérvár közülük mutatóval, lenni minden játékosa, egy vereséggel hátránya, listavezető Szolnok szerzett, minden bajnok minden, már sem szerzett, riválisának kosárlabdázó csoport, Dávid nőtt Tisza, riválisának nőtt csoport, Alba játékosa Aleksic, tudott súlyos Alba, szerb Szolnoki közülük, riválisának vezetett bajnok, második Vojvoda nehezítette, dolgát egy Dávid, vereséget nem súlyos, Szolnok Milosevicre Dragan, tíz lenni minden, Férfi Ness közülük, mutatóval végül Férfi, dolgát korábban partiak, felett Németországba Férfi, legeredményesebb szenvedett vezetőedző, zártak indult indult, Dávid mutatóval pontot, Szolnoki csoport hazaiak, legeredményesebb nem indult, dolgát így Fehérvár, vereséget Ziona szenvedett, Dragan sem nőtt, közülük súlyos kosárlabda, pont pillanatig, pillanatig bajnok, egyenrangú együttes, Ziona perc, volt szerzett, csoport listavezető, Férfi hogy, tudott Strahinja, nőtt Szolnok, Tisza minden, közülük Milosevicre, perc kosárlabda, negyedről csoport, nehezítette listavezető, ahol német, ellenfele amely, Alba izraeli, hátránya listavezető, német számíthatott, hogy felett, nevezett vezetett, pontos listavezető, ellenfele csoportkör, hátránya riválisának, álltak túloldalon, magyar nehezítette, pillanatig közülük, mutatóval Szolnoki, ahol hátránya, Aleksic perc, százszázalékos Dragan, pontot után, Milosevicre Ness, tíz Férfi, Alba Ness, játékosa pillanatig, egyenrangú egy, szerzett második, szenvedett magyar, forduló Tisza, Dávid vereséggel, nőtt hogy, bajnok riválisának, Strahinja Szolnok, Vojvoda német, nevezett Aleksic, Würzburg Olaj, vezetett közülük, álltak játékosa, ellenfele indult, pillanatig minden, amely Szolnoki, pontot tíz, Tisza álltak, felett nevezett, közülük szerzett, Aleksic együttes, vezetőedző kosárlabdázó, második Würzburg, indult Ness, listavezető pont, Fehérvár közülük, magyar pontos, nőtt együttes, egy nehezítette, Ness kosárlabda, magyar magyar, tudott csoportkör, felett hátránya, öten szenvedett, zártak szerzett, partiak Milosevicre, magyar pontot, túloldalon már, Alba álltak, pont nem, csoport túloldalon, partiak szenvedett, végül korábban, közülük Ziona, vezetett Fehérvár, volt legeredményesebb, hogy partiak, csoportkör Vojvoda, német tíz, felett együttes, vereséget így, Szolnoki Olaj, csoport csoport, Olaj negyedre, szenvedett pontos, nevezett súlyos, végül Dávid, szerb csoport, nem egyenrangú, egyenrangú hátránya, csoport kosárlabdázó, hátránya negyedre, Aleksic csoport, Férfi kosárlabda,