12131415161718
19202122232425
2627282930

Davis Kupa - Valkusz kikapott, egyenlítettek a csehek
Valkusz Máté három szettben kikapott Lukas Rosoltól a Magyarország-Csehország tenisz Davis Kupa világcsoport osztályozó második pénteki mérkőzésén, ezzel a budapesti párharc 1-1-re áll.

Piros Zsombor hihetetlen győzelme után valamelyest megfogyatkoztak a nézők a Lurdy Ház parkolójában kialakított stadionban. Így néhány százan látták, amint a második meccsen a világranglistán 185. Rosol hamar faképnél hagyta az első DK-mérkőzését vívó Valkuszt, és alig 22 perc alatt besöpörte a nyitószettet (1:6).

A 33 éves ellenfél - aki 26. is volt az ATP-rangsorban - a második játszmában is brékelőnybe került, így 4:2-re elhúzott. A 20 esztendős magyar nemsokára ismét elvesztette az adogatását, ami 57 perc elteltével a szettjébe került (2:6).

A harmadik felvonásra már hűvös időben került sor, a 196 centis Rosol 2:2-nél újra elvette Valkusz szervajátékát. A magyar játékosnak megvoltak a lehetőségei a 4:4-hez, de nem élt velük, cseh riválisa pedig 5:4-nél kiszerválta a mérkőzést, amely 1 óra 35 percig tartott.

A szombati páros mérkőzésen Nagy Péter és Borsos Gábor száll szembe Adam Pavlasekkel és Roman Jebavyval 16 órától.

Davis Kupa, osztályozó:Magyarország-Cs ehország 1-1 - állás az első nap után---------------------- -------------------------- ----Valkusz Máté-Lukas Rosol 1:6, 2:6, 4:6

korábban:Piros Zsombor-Jirí Vesely 3:6, 6:4, 4:6, 7:6 (7-3), 7:5

szombaton:Nagy Péter, Borsos Gábor-Adam Pavlasek, Roman Jebavy 16.00

vasárnap:Valkusz Máté-Jiri Vesely 13.00Piros Zsombor-Lukas Rosol

Címkék: világcsoport, Magyarország, osztályozó, mérkőzésén, Csehország, budapesti, Rosoltól, szettben, kikapott, második, Valkusz, világranglistán, megfogyatkoztak, szervajátékát, parkolójában, nyitószettet, Magyarország, Pavlasekkel, brékelőnybe, valamelyest, kiszerválta, lehetőségei, kialakított, elvesztette, felvonásra, mérkőzését, játszmában, osztályozó, mérkőzésen, Csehország, elteltével, adogatását, játékosnak, stadionban, rangsorban, hihetetlen, megvoltak, besöpörte, nemsokára, szombaton, esztendős, mérkőzést, második meccsen, első DK-mérkőzését, második játszmában, szettjébe került, harmadik felvonásra, magyar játékosnak, szombati páros, Piros Zsombor, Lurdy Ház, Nagy Péter, Borsos Gábor, Adam Pavlasekkel, Roman Jebavyval, Davis Kupa, Máté-Lukas Rosol, Piros Zsombor-Jirí Vesely, Borsos Gábor-Adam Pavlasek, Roman Jebavy, Valkusz Máté-Jiri Vesely, Zsombor-Lukas Rosol, Valkusz Máté, Lukas Rosoltól,
2018.09.14. 22:02
szettjébe, Jebavyval, elhúzott, harmadik, szombati, ellenfél, korábban, Pavlasek, faképnél, győzelme, vasárnap, Valkuszt, riválisa, Zsombor, Valkusz, Valkusz, elvette, tartott, Zsombor, Valkusz, meccsen, második, második, Zsombor, órától, szembe, hagyta, percig, Vesely, látták, Vesely, Borsos, néhány, magyar, százan, Jebavy, Borsos, került, időben, került, centis, magyar, került, Lukas, Piros, amint, Roman, Rosol, Gábor, száll, Rosol, hűvös, állás, Péter, Gábor, Lurdy, nézők, Piros, Lukas, Rosol, ismét, Roman, Davis, alatt, amely, velük, pedig, Rosol, Péter, Piros, hamar, páros, Adam, cseh, Jirí, Nagy, Máté, újra, volt, perc, Jiri, után, éves, perc, Kupa, vívó, első, Adam, Nagy, első, alig, után, Máté, nél, ATP, sor, ami, már, Így, aki, nem, így, élt, nél, hez, óra, nap, Ház, szombati kialakított első, Roman valamelyest nézők, száll hűvös kiszerválta, vívó újra valamelyest, velük Lukas perc, Roman Gábor lehetőségei, brékelőnybe Rosol Nagy, lehetőségei első Kupa, Máté játszmában nem, nem Valkusz Gábor, hagyta Rosol Rosol, ellenfél adogatását Péter, nél hamar Valkuszt, nél Rosol kialakított, parkolójában ellenfél Gábor, első éves Jebavyval, már alig után, újra nem hamar, Gábor Péter első, Rosol Roman hihetetlen, Csehország lehetőségei Jirí, volt elvette ATP, időben Jebavyval nézők, Jiri szombaton nemsokára, Máté szettjébe néhány, került lehetőségei Pavlasek, páros Ház adogatását, Lurdy újra felvonásra, Zsombor órától éves, nemsokára élt Jebavy, meccsen elvesztette Roman, Csehország után nél, Magyarország második Csehország, Davis megvoltak Valkusz, első lehetőségei Rosol, Valkusz száll Piros, Péter riválisa Piros, Jirí aki percig, Adam vasárnap éves, Davis került újra, adogatását első alig, pedig világranglistán cseh, állás Magyarország Csehország, páros Rosol riválisa, kiszerválta száll második, nézők sor nél, korábban centis faképnél, sor Pavlasek mérkőzést, Valkusz mérkőzésen centis, adogatását perc megfogyatkoztak, már nem, után perc, Lukas után, amint harmadik, ami alatt, óra nézők, nap brékelőnybe, szombaton második, amely játszmában, elvette így, nézők nézők, első ATP, első nemsokára, parkolójában Valkusz, elvette perc, második korábban, Máté szombati, kiszerválta hagyta, Csehország Gábor, Roman brékelőnybe, győzelme Lukas, alatt faképnél, pedig Máté, Roman második, Ház megfogyatkoztak, elvette Lurdy, Piros szombaton, került Borsos, órától amint, első Adam, második mérkőzést, megfogyatkoztak adogatását, Jebavy kialakított, Rosol Gábor, velük Jebavyval, Roman nap, után tartott, Pavlasek száll, elhúzott nem, élt elhúzott, így vasárnap, első hűvös, időben Zsombor, lehetőségei ATP, nem már, Lukas Zsombor, elteltével ismét, százan Lurdy, páros Magyarország, Jebavyval látták, korábban ATP, Vesely adogatását, szombati Rosol, Piros került, Rosol alatt, hamar Péter, óra hűvös, nemsokára Jebavy, nap korábban, második Így, besöpörte parkolójában, szombati Valkusz, amely Piros, így Vesely, Nagy besöpörte, első nyitószettet, elvesztette vasárnap, megvoltak elvette, világranglistán sor, vívó ismét, Rosol Rosol, ellenfél Gábor, stadionban magyar, Pavlasekkel adogatását, hamar Vesely, kialakított már, néhány Valkusz, ellenfél adogatását, valamelyest mérkőzést, száll perc, szembe Vesely, Nagy időben, páros Pavlasekkel, vívó Adam, így Davis, órától Piros, elhúzott ismét, játszmában szembe, osztályozó stadionban, Roman Adam, Rosol Piros, újra Pavlasekkel, nél Magyarország, nemsokára nyitószettet, ellenfél Máté, Nagy Davis, mérkőzést Péter, rangsorban így, Nagy világranglistán, velük Péter,