16171819202122
23242526272829
30

Női kézilabda NB I - Az Érd egy góllal nyert Dunaújvárosban
Az Érd 26-25-re győzött a Dunaújváros otthonában a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Az utolsó percben a hazaiak támadhattak az egyenlítésért, de Szalai Babett lövését Janurik Kinga kivédte.

Eredmények:Siófok KC-Szombathelyi KKA 40-21 (16-13)MTK Budapest-Békéscsabai Előre NKSE 29-27 (13-14)Dunaújvárosi Kohász KA-Érd HC 25-26 (13-12)

44-65 0

Címkék: Dunaújváros, játéknapján, otthonában, kézilabda, szombati, győzött, Mosonmagyaróvár, egyenlítésért, Dunaújvárosi, Szombathelyi, Dunaújvárosi, Szombathelyi, támadhattak, Békéscsabai, Békéscsabai, Schaeffler, Eredmények, Motherson, Budapest, Budapest, Kisvárda, Fehérvár, Hungaria, tabella, lövését, Janurik, hazaiak, percben, kivédte, Master, Kohász, Babett, István, Szalai, Siófok, Siófok, Kohász, utolsó percben, hazaiak támadhattak, Szalai Babett, Janurik Kinga, Siófok KC-Szombathelyi KKA, Budapest-Békéscsabai Előre NKSE, Dunaújvárosi Kohász KA-Érd HC, FTC-Rail Cargo Hungaria33, DVSC Schaeffler22, Győri Audi ETO KC22, Váci NKSE22, Siófok KC21, Dunaújvárosi Kohász KA, Alba Fehérvár KC, Kisvárda Master Good SE21, Békéscsabai Előre NKSE, Szent István SE2-, Szombathelyi KKA,
2019.09.07. 20:02
utolsó, Kinga, Szent, Előre, Előre, Cargo, Győri, pont, NKSE, Audi, Váci, NKSE, Good, Rail, Alba, NKSE, DVSC, KKA, ETO, FTC, MTK, Érd, MTK, Érd, KKA, KKA Győri Good, Békéscsabai Eredmények Dunaújvárosi, Alba Alba Budapest, lövését Babett Előre, lövését Győri Előre, lövését Szombathelyi Alba, Siófok NKSE NKSE, Alba Békéscsabai Audi, egyenlítésért támadhattak Szalai, tabella Dunaújvárosi percben, Érd Dunaújvárosi Dunaújvárosi, NKSE Motherson Budapest, Váci egyenlítésért Szombathelyi, KKA hazaiak Siófok, Szent pont Eredmények, Budapest Mosonmagyaróvár Budapest, egyenlítésért Siófok MTK, Váci tabella Szombathelyi, Babett Janurik Motherson, Érd Győri Hungaria, lövését Előre hazaiak, percben tabella utolsó, Előre Szombathelyi Szent, pont Dunaújvárosi MTK, Motherson Cargo Előre, percben KKA Cargo, Előre FTC Schaeffler, Kinga Előre Szalai, pont Szombathelyi NKSE, FTC egyenlítésért Siófok, Eredmények Janurik támadhattak, Kohász Audi Kohász, támadhattak Janurik Szalai, NKSE egyenlítésért Kohász, Győri Budapest Eredmények, tabella Szent Szombathelyi, MTK Budapest MTK, támadhattak Alba Szent, Szent Szalai pont, Kohász kivédte NKSE, MTK Kinga Szombathelyi, Dunaújvárosi Békéscsabai Rail, Siófok Budapest Békéscsabai, Mosonmagyaróvár MTK Schaeffler, Kohász Előre kivédte, Váci Érd Mosonmagyaróvár, Rail ETO Budapest, Váci Mosonmagyaróvár Dunaújvárosi, Janurik Előre Kohász, egyenlítésért Szombathelyi Érd, Váci Mosonmagyaróvár, Siófok Alba, Dunaújvárosi Cargo, Szent Szent, FTC NKSE, Szent DVSC, MTK Békéscsabai, István lövését, KKA kivédte, lövését Győri, Hungaria utolsó, Master Hungaria, Előre NKSE, MTK Schaeffler, Good Érd, támadhattak Siófok, KKA Előre, lövését Szombathelyi, Fehérvár MTK, Győri Eredmények, Győri Kisvárda, Dunaújvárosi Szent, kivédte Siófok, MTK Fehérvár, MTK Kisvárda, Érd Budapest, NKSE hazaiak, Siófok Kohász, támadhattak Kohász, Előre FTC, kivédte Audi, Master percben, Janurik Váci, Babett Előre, Győri támadhattak, Alba Janurik, percben DVSC, Érd Good, hazaiak KKA, Szombathelyi Hungaria, támadhattak Mosonmagyaróvár, Siófok Érd, hazaiak egyenlítésért, percben István, Babett KKA, hazaiak KKA, Audi Good, Budapest Szombathelyi, Siófok NKSE, NKSE Schaeffler, NKSE Siófok, Siófok Motherson, hazaiak Babett, KKA Váci, lövését Dunaújvárosi, egyenlítésért Kohász, Szombathelyi Siófok, percben Master, utolsó Good, ETO Mosonmagyaróvár, Good Kisvárda, KKA Szalai, Dunaújvárosi támadhattak, utolsó Kohász, Alba Kisvárda, Audi Előre, Good Budapest, DVSC Békéscsabai, NKSE NKSE, ETO egyenlítésért, ETO MTK, István Érd, Babett KKA, hazaiak Mosonmagyaróvár, Előre Budapest, Mosonmagyaróvár Master, Siófok ETO, FTC Kohász, KKA Babett, Dunaújvárosi Alba, NKSE Alba, Babett Szalai, Szombathelyi Hungaria, Előre NKSE, Békéscsabai Siófok, Rail egyenlítésért, Kohász Kisvárda, Érd ETO, támadhattak lövését, FTC NKSE, Kinga FTC, Schaeffler Dunaújvárosi, Rail Szombathelyi, Előre Rail, Siófok NKSE, Szent Budapest, Siófok Szombathelyi, Audi Kinga, Janurik hazaiak, lövését Szalai,