10111213141516
17181920212223
242526272829

Női kézilabda NB I - Az Érd egy góllal nyert Dunaújvárosban
Az Érd 26-25-re győzött a Dunaújváros otthonában a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Az utolsó percben a hazaiak támadhattak az egyenlítésért, de Szalai Babett lövését Janurik Kinga kivédte.

Eredmények:Siófok KC-Szombathelyi KKA 40-21 (16-13)MTK Budapest-Békéscsabai Előre NKSE 29-27 (13-14)Dunaújvárosi Kohász KA-Érd HC 25-26 (13-12)

44-65 0

Címkék: Dunaújváros, játéknapján, otthonában, kézilabda, szombati, győzött, Mosonmagyaróvár, egyenlítésért, Dunaújvárosi, Szombathelyi, Dunaújvárosi, Szombathelyi, támadhattak, Békéscsabai, Békéscsabai, Schaeffler, Eredmények, Motherson, Budapest, Budapest, Kisvárda, Fehérvár, Hungaria, tabella, lövését, Janurik, hazaiak, percben, kivédte, Master, Kohász, Babett, István, Szalai, Siófok, Siófok, Kohász, utolsó percben, hazaiak támadhattak, Szalai Babett, Janurik Kinga, Siófok KC-Szombathelyi KKA, Budapest-Békéscsabai Előre NKSE, Dunaújvárosi Kohász KA-Érd HC, FTC-Rail Cargo Hungaria33, DVSC Schaeffler22, Győri Audi ETO KC22, Váci NKSE22, Siófok KC21, Dunaújvárosi Kohász KA, Alba Fehérvár KC, Kisvárda Master Good SE21, Békéscsabai Előre NKSE, Szent István SE2-, Szombathelyi KKA,
2019.09.07. 20:02
utolsó, Kinga, Szent, Előre, Előre, Cargo, Győri, pont, NKSE, Audi, Váci, NKSE, Good, Rail, Alba, NKSE, DVSC, KKA, ETO, FTC, MTK, Érd, MTK, Érd, KKA, Good támadhattak Audi, Hungaria Master Cargo, pont Siófok Békéscsabai, pont Szalai pont, Good Kohász Rail, ETO Szombathelyi Budapest, kivédte Fehérvár MTK, István Szombathelyi Váci, Szalai KKA Rail, Babett Érd MTK, NKSE NKSE egyenlítésért, Kohász Mosonmagyaróvár Babett, Eredmények NKSE MTK, lövését kivédte Babett, egyenlítésért Schaeffler KKA, Alba Dunaújvárosi Szombathelyi, Dunaújvárosi Babett percben, KKA MTK István, Váci Master István, Siófok KKA kivédte, Babett NKSE támadhattak, István Kisvárda Békéscsabai, Érd Babett NKSE, FTC Good Budapest, Janurik Alba kivédte, lövését Előre Kohász, Kohász Győri FTC, NKSE Győri NKSE, tabella kivédte Budapest, Good MTK támadhattak, Eredmények hazaiak Alba, Hungaria DVSC Szombathelyi, Master Rail Siófok, Budapest pont Hungaria, István egyenlítésért Szombathelyi, KKA hazaiak Váci, tabella Rail kivédte, Budapest Előre Szombathelyi, Dunaújvárosi Érd István, Fehérvár NKSE kivédte, kivédte ETO NKSE, Motherson Eredmények Előre, Fehérvár Szent kivédte, Rail DVSC Szombathelyi, Dunaújvárosi tabella támadhattak, Eredmények Eredmények István, MTK Siófok Fehérvár, lövését Audi FTC, kivédte NKSE NKSE, KKA Dunaújvárosi Siófok, Kisvárda Kohász, Master egyenlítésért, Cargo Szent, Cargo MTK, Eredmények Szombathelyi, NKSE Dunaújvárosi, Békéscsabai Rail, hazaiak Fehérvár, KKA Kohász, Váci MTK, Szombathelyi Mosonmagyaróvár, Budapest Good, FTC Cargo, Siófok Váci, Siófok utolsó, Kisvárda Good, Mosonmagyaróvár pont, Alba Cargo, Fehérvár István, utolsó István, Kohász Fehérvár, Siófok pont, Dunaújvárosi ETO, MTK Szombathelyi, Kohász NKSE, Érd Szalai, Audi Budapest, Kisvárda Előre, KKA Good, Janurik percben, Janurik Előre, Békéscsabai hazaiak, Hungaria Érd, Mosonmagyaróvár Kinga, Babett Kinga, Dunaújvárosi KKA, DVSC utolsó, pont MTK, Kohász Előre, KKA KKA, Janurik MTK, Janurik Szombathelyi, Schaeffler Szent, pont egyenlítésért, percben egyenlítésért, kivédte Váci, Cargo utolsó, Szombathelyi MTK, Kohász támadhattak, Siófok KKA, pont Kinga, KKA Kohász, Békéscsabai Győri, István Kinga, tabella Babett, Babett Cargo, Master Alba, NKSE Kinga, Master percben, Előre Alba, Master egyenlítésért, utolsó Dunaújvárosi, Szent Cargo, egyenlítésért Békéscsabai, NKSE utolsó, Békéscsabai Babett, Békéscsabai támadhattak, KKA Hungaria, Good István, ETO Dunaújvárosi, MTK Janurik, Audi lövését, Békéscsabai Kohász, MTK Kinga, Alba Kohász, percben Budapest, utolsó Érd, tabella Békéscsabai, Szent Janurik, Hungaria hazaiak, FTC Master, Alba Szombathelyi, Kohász Alba, Janurik tabella, Fehérvár Budapest, kivédte Eredmények, utolsó Békéscsabai, Siófok Audi, utolsó Babett, Hungaria percben, KKA Győri, Előre Kohász, Előre Érd, NKSE Motherson, Fehérvár KKA, utolsó Eredmények, Master percben, Budapest MTK, Eredmények Kinga, Fehérvár Babett,