17181920212223
24252627282930
31

Labdarúgó NB I - A hosszabbításban mentett pontot a Vidi
A címvédő MOL Vidi FC hosszabbításban egyenlítve 1-1-es döntetlent játszott a vendég Debreceni VSC csapatával Felcsúton a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így mindkét együttes megőrizte a veretlenségét.

A székesfehérváriak a pontmentéssel immár 24 mérkőzés óta veretlenek pályaválasztóként az NB I-ben, ahol legutóbb 2017 áprilisában a Vasasnak sikerült legyőznie vendégként a piros-kék gárdát.

OTP Bank Liga, 4. forduló:MOL Vidi FC-Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- --------------Felcsút, Pancho Aréna, 1446 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Tamás K. (91.), illetve Varga K. (13.)

sárga lap: Sós (33.), Nikolov (50.), illetve Cikos (21.), Barna (35.), Nagy S. (42.), Bódi (55.), Csősz (79.)

MOL Vidi FC:

------------Kovácsik - Nego, Vinícius, Juhász R., Tamás K. - Varga J. (Nikolov, a szünetben), Pátkai (Lazovic, 67.), Huszti - Sós (Hadzic, a szünetben), Kovács I., M. Scepovic

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Cikos, Kinyik, Szatmári Cs., Barna - Haris - Bódi (Csősz, 71.), Tőzsér, Szécsi (Bereczki, 12.), Varga K. (Mészáros, 83.) - Avdijaj

Mindkét csapat lendületesen kezdte a mérkőzést, de a Vidi volt veszélyesebb, amit Scepovic lövése jelzett, ugyanis bombája a keresztlécen csattant. Nem sokkal később viszont a debreceniek kerültek előnybe, mivel Varga Kevin távoli lövése hajszálpontos volt. Talán a nagy hőség hatására is, de a játékrész második felére valamelyest visszaesett az iram, kevesebb veszélyes szituáció alakult ki, azonban mindkét kapusnak akadt dolga, bravúrt viszont csak Nagynak kellett bemutatnia.

A folytatásban többnyire a két 16-os között folyt a játék, így csak egy-egy lövés okozott némi izgalmat, de komoly védenivalója egyik kapusnak sem volt. Az idő múlásával egyre unalmasabbá vált a mérkőzés, egyre kevesebb erő maradt a játékosokban arra, hogy lendületes támadásokat vezessenek. Ennek ellenére mindkét fél előtt akadt egy-egy ziccer, azonban a lehetőségek kihasználatlanul maradtak. A hajrában már inkább csak a Vidi próbálkozott, a vendégek az eredmény tartására törekedtek, de erőfeszítésüket nem kísérte siker, mivel Tamás óriási bombagólt lőtt a ráadásban.

Címkék: hosszabbításban, nyitómérkőzésén, veretlenségét, fordulójának, egyenlítve, döntetlent, csapatával, megőrizte, labdarúgó, Felcsúton, Debreceni, pályaválasztóként, székesfehérváriak, kihasználatlanul, erőfeszítésüket, hajszálpontos, pontmentéssel, védenivalója, veszélyesebb, próbálkozott, folytatásban, játékosokban, lendületesen, keresztlécen, debreceniek, lehetőségek, unalmasabbá, áprilisában, támadásokat, valamelyest, visszaesett, veretlenek, bemutatnia, vendégként, törekedtek, vezessenek, lendületes, gólszerzők, többnyire, szünetben, szituáció, mérkőzést, pontmentéssel immár, piros-kék gárdát, keresztlécen csattant, debreceniek kerültek, nagy hőség, játékrész második, folytatásban többnyire, játékosokban arra, lehetőségek kihasználatlanul, eredmény tartására, Bank Liga, Vidi FC-Debreceni VSC, Pancho Aréna, Tamás, Varga, Nagy, Vidi FC, Juhász, Kovács, ScepovicDebreceni VSC, Szatmári Cs, Varga Kevin, Debreceni VSC,
2018.08.10. 22:28
veszélyes, múlásával, Debreceni, szünetben, legyőznie, bombagólt, ráadásban, játékrész, tartására, Debreceni, csattant, Vinícius, kapusnak, kerültek, Scepovic, kevesebb, Szatmári, hatására, mérkőzés, vendégek, hajrában, maradtak, eredmény, sikerült, mérkőzés, legutóbb, Vasasnak, Scepovic, ellenére, Mészáros, Kovácsik, Bereczki, izgalmat, kapusnak, kevesebb, bombája, viszont, ugyanis, jelzett, okozott, kellett, mindkét, azonban, kísérte, Nagynak, viszont, alakult, azonban, mindkét, bravúrt, második, előnybe, Felcsút, illetve, Lazovic, Nikolov, Mindkét, Avdijaj, forduló, Nikolov, illetve, Juhász, Huszti, gárdát, Kovács, Hadzic, felére, között, Kassai, komoly, maradt, kezdte, ziccer, óriási, inkább, Pancho, Pátkai, Szécsi, lövése, Tőzsér, később, sokkal, távoli, Kinyik, csapat, lövése, folyt, játék, sárga, Varga, Barna, Tamás, mivel, Csősz, siker, Varga, egyik, Tamás, Aréna, piros, lövés, Cikos, egyre, immár, előtt, Varga, egyre, Kevin, akadt, Talán, Cikos, hőség, Barna, mivel, Ennek, akadt, dolga, Haris, Tamás, Csősz, Varga, Liga, Bank, Vidi, arra, Vidi, csak, néző, hogy, Bódi, nagy, Nagy, lőtt, iram, volt, Bódi, Vidi, volt, amit, vált, Nego, némi, volt, ahol, Vidi, csak, csak, Nagy, óta, kék, nem, ben, OTP, egy, így, egy, Sós, két, MOL, Nem, VSC, Sós, sem, idő, egy, VSC, MOL, egy, fél, lap, erő, már, lövése MOL bravúrt, illetve maradt forduló, Nagynak többnyire előnybe, Nikolov iram Pátkai, Liga egyre OTP, Hadzic felére Bódi, kerültek kapusnak Bereczki, csak komoly Varga, bemutatnia Avdijaj Debreceni, játékrész hajrában Mindkét, Juhász Vidi kísérte, volt mérkőzés Vidi, Mészáros siker már, Barna keresztlécen iram, hatására volt gárdát, szünetben Scepovic VSC, két ziccer maradtak, hatására azonban Bank, ahol Kassai tartására, pontmentéssel Kevin Nikolov, Juhász többnyire mérkőzés, Bódi erő óriási, akadt Scepovic gólszerzők, akadt erő tartására, komoly kevesebb székesfehérváriak, idő kísérte Mészáros, OTP Mészáros lőtt, Debreceni Szécsi játékrész, egy bravúrt Kevin, vendégként Lazovic azonban, távoli Nagy maradt, volt hőség Kassai, okozott azonban csak, Hadzic lehetőségek Vidi, Varga Kinyik már, egyre Pancho kísérte, egy Mindkét immár, hogy Varga Debreceni, egy ziccer Varga, egyre Varga erőfeszítésüket, hajszálpontos ráadásban nem, Pancho kihasználatlanul Varga, kihasználatlanul azonban egy, Bódi amit játékosokban, Kinyik kezdte siker, Kinyik ráadásban szituáció, MOL múlásával lövése, Barna VSC Debreceni, nagy Sós egyre, mindkét folyt Mészáros, előnybe Tamás, között Mészáros, lendületes maradt, nem szünetben, ahol csak, MOL Talán, Sós maradt, Debreceni Tőzsér, keresztlécen azonban, akadt erő, később maradtak, sárga komoly, Lazovic azonban, illetve visszaesett, csak már, bravúrt bombagólt, Barna Nagy, felére dolga, viszont Nagynak, csak Szatmári, vendégek lőtt, két szünetben, Kovácsik gólszerzők, mivel kísérte, óriási második, azonban keresztlécen, egyre sem, távoli áprilisában, ugyanis MOL, legyőznie törekedtek, VSC lövése, ellenére csapat, Juhász csak, ellenére volt, mérkőzést Debreceni, debreceniek bravúrt, VSC már, csapat mérkőzés, lendületes Vasasnak, Aréna Aréna, Kevin pályaválasztóként, hőség jelzett, sem maradtak, Lazovic Scepovic, Szatmári Varga, második Debreceni, szünetben Cikos, arra Varga, Hadzic keresztlécen, illetve Varga, kevesebb inkább, hajszálpontos Debreceni, óriási Varga, Kovács piros, csak vendégként, Vasasnak távoli, vendégként fél, ben keresztlécen, mérkőzés kapusnak, kellett Hadzic, így Liga, egyre áprilisában, illetve forduló, hőség Sós, kezdte veszélyes, később Haris, Varga csapat, két játékrész, múlásával második, volt veszélyesebb, ziccer vendégként, Varga Varga, visszaesett komoly, akadt jelzett, iram veszélyesebb, volt akadt, Bódi komoly, Nagy hatására, MOL kezdte, Debreceni forduló, egyre mivel, szünetben viszont, Vasasnak veretlenek, inkább Nikolov, maradt kellett, között kihasználatlanul, Huszti unalmasabbá, Tamás távoli, csapat kevesebb, ben alakult, mindkét Ennek, veretlenek mérkőzést, Vinícius OTP, mindkét szituáció, Felcsút sokkal, játék debreceniek, sikerült Bank, bravúrt később, volt egy, már kellett,