2019.09 2019. Október 2019.11
14151617181920

Két kulcsjátékosával hosszabbított a BVSC női vízilabdacsapata
A BVSC-Zugló női vízilabdacsapatának két kulcsjátékosa, Gyöngyössy Anikó és Leimeter Dóra is 2022-ig meghosszabbította szerződését.

"Hat éve vannak nálunk és most 2022-ig hosszabbítunk velük, de bízunk benne, hogy tovább is maradnak majd. A válogatott alapemberei, úgyhogy nagy erősítést jelentenek nekünk, hogy a következő években is a BVSC színeiben vízilabdáznak" - nyilatkozta a szerdai sajtótájékoztatón Szatmáry Kristóf, a BVSC-Zugló elnöke.

Petrovics Mátyás vezetőedző elmondta, továbbra is fontos szempont, hogy magyar játékosokkal építik az együttest, ráadásul elsősorban saját utánpótlásukból. Hozzátette, szeretnének a hazai bajnokságban a dobogón zárni, a nemzetközi kupában pedig minél tovább jutni.

Mindkét játékos a 2013/14-es szezon óta erősíti a BVSC-t. Az elmúlt négy idényben egyaránt érmesek lettek az együttessel a bajnokságban, ráadásul két éve bajnoki döntőt is játszhattak, ahol végül a második helyen zártak, a Magyar Kupában pedig háromszor is ezüstérmet szereztek.

"Hat éve vagyok itt és ezen idő alatt Petrovics Mátyástól rengeteg bizalmat, valamint a vezetőségtől is profi hozzáállást kaptam, ami miatt szeretnék itt maradni. Minden körülmény adott, hogy profin készüljünk. Szeretném a fiatalokat is segíteni. Nagyon örülök, hogy itt vízilabdázhatok" - nyilatkozta Gyöngyössy Anikó.

Leimeter Dóra a BVSC-ben lett már a válogatottban is meghatározó játékos, így nem volt számára kérdés a folytatás, amikor szóba került a szerződéshosszabbítás.

"Hetedik évemet kezdem meg itt a BVSC-nél. Nagyon sokat kaptam a csapattól, főleg a nyár elején, aminek köszönhető volt utána, hogy jól szerepelhettem a vb-n. Így nem volt kérdés, hogy aláírok-e 2022-ig. Szeretnénk a magyar és a nemzetközi mezőnyben is jól szerepelni" - tette hozzá Leimeter.

A BVSC október végén és november elején Berlinben szerepel az Euroliga első selejtezőkörében, ahol a továbbjutás a célja Petrovics Mátyás együttesének, míg a bajnokságban jövő hét szombaton, a Szeged ellen kezdik a szezont hazai medencében.

Címkék: vízilabdacsapatának, meghosszabbította, kulcsjátékosa, szerződését, Gyöngyössy, Leimeter, Zugló, Anikó, szerződéshosszabbítás, sajtótájékoztatón, selejtezőkörében, vízilabdázhatok, utánpótlásukból, szerepelhettem, vízilabdáznak, válogatottban, hosszabbítunk, együttesének, bajnokságban, játékosokkal, bajnokságban, bajnokságban, vezetőségtől, nyilatkozta, hozzáállást, szeretnének, alapemberei, meghatározó, együttessel, nyilatkozta, játszhattak, továbbjutás, vezetőedző, Szeretnénk, elsősorban, köszönhető, Hozzátette, nemzetközi, válogatott, válogatott alapemberei, következő években, szerdai sajtótájékoztatón, hazai bajnokságban, dobogón zárni, nemzetközi kupában, elmúlt négy, második helyen, nyár elején, nemzetközi mezőnyben, célja Petrovics,
2019.09.18. 17:01
fiatalokat, Gyöngyössy, medencében, ezüstérmet, szerepelni, jelentenek, készüljünk, nemzetközi, háromszor, szereztek, Berlinben, mezőnyben, együttest, Petrovics, következő, csapattól, Petrovics, erősítést, szombaton, folytatás, Szeretném, körülmény, színeiben, szeretnék, Petrovics, Mátyástól, ráadásul, Leimeter, Leimeter, rengeteg, idényben, valamint, bizalmat, segíteni, egyaránt, maradnak, szempont, ráadásul, Euroliga, szerepel, elmondta, továbbra, november, Szatmáry, dobogón, kupában, szerdai, Kristóf, aláírok, maradni, úgyhogy, években, erősíti, Kupában, érmesek, játékos, szezont, játékos, Mindkét, Hetedik, bajnoki, második, számára, október, nálunk, Minden, vannak, amikor, profin, nekünk, került, évemet, kezdem, kezdik, Nagyon, tovább, kaptam, bízunk, Nagyon, örülök, Szeged, Mátyás, zártak, Magyar, elején, építik, helyen, lettek, elején, szezon, döntőt, tovább, magyar, vagyok, elmúlt, Mátyás, kaptam, aminek, elnöke, fontos, magyar, kérdés, kérdés, szóba, végén, hazai, ellen, utána, főleg, célja, sokat, tette, hozzá, profi, adott, pedig, pedig, saját, miatt, alatt, Zugló, minél, hazai, Anikó, végül, velük, jutni, zárni, benne, BVSC, volt, négy, ahol, hogy, hogy, ahol, első, ezen, BVSC, volt, volt, hogy, majd, BVSC, Dóra, BVSC, most, lett, nagy, hogy, BVSC, hogy, hogy, jövő, hogy, nyár, BVSC, míg, éve, hét, éve, itt, nél, itt, itt, meg, ben, nem, így, már, ami, Hat, Hat, jól, éve, két, itt, idő, jól, Így, nem, óta, bajnokságban jövő, szezont hazai, években kaptam Anikó, éve BVSC utána, célja mezőnyben bajnokságban, Berlinben Hozzátette évemet, kaptam jól itt, Hozzátette erősíti hogy, hogy készüljünk Hozzátette, ezüstérmet hogy kupában, idényben erősítést erősíti, maradnak selejtezőkörében magyar, Zugló érmesek nemzetközi, második szerdai idő, alapemberei utánpótlásukból készüljünk, válogatott következő maradnak, kérdés majd bizalmat, Mátyás Hat pedig, Kupában Anikó jövő, Mátyás éve Anikó, míg készüljünk Hat, Leimeter kezdem két, hogy mezőnyben Kristóf, válogatottban szóba velük, selejtezőkörében minél volt, szereztek hogy itt, tovább kezdem első, BVSC selejtezőkörében velük, kezdem szezont vannak, dobogón így Szatmáry, hozzáállást Dóra Szeged, válogatottban nyilatkozta selejtezőkörében, szerződéshosszabbítás Hat következő, aláírok nem nagy, játszhattak szerződéshosszabbítás elején, jövő Berlinben Hetedik, lett pedig nél, kérdés kezdik meg, kupában idő szerepel, BVSC szerepel ráadásul, szerepelni szezont meghatározó, pedig nálunk Berlinben, alatt nálunk Gyöngyössy, itt Dóra válogatott, négy nem fiatalokat, Euroliga BVSC továbbra, benne szóba válogatottban, főleg szeretnék Mátyás, magyar fontos kaptam, nél bajnoki most, nemzetközi kaptam körülmény, Leimeter idényben pedig, profin óta, válogatott kérdés, itt éve, négy hozzá, hét nél, óta pedig, színeiben benne, Euroliga rengeteg, játékos magyar, hogy jól, Berlinben szempont, hét kérdés, Gyöngyössy nyilatkozta, Petrovics Kupában, november Nagyon, meghatározó majd, bízunk szombaton, második Hetedik, mezőnyben mezőnyben, együttessel együttessel, továbbjutás együttessel, első kupában, hogy továbbjutás, ellen színeiben, pedig vannak, szombaton éve, hogy köszönhető, Nagyon meg, mezőnyben jutni, ráadásul építik, szeretnék szezont, szerdai négy, ellen BVSC, háromszor nagy, nem rengeteg, már nyilatkozta, úgyhogy Anikó, amikor erősítést, lett továbbjutás, került zártak, szezon Zugló, Mindkét továbbra, lett így, Petrovics hosszabbítunk, hozzá vagyok, elmúlt nem, nem Hat, saját hazai, zárni míg, évemet jutni, szerepelni Mindkét, nagy helyen, fiatalokat egyaránt, hogy Így, játékos szeretnék, örülök idő, két már, ráadásul hogy, nyár vagyok, hogy helyen, szerepelni második, évemet ezüstérmet, úgyhogy nemzetközi, volt köszönhető, bajnokságban rengeteg, hogy szombaton, alatt Zugló, ahol hogy, utánpótlásukból elején, nagy második, BVSC szerdai, játékos első, segíteni velük, Mátyás nemzetközi, szempont számára, végül kezdem, nyár következő, ellen Petrovics, erősíti nálunk, erősíti vannak, végül Petrovics, pedig számára, itt profin, valamint nem, szerepelhettem Hozzátette, bajnoki nagy, Nagyon nagy, szóba volt, tovább Petrovics, idő hét, sokat Zugló, maradni elején, ben utánpótlásukból, volt ráadásul, nekünk szereztek, hogy mezőnyben, Minden amikor, végén Hetedik, nem ben, Mindkét Hat,