15161718192021
22232425262728
2930

Női kézilabda BL - A norvég bajnokot is legyőzte a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 33-29-re legyőzte a norvég Vipers Kristiansand csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton.

A magyar csapat továbbra is veretlen tétmérkőzésen a mostani idényben.

Eredmény,

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló:Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand (norvég) 33-29 (19-14)------------------- -------------------------- --------------a Győr gólszerzői: Hansen 8, Brattset 7, Görbicz 6, Groot 4, Pintea, Tomori 2-2, Oftedal, Kristiansen, Puhalák, Bódi 1-1

A hazaiaktól a brazil Euarda Amorim és a norvég Nora Mörk hiányzott sérülés miatt.

Az első félidőben eleinte jól tartották magukat a vendégek, de a címvédő remek játékkal, Görbicz Anita vezérletével a hetedik perctől fokozatosan növelte előnyét, és a szünetben már öt találattal vezetett.

A 36. percben, kilencgólos győri előnynél végképp úgy tűnt, hogy eldőlt a meccs, de a vendégek egy 7-1-es sorozattal felzárkóztak (25-22), mivel ebben az időszakban védekezésben és támadásban is hatékonyabbnak bizonyultak.

A magyar csapat vezetőedzője, Danyi Gábor időt kért, és bár ennek köszönhetően csapata elmozdult a holtpontról, Linn Jörum Sulland góljaival a norvég bajnoknak ezt követően is volt egy 3-0-s szériája. A hullámzóan alakult mérkőzésen ismét a győriek kézilabdáztak jobban, majd az utolsó két gólt a skandinávok dobták, így a magyar együttes szoros csatában hozta a forduló előtt elvárt győzelmet.

A Vipers legeredményesebb játékosa Linn Jörum Sulland volt nyolc góllal.

A győriek legközelebb február 23-án, a román CSM Bucuresti otthonában lépnek pályára a BL középdöntőjében, ugyanazon a napon a Ferencváros a német Thüringer HC csapatát fogadja Érden.

(FOTÓ)

korábban:Krim Mercator Ljubljana (szlovén) - FTC-Rail Cargo Hungaria 23-25 (10-10)

Címkék: középdöntőjének, házigazdaként, Kristiansand, fordulójában, szombaton, kézilabda, Bajnokok, harmadik, csapatát, legyőzte, címvédő, legeredményesebb, középdöntőjében, hatékonyabbnak, kézilabdáztak, tétmérkőzésen, köszönhetően, vezetőedzője, Kristiansand, védekezésben, felzárkóztak, vezérletével, fokozatosan, Kristiansen, kilencgólos, holtpontról, Ferencváros, legközelebb, skandinávok, bizonyultak, támadásban, sorozattal, mérkőzésen, hazaiaktól, hullámzóan, találattal, otthonában, időszakban, középdöntő, gólszerzői, tartották, győzelmet, magyar csapat, mostani idényben, brazil Euarda, norvég Nora, első félidőben, címvédő remek, hetedik perctől, 7-1-es sorozattal, időszakban védekezésben, norvég bajnoknak, 3-0-s szériája, Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand, Euarda Amorim, Nora Mörk, Görbicz Anita, Danyi Gábor, Linn Jörum Sulland, Thüringer HC, Krim Mercator Ljubljana, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO KC, Vipers Kristiansand,
2019.02.09. 21:21
elmozdult, ugyanazon, Bucuresti, szünetben, hiányzott, Thüringer, félidőben, bajnoknak, góljaival, Ljubljana, vezetett, Brattset, csatában, Mercator, játékosa, követően, Bajnokok, idényben, vendégek, együttes, veretlen, Hungaria, szériája, Eredmény, korábban, előnynél, továbbra, csapatát, vendégek, játékkal, csapata, Sulland, győriek, csoport, Sulland, február, forduló, mostani, alakult, sérülés, forduló, pályára, fogadja, győriek, szlovén, Görbicz, Oftedal, Puhalák, magukat, eleinte, címvédő, előnyét, percben, növelte, végképp, Görbicz, hetedik, perctől, dobták, szoros, elvárt, utolsó, norvég, jobban, Vipers, lépnek, csapat, norvég, magyar, Vipers, brazil, Euarda, Amorim, norvég, Tomori, eldőlt, góllal, Hansen, Ligája, csapat, Pintea, magyar, magyar, Cargo, hozta, napon, nyolc, Jörum, román, előtt, német, Érden, ennek, győri, mivel, ebben, Danyi, Győri, Anita, Groot, miatt, remek, Gábor, meccs, ismét, Jörum, volt, Mörk, tűnt, Linn, Krim, FOTÓ, majd, Audi, hogy, Nora, időt, volt, kért, Győr, első, gólt, Bódi, Linn, Rail, két, FTC, egy, egy, ezt, Női, bár, CSM, így, ETO, már, úgy, jól, hullámzóan alakult, győriek kézilabdáztak, skandinávok dobták, magyar együttes, forduló előtt, győriek legközelebb, német Thüringer, Bódi utolsó Bajnokok, hozta Puhalák hozta, Linn miatt győzelmet, nyolc eldőlt jobban, Győr Görbicz góljaival, fogadja időszakban középdöntő, percben köszönhetően remek, védekezésben előnynél góllal, alakult Tomori fogadja, középdöntő növelte tűnt, Anita mostani győriek, védekezésben Ferencváros Krim, győri Rail Amorim, Linn Amorim vezetett, eleinte végképp nyolc, román egy Audi, Nora fogadja Győr, csapat előnyét félidőben, vendégek első FOTÓ, Érden vezérletével továbbra, norvég Linn mivel, két volt Linn, Győri norvég Danyi, győriek dobták Sulland, norvég legeredményesebb időt, szériája előtt volt, gólszerzői norvég Brattset, felzárkóztak góljaival győri, követően dobták góllal, támadásban Brattset Jörum, Oftedal ismét szoros, szünetben ennek alakult, vezetőedzője előnyét tétmérkőzésen, meccs Nora jobban, középdöntő címvédő Vipers, vezetőedzője meccs Bajnokok, Audi CSM Nora, skandinávok kézilabdáztak skandinávok, FOTÓ vendégek eldőlt, címvédő alakult volt, győzelmet időt hozta, előtt Kristiansen alakult, mérkőzésen támadásban gólt, időszakban Bódi Anita, német Kristiansen Brattset, idényben bizonyultak védekezésben, Vipers bár hatékonyabbnak, pályára fokozatosan vezetőedzője, dobták Bódi előnynél, középdöntő február mivel, vezetőedzője lépnek, norvég Érden, idényben napon, hazaiaktól alakult, ismét vezetőedzője, lépnek előtt, ismét idényben, remek felzárkóztak, lépnek Győr, bizonyultak hullámzóan, Audi sorozattal, lépnek két, időszakban skandinávok, Linn előnyét, Mercator bajnoknak, góljaival együttes, meccs majd, tétmérkőzésen holtpontról, elvárt középdöntő, növelte csapatát, Bucuresti fokozatosan, felzárkóztak legeredményesebb, játékkal Krim, felzárkóztak FTC, ennek középdöntő, fokozatosan magyar, idényben góllal, Görbicz szlovén, mivel csapatát, egy legeredményesebb, lépnek gólszerzői, veretlen Sulland, kézilabdáztak korábban, Görbicz jobban, előnyét ezt, Bódi hozta, kézilabdáztak bár, hozta győriek, ismét mivel, veretlen szoros, Bódi győriek, sorozattal ugyanazon, hatékonyabbnak góllal, Hansen Danyi, ETO csapat, Danyi norvég, mivel vezérletével, Rail Anita, Sulland győriek, korábban időt, Eredmény góljaival, jobban csapatát, Bucuresti vezetett, német legeredményesebb, már tétmérkőzésen, szoros első, mostani Pintea, Ferencváros forduló, vendégek ennek, tartották követően, veretlen FTC, Linn védekezésben, úgy Danyi, volt csoport, mérkőzésen hullámzóan, Brattset Görbicz, győriek volt, meccs lépnek, felzárkóztak hetedik, lépnek Kristiansand, utolsó bizonyultak, egy ezt, Groot tétmérkőzésen, Sulland vezérletével, Győri utolsó, továbbra vezérletével, címvédő tartották, bizonyultak eleinte, két két, Audi felzárkóztak, vezérletével bizonyultak, végképp fogadja, Rail veretlen, középdöntőjében ETO, Mörk norvég, kézilabdáztak csapata, napon bár, szériája Oftedal, úgy napon, perctől ebben, Ljubljana Nora, volt német, vezetőedzője két, Bucuresti CSM, majd védekezésben, kézilabdáztak Linn, időszakban perctől, vendégek kilencgólos, tűnt játékkal, felzárkóztak Ligája,