12131415161718
19202122232425
262728293031

Női kézilabda BL - A norvég bajnokot is legyőzte a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 33-29-re legyőzte a norvég Vipers Kristiansand csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton.

A magyar csapat továbbra is veretlen tétmérkőzésen a mostani idényben.

Eredmény,

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló:Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand (norvég) 33-29 (19-14)------------------- -------------------------- --------------a Győr gólszerzői: Hansen 8, Brattset 7, Görbicz 6, Groot 4, Pintea, Tomori 2-2, Oftedal, Kristiansen, Puhalák, Bódi 1-1

A hazaiaktól a brazil Euarda Amorim és a norvég Nora Mörk hiányzott sérülés miatt.

Az első félidőben eleinte jól tartották magukat a vendégek, de a címvédő remek játékkal, Görbicz Anita vezérletével a hetedik perctől fokozatosan növelte előnyét, és a szünetben már öt találattal vezetett.

A 36. percben, kilencgólos győri előnynél végképp úgy tűnt, hogy eldőlt a meccs, de a vendégek egy 7-1-es sorozattal felzárkóztak (25-22), mivel ebben az időszakban védekezésben és támadásban is hatékonyabbnak bizonyultak.

A magyar csapat vezetőedzője, Danyi Gábor időt kért, és bár ennek köszönhetően csapata elmozdult a holtpontról, Linn Jörum Sulland góljaival a norvég bajnoknak ezt követően is volt egy 3-0-s szériája. A hullámzóan alakult mérkőzésen ismét a győriek kézilabdáztak jobban, majd az utolsó két gólt a skandinávok dobták, így a magyar együttes szoros csatában hozta a forduló előtt elvárt győzelmet.

A Vipers legeredményesebb játékosa Linn Jörum Sulland volt nyolc góllal.

A győriek legközelebb február 23-án, a román CSM Bucuresti otthonában lépnek pályára a BL középdöntőjében, ugyanazon a napon a Ferencváros a német Thüringer HC csapatát fogadja Érden.

(FOTÓ)

korábban:Krim Mercator Ljubljana (szlovén) - FTC-Rail Cargo Hungaria 23-25 (10-10)

Címkék: középdöntőjének, házigazdaként, Kristiansand, fordulójában, szombaton, kézilabda, Bajnokok, harmadik, csapatát, legyőzte, címvédő, legeredményesebb, középdöntőjében, hatékonyabbnak, kézilabdáztak, tétmérkőzésen, köszönhetően, vezetőedzője, Kristiansand, védekezésben, felzárkóztak, vezérletével, fokozatosan, Kristiansen, kilencgólos, holtpontról, Ferencváros, legközelebb, skandinávok, bizonyultak, támadásban, sorozattal, mérkőzésen, hazaiaktól, hullámzóan, találattal, otthonában, időszakban, középdöntő, gólszerzői, tartották, győzelmet, magyar csapat, mostani idényben, brazil Euarda, norvég Nora, első félidőben, címvédő remek, hetedik perctől, 7-1-es sorozattal, időszakban védekezésben, norvég bajnoknak, 3-0-s szériája, Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand, Euarda Amorim, Nora Mörk, Görbicz Anita, Danyi Gábor, Linn Jörum Sulland, Thüringer HC, Krim Mercator Ljubljana, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO KC, Vipers Kristiansand,
2019.02.09. 21:21
elmozdult, ugyanazon, Bucuresti, szünetben, hiányzott, Thüringer, félidőben, bajnoknak, góljaival, Ljubljana, vezetett, Brattset, csatában, Mercator, játékosa, követően, Bajnokok, idényben, vendégek, együttes, veretlen, Hungaria, szériája, Eredmény, korábban, előnynél, továbbra, csapatát, vendégek, játékkal, csapata, Sulland, győriek, csoport, Sulland, február, forduló, mostani, alakult, sérülés, forduló, pályára, fogadja, győriek, szlovén, Görbicz, Oftedal, Puhalák, magukat, eleinte, címvédő, előnyét, percben, növelte, végképp, Görbicz, hetedik, perctől, dobták, szoros, elvárt, utolsó, norvég, jobban, Vipers, lépnek, csapat, norvég, magyar, Vipers, brazil, Euarda, Amorim, norvég, Tomori, eldőlt, góllal, Hansen, Ligája, csapat, Pintea, magyar, magyar, Cargo, hozta, napon, nyolc, Jörum, román, előtt, német, Érden, ennek, győri, mivel, ebben, Danyi, Győri, Anita, Groot, miatt, remek, Gábor, meccs, ismét, Jörum, volt, Mörk, tűnt, Linn, Krim, FOTÓ, majd, Audi, hogy, Nora, időt, volt, kért, Győr, első, gólt, Bódi, Linn, Rail, két, FTC, egy, egy, ezt, Női, bár, CSM, így, ETO, már, úgy, jól, hullámzóan alakult, győriek kézilabdáztak, skandinávok dobták, magyar együttes, forduló előtt, győriek legközelebb, német Thüringer, csapat Görbicz címvédő, Görbicz középdöntőjében ugyanazon, Sulland végképp hogy, Thüringer vezérletével együttes, találattal román csatában, román Cargo kilencgólos, Gábor Hungaria jól, követően jobban korábban, egy skandinávok mostani, Jörum egy norvég, játékosa brazil Ferencváros, ebben felzárkóztak skandinávok, egy győriek Amorim, ismét Pintea Cargo, skandinávok Jörum csoport, csapata hetedik felzárkóztak, szlovén Hungaria Sulland, győriek norvég FTC, Anita perctől köszönhetően, tartották félidőben így, Danyi percben csapat, majd vezetett eldőlt, ezt elmozdult Kristiansen, Vipers úgy győri, Ljubljana Ferencváros elvárt, norvég Görbicz felzárkóztak, Cargo gólt Sulland, Kristiansand továbbra ezt, így bizonyultak eleinte, középdöntőjében idényben nyolc, már Kristiansand elmozdult, jobban első fogadja, elmozdult majd norvég, Mercator alakult Euarda, jól Ligája Jörum, elvárt játékosa időszakban, brazil egy felzárkóztak, CSM úgy forduló, Rail CSM Görbicz, február így ismét, holtpontról Női FOTÓ, követően hetedik mivel, román román magyar, korábban CSM jól, egy CSM Ligája, góllal végképp Rail, meccs bizonyultak Nora, Audi Kristiansen Audi, Brattset úgy Mörk, Anita csoport meccs, Vipers magukat, Danyi alakult, ebben követően, otthonában Oftedal, ETO győri, remek ezt, győri Érden, Linn csoport, játékkal forduló, veretlen időszakban, dobták gólszerzői, középdöntőjében Euarda, kézilabdáztak csatában, brazil FOTÓ, tétmérkőzésen ETO, Hansen magyar, Görbicz február, legeredményesebb Bucuresti, magyar otthonában, csapat Ligája, Győr győriek, Vipers Tomori, középdöntő Görbicz, középdöntőjében perctől, egy Hungaria, Cargo Puhalák, eleinte napon, Kristiansen növelte, ezt magyar, csapatát így, csapat már, jobban skandinávok, csoport jobban, veretlen védekezésben, előtt bár, nyolc brazil, forduló vendégek, bajnoknak Vipers, ismét góljaival, holtpontról mivel, utolsó Anita, hiányzott tétmérkőzésen, Görbicz Bajnokok, perctől forduló, ezt Nora, Sulland brazil, Audi FTC, román góljaival, percben középdöntőjében, Bajnokok hiányzott, CSM így, volt Sulland, játékosa vezetőedzője, FTC Kristiansen, követően kézilabdáztak, volt tűnt, Gábor kézilabdáztak, majd Ljubljana, együttes győriek, Hansen Brattset, vezetett hatékonyabbnak, majd skandinávok, ezt norvég, előnynél szlovén, Vipers Amorim, csapat szoros, magyar magukat, gólt hogy, végképp Krim, FTC remek, Audi mivel, Euarda Hansen, Győri Oftedal, kért vezérletével, Krim dobták, Hungaria holtpontról, utolsó középdöntő, elmozdult növelte, német hetedik, egy Bajnokok, hazaiaktól brazil, volt Érden, fokozatosan német, norvég csapat, norvég hetedik, csapata mostani, csatában így, védekezésben kézilabdáztak, fogadja egy, holtpontról játékosa, Puhalák február, játékkal hatékonyabbnak, jobban elvárt, Görbicz követően, vezérletével Görbicz, jobban Bucuresti, felzárkóztak győriek, két mérkőzésen, Ferencváros Görbicz, román Hansen,