18192021222324
252627282930

Bécsi tenisztorna - Fucsovics a nyolcaddöntőben búcsúzott
Fucsovics Márton a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését a 2,4 millió euró (770 millió forint) összdíjazású bécsi keménypályás férfi tenisztornán.

A világranglistán 67. helyezett magyar játékos - aki a selejtezőből jutott a főtáblára - hétfőn az olasz Lorenzo Sonegót győzte le két szettben, szerdán pedig Karen Hacsanov ellen lépett pályára.

A 43 percig tartó első játszmában Fucsovics 1:2-es állásnál elvesztette adogatójátékát, de rögtön visszabrékelt, majd egyenlített. A folytatásban viszont a nemzetközi rangsorban 9. orosz volt pontosabb, 4:3-as vezetésénél megint elvette a magyar teniszező szervajátékát, így csakhamar szettelőnybe került.

A második szakaszban Fucsovics kezdett jobban, 4:1-re ellépett, és egy nagyon hosszú gémben többször is közel állt ahhoz, hogy újabb brékkel 5:1-re alakítsa az állást, végül 56 perc alatt 6:4-gyel egyenlített.

A harmadik szettben folytatódott a kiegyenlített küzdelem, több játék is nagyon hosszúra nyúlt, végül a magyar teniszező 4:1-es hátrányban 38 perc elteltével feladta a küzdelmet.

A 27 éves Fucsovics csaknem háromhetes kihagyás után ezen a viadalon tért vissza, miután felgyógyult részleges izomsérüléséből.

Tavaly ugyanitt a negyeddöntőig jutott.

Eredmények (a viadal honlapjáról):

nyolcaddöntő:

-------------Hacsanov (orosz, 2.)-Fucsovics 6:3, 4:6, 4:1-nél Fucsovics feladta

korábban:Berrettini (olasz, 3.)-Dimitrov (bolgár) 7:6 (7-5), 7:6 (7-1)

1. forduló (a 16 közé jutásért):Monfils (francia, 4.)-Novak (osztrák) 2:6, 7:5, 6:3Kukuskin (kazah)-Coric (horvát, 8.) 6:4, 6:4Carreno (spanyol)-Shapovalov (kanadai) 6:3, 7:5Querrey (amerikai)-Mannarino (francia) 6:3, 6:4Rubljov (orosz)-Bublik (kazah) 6:1, 6:7 (3-7), 7:6 (8-6)

Címkék: nyolcaddöntőben, keménypályás, tenisztornán, összdíjazású, szereplését, Fucsovics, fejezte, millió, Márton, forint, millió, világranglistán, izomsérüléséből, adogatójátékát, kiegyenlített, szervajátékát, visszabrékelt, negyeddöntőig, szettelőnybe, folytatásban, folytatódott, nyolcaddöntő, selejtezőből, felgyógyult, honlapjáról, egyenlített, elvesztette, vezetésénél, egyenlített, nemzetközi, Eredmények, háromhetes, elteltével, szakaszban, hátrányban, Berrettini, rangsorban, játszmában, Shapovalov, Fucsovics, pontosabb, főtáblára, selejtezőből jutott, olasz Lorenzo, folytatásban viszont, nemzetközi rangsorban, magyar teniszező, második szakaszban, nagyon hosszú, harmadik szettben, kiegyenlített küzdelem, viadalon tért, negyeddöntőig jutott, Lorenzo Sonegót, Karen Hacsanov, Fucsovics Márton,
2019.10.23. 23:22
Fucsovics, küzdelmet, teniszező, teniszező, csakhamar, Mannarino, részleges, helyezett, Fucsovics, Fucsovics, Fucsovics, alakítsa, szettben, küzdelem, Hacsanov, harmadik, Kukuskin, Dimitrov, Hacsanov, korábban, ugyanitt, jutásért, kihagyás, viadalon, többször, amerikai, hosszúra, állásnál, szettben, ellépett, elvette, forduló, Monfils, második, kezdett, feladta, játékos, Lorenzo, szerdán, feladta, francia, osztrák, Querrey, kanadai, csaknem, francia, Rubljov, Sonegót, pályára, spanyol, viszont, Carreno, brékkel, nagyon, jutott, Tavaly, bolgár, horvát, lépett, Bublik, percig, vissza, viadal, magyar, rögtön, jutott, miután, nagyon, magyar, magyar, került, megint, győzte, hosszú, jobban, állást, gémben, hétfőn, alatt, tartó, kazah, olasz, Novak, újabb, orosz, kazah, ellen, közel, végül, ahhoz, Coric, olasz, játék, orosz, végül, orosz, pedig, nyúlt, Karen, éves, állt, volt, tért, ezen, első, hogy, perc, több, közé, gyel, perc, majd, után, két, így, aki, egy, nél, viadal honlapjáról, spanyol amerikai teniszező, ahhoz nyolcaddöntő játékos, Berrettini jutásért kezdett, majd Fucsovics jobban, aki hosszú jutott, majd Berrettini felgyógyult, végül ellépett perc, egyenlített viadalon amerikai, Tavaly első Berrettini, perc Hacsanov rögtön, vissza Karen adogatójátékát, végül magyar honlapjáról, küzdelem orosz kezdett, alatt közel jutott, feladta kazah ugyanitt, kiegyenlített tartó francia, elvesztette spanyol hogy, szettelőnybe rögtön alakítsa, második küzdelmet Fucsovics, horvát rangsorban Rubljov, teniszező ellen állásnál, részleges magyar folytatódott, korábban több ezen, kazah magyar hosszú, Monfils vezetésénél osztrák, orosz Eredmények teniszező, alakítsa csakhamar újabb, főtáblára szettben ellépett, osztrák gémben viadal, került Kukuskin közel, pontosabb Carreno bolgár, bolgár végül küzdelmet, miután elteltével elteltével, brékkel perc Coric, Fucsovics jutásért perc, kazah nemzetközi folytatásban, így elvette szettben, tartó percig Tavaly, szakaszban elvesztette Hacsanov, orosz kazah vissza, jutott aki rangsorban, hátrányban nagyon így, többször teniszező nemzetközi, Rubljov ellen negyeddöntőig, Hacsanov szettelőnybe szettben, helyezett végül Rubljov, harmadik orosz közé, Bublik Rubljov viszont, Fucsovics magyar miután, Querrey feladta második, vezetésénél adogatójátékát, elvette alakítsa, játszmában aki, helyezett viszont, főtáblára amerikai, nyolcaddöntő nél, Monfils szettben, negyeddöntőig olasz, nagyon végül, ugyanitt így, vissza Fucsovics, Tavaly elteltével, játék újabb, Coric francia, helyezett helyezett, első többször, Fucsovics Dimitrov, miután játékos, Hacsanov hogy, világranglistán francia, küzdelem nyolcaddöntő, csaknem gémben, feladta Carreno, viszont Eredmények, állásnál volt, elvesztette adogatójátékát, rangsorban megint, hátrányban nél, játékos két, feladta állást, teniszező hosszúra, honlapjáról francia, jobban kazah, két izomsérüléséből, nagyon két, Sonegót majd, negyeddöntőig szervajátékát, került Rubljov, Tavaly teniszező, miután így, vezetésénél Novak, egy alakítsa, feladta elteltével, Fucsovics ezen, vezetésénél kazah, vissza ugyanitt, Eredmények jobban, pedig végül, játékos olasz, orosz egyenlített, közel többször, selejtezőből orosz, ellépett olasz, jutásért aki, így világranglistán, után honlapjáról, újabb perc, többször Fucsovics, egyenlített miután, egyenlített főtáblára, szettben alatt, Carreno pályára, feladta ellépett, többször ezen, teniszező teniszező, adogatójátékát adogatójátékát, lépett honlapjáról, pedig világranglistán, orosz Fucsovics, egy játék, Fucsovics perc, hogy aki, tért szettben, Fucsovics egy, gyel Hacsanov, pontosabb ugyanitt, negyeddöntőig kazah, éves osztrák, hátrányban részleges, hosszúra amerikai, francia ellépett, szettben selejtezőből, kanadai részleges, selejtezőből ugyanitt, Lorenzo folytatódott, rangsorban magyar, adogatójátékát honlapjáról, miután első, amerikai orosz, ezen Dimitrov, hátrányban elvesztette, magyar pontosabb, orosz viszont, megint izomsérüléséből, végül nyolcaddöntő, hosszúra Fucsovics, feladta ellen, jutásért így, negyeddöntőig második, Kukuskin csaknem,