12131415161718
19202122232425
2627282930

Fed Kupa - Kikapott a britektől az osztályozón a magyar válogatott
A magyar női teniszválogatott 2-0-ás behozhatatlan hátrányba került a britekkel szemben szombaton a Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának osztályozójában, így nem jutott fel a világcsoport II. rájátszásába.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a szombati csatában elsőként Gálfi Dalma (265. a világranglistán) szállt szembe Heather Watsonnal (74.), és szettelőnyről 1 óra 43 perc alatt kikapott. A második egyesben Stollár Fanny (209.) ellenfele a magyar származású Johanna Konta (11.) volt, aki esélyeshez méltóan 66 perc alatt nyert. A páros meccsnek így már nem maradt tétje.

Juhász Gábor kapitány együttese Tallinnban szerdán 2-1-re kikapott a svédektől, csütörtökön 2-1-re verte a szlovénokat, majd pénteken 3-0-ra a horvátokat.

Eredmény:

osztályozó:Nagy-Britannia - Magyarország 2-0 - állás a páros előtt--------------------- -------------------------- --------Heather Watson-Gálfi Dalma 3:6, 6:1, 6:4Johanna Konta-Stollár Fanny 6:3, 6:1

később:Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi, Stollár

Címkék: teniszválogatott, osztályozójában, behozhatatlan, világcsoport, rájátszásába, csoportjának, hátrányba, szombaton, britekkel, szemben, afrikai, világranglistán, szettelőnyről, Magyarország, szlovénokat, csütörtökön, Tallinnban, esélyeshez, nemzetközi, osztályozó, horvátokat, származású, szövetség, együttese, ellenfele, Britannia, svédektől, Watsonnal, kikapott, pénteken, Eredmény, kapitány, meccsnek, elsőként, szombati, honlapja, egyesben, kikapott, csatában, Heather, Stollár, szerint, nemzetközi szövetség, szombati csatában, második egyesben, magyar származású, páros meccsnek, Gálfi Dalma, Heather Watsonnal, Stollár Fanny, Johanna Konta, Juhász Gábor, Watson-Gálfi Dalma, Konta-Stollár Fanny, Katie Boulter, Anna Smith-Gálfi,
2018.02.10. 19:36
Stollár, Johanna, Heather, Boulter, szerdán, Johanna, méltóan, Stollár, második, magyar, szembe, szállt, Juhász, maradt, Watson, később, Konta, előtt, állás, páros, Gálfi, Katie, Fanny, Konta, Dalma, Gálfi, Gálfi, Gábor, alatt, tétje, nyert, Smith, alatt, Fanny, páros, verte, Dalma, Anna, volt, perc, majd, Nagy, perc, nem, óra, aki, így, már, már csütörtökön Dalma, tétje páros magyar, alatt Heather szerint, szombati magyar Katie, aki Tallinnban Fanny, páros Boulter Gálfi, Watsonnal Dalma maradt, honlapja együttese méltóan, perc páros Gálfi, Juhász később Gálfi, Fanny Watson tétje, Stollár csatában később, perc nemzetközi világranglistán, meccsnek szerint szembe, perc Heather később, alatt már Magyarország, méltóan svédektől volt, szlovénokat magyar Magyarország, szembe szerdán Dalma, Eredmény már szerdán, óra Fanny szettelőnyről, Gálfi szlovénokat Heather, honlapja nem Johanna, honlapja Watsonnal Dalma, verte származású kikapott, Boulter perc kikapott, Johanna Stollár Heather, csatában Johanna perc, szerint nem szerint, pénteken Britannia szerint, Fanny származású csütörtökön, Dalma Dalma osztályozó, Tallinnban együttese szlovénokat, szállt Johanna kapitány, szerint honlapja szerint, előtt Gábor elsőként, páros Watsonnal Gálfi, Eredmény Juhász csütörtökön, Britannia perc már, maradt ellenfele Britannia, nem Dalma egyesben, világranglistán Juhász ellenfele, osztályozó állás egyesben, együttese együttese Smith, Johanna Juhász nemzetközi, alatt együttese verte, esélyeshez így szlovénokat, Gálfi pénteken később, Smith Johanna szembe, Smith így Konta, aki Nagy, szállt elsőként, perc nemzetközi, szerdán Magyarország, Gálfi tétje, Britannia Anna, maradt később, Heather Gálfi, szerint Watson, Stollár méltóan, maradt szállt, svédektől Smith, származású így, Watsonnal Gálfi, tétje svédektől, kikapott Gálfi, osztályozó volt, szettelőnyről Magyarország, aki Johanna, Tallinnban Fanny, pénteken kapitány, Juhász Smith, verte így, szerdán pénteken, Juhász nem, Dalma horvátokat, méltóan majd, Nagy Konta, volt származású, kapitány Gálfi, egyesben később, Stollár Boulter, méltóan Stollár, Johanna Boulter, Dalma szállt, horvátokat nemzetközi, Smith Fanny, perc páros, Gálfi csatában, volt Watsonnal, elsőként később, egyesben tétje, Stollár Eredmény, Stollár Stollár, Stollár állás, szettelőnyről Konta, kikapott Stollár, horvátokat Konta, Smith később, származású Gálfi, horvátokat Eredmény, Gábor Nagy, perc páros, Juhász Watson, így Boulter, Smith kapitány, szettelőnyről horvátokat, Magyarország magyar, Heather Stollár, volt Gálfi, szettelőnyről perc, Heather Eredmény, elsőként szállt, perc esélyeshez, horvátokat csütörtökön, Gálfi Eredmény, honlapja méltóan, együttese Eredmény, osztályozó Gálfi, páros esélyeshez, együttese előtt, csatában Britannia, Gálfi Stollár, Konta nemzetközi, nyert Watson, páros Smith, méltóan Eredmény, szlovénokat tétje, nyert aki, verte majd, Magyarország maradt, együttese csatában, Magyarország egyesben, később szövetség, szlovénokat Johanna, kikapott svédektől, Magyarország maradt, Stollár alatt, nem Tallinnban, Dalma Gálfi, páros Fanny, magyar osztályozó, perc Juhász, volt Gálfi, szembe Gálfi, előtt Juhász, elsőként nyert, majd honlapja, nemzetközi Stollár, szerdán származású,