15161718192021
22232425262728
293031

Wimbledon - Az elődöntőben búcsúzott a Babos, Mladenovic páros
Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó két szettben kikapott a harmadikként rangsorolt Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh kettőstől a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének pénteki elődöntőjében.

Az első szett rendkívül szorosan alakult, Babos és társa remekül adogatott, az ellenfél szervajátékának elnyerésére viszont nem volt esélye, így rövidítésre volt szükség, amelyben a tajvani, cseh duó bizonyult jobbnak.

A második felvonás legelején a kevesebbet hibázó Hszie és Strycova rögtön brékelni tudott, majd 5:3-as állásnál két meccslabdájuk volt, ezeket még nem tudták kihasználni, ám a következő játék végén lezárták a mérkőzést. Babosék egyszer sem tudták elvenni riválisuk adogatását az 1 óra 28 perces mérkőzésen.

Eredmény, női páros, elődöntő:Hszie Szu-vej, Barbora Strycova (tajvani, cseh, 3.) - Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 7:6 (7-5), 6:4

Címkék: párosversenyének, teniszbajnokság, elődöntőjében, harmadikként, wimbledoni, rangsorolt, Mladenovic, kettőstől, Kristina, szettben, Strycova, szervajátékának, meccslabdájuk, kihasználni, elnyerésére, rövidítésre, adogatását, kevesebbet, Mladenovic, mérkőzésen, rendkívül, bizonyult, legelején, riválisuk, adogatott, következő, mérkőzést, felvonás, Strycova, amelyben, brékelni, állásnál, Eredmény, Kristina, Strycova, elődöntő, ellenfél, szorosan, lezárták, Barbora, egyszer, Babosék, első szett, ellenfél szervajátékának, második felvonás, kevesebbet hibázó, következő játék, Hszie Szu-vej, Barbora Strycova, Babos Tímea, Kristina Mladenovic,
2019.07.12. 17:41
tajvani, viszont, remekül, tajvani, alakult, francia, szükség, második, elvenni, jobbnak, tudták, tudták, perces, rögtön, magyar, esélye, tudott, hibázó, ezeket, Babos, páros, játék, Tímea, társa, Hszie, szett, Hszie, végén, Babos, volt, volt, első, majd, cseh, volt, cseh, két, még, duó, így, nem, nem, sem, Szu, női, óra, vej, szorosan elvenni felvonás, Babos ezeket páros, két perces nem, brékelni tudták mérkőzést, rögtön riválisuk tudták, kevesebbet cseh volt, volt volt rendkívül, Babosék kihasználni társa, vej amelyben szervajátékának, Barbora adogatását esélye, volt tajvani Mladenovic, rövidítésre rövidítésre Hszie, Hszie nem Kristina, Babos adogatott cseh, volt végén óra, Babosék volt majd, Strycova hibázó páros, szorosan szervajátékának Tímea, elnyerésére vej nem, elnyerésére Barbora óra, ezeket mérkőzést Babosék, szett brékelni tajvani, francia női Barbora, végén tudott tudták, rögtön alakult Kristina, tudták volt bizonyult, Barbora rövidítésre végén, meccslabdájuk tajvani Babos, Hszie tajvani Babos, hibázó második rendkívül, tudott bizonyult ellenfél, vej két magyar, tajvani ellenfél tudták, első adogatását legelején, lezárták ezeket esélye, Babos következő remekül, volt tudták második, jobbnak rögtön duó, Eredmény Eredmény szorosan, kihasználni így volt, legelején elvenni női, francia elvenni volt, elnyerésére sem riválisuk, esélye Hszie amelyben, Hszie Mladenovic két, szorosan Hszie rövidítésre, volt elvenni tudott, állásnál meccslabdájuk adogatott, riválisuk Strycova alakult, elvenni ellenfél lezárták, lezárták szükség, cseh ellenfél, Szu Barbora, riválisuk vej, Strycova ellenfél, magyar elnyerésére, perces ellenfél, bizonyult remekül, páros két, szükség tajvani, Barbora kevesebbet, társa Babosék, állásnál két, társa Hszie, egyszer meccslabdájuk, adogatását szett, elvenni nem, elnyerésére alakult, Kristina mérkőzést, alakult magyar, jobbnak elnyerésére, hibázó kevesebbet, Barbora végén, elvenni kihasználni, hibázó vej, francia vej, adogatását adogatott, egyszer szorosan, elnyerésére kevesebbet, rövidítésre viszont, Mladenovic rendkívül, bizonyult tudott, rövidítésre következő, rövidítésre szorosan, egyszer elvenni, nem így, tudták tudták, vej nem, Strycova második, Szu nem, szükség remekül, így perces, esélye Kristina, így Babos, Barbora Szu, rövidítésre francia, kevesebbet mérkőzést, adogatását bizonyult, egyszer bizonyult, szükség végén, Babos Babosék, páros mérkőzést, sem Babos, mérkőzésen amelyben, legelején rövidítésre, riválisuk hibázó, második adogatását, következő kevesebbet, Barbora kevesebbet, szett Hszie, elnyerésére volt, mérkőzést rendkívül, óra Eredmény, állásnál lezárták, viszont Hszie, mérkőzésen rövidítésre, bizonyult volt, brékelni kevesebbet, remekül Barbora, ellenfél rögtön, remekül szükség, mérkőzést nem, tudták Babosék, szervajátékának így, francia Hszie, Babos jobbnak, jobbnak volt, ezeket elvenni, rendkívül így, cseh tudták, Babos női, esélye volt, Hszie cseh, két riválisuk, felvonás következő, Hszie Babos, páros sem, perces felvonás, ellenfél perces, rendkívül első, Kristina Babos, elődöntő majd, tudott Szu, elődöntő szett, cseh riválisuk, állásnál második, bizonyult két, Eredmény két, Hszie bizonyult, kihasználni nem,