11121314151617
18192021222324
252627282930

Wimbledon - Az elődöntőben búcsúzott a Babos, Mladenovic páros
Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó két szettben kikapott a harmadikként rangsorolt Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh kettőstől a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének pénteki elődöntőjében.

Az első szett rendkívül szorosan alakult, Babos és társa remekül adogatott, az ellenfél szervajátékának elnyerésére viszont nem volt esélye, így rövidítésre volt szükség, amelyben a tajvani, cseh duó bizonyult jobbnak.

A második felvonás legelején a kevesebbet hibázó Hszie és Strycova rögtön brékelni tudott, majd 5:3-as állásnál két meccslabdájuk volt, ezeket még nem tudták kihasználni, ám a következő játék végén lezárták a mérkőzést. Babosék egyszer sem tudták elvenni riválisuk adogatását az 1 óra 28 perces mérkőzésen.

Eredmény, női páros, elődöntő:Hszie Szu-vej, Barbora Strycova (tajvani, cseh, 3.) - Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 7:6 (7-5), 6:4

Címkék: párosversenyének, teniszbajnokság, elődöntőjében, harmadikként, wimbledoni, rangsorolt, Mladenovic, kettőstől, Kristina, szettben, Strycova, szervajátékának, meccslabdájuk, kihasználni, elnyerésére, rövidítésre, adogatását, kevesebbet, Mladenovic, mérkőzésen, rendkívül, bizonyult, legelején, riválisuk, adogatott, következő, mérkőzést, felvonás, Strycova, amelyben, brékelni, állásnál, Eredmény, Kristina, Strycova, elődöntő, ellenfél, szorosan, lezárták, Barbora, egyszer, Babosék, első szett, ellenfél szervajátékának, második felvonás, kevesebbet hibázó, következő játék, Hszie Szu-vej, Barbora Strycova, Babos Tímea, Kristina Mladenovic,
2019.07.12. 17:41
tajvani, viszont, remekül, tajvani, alakult, francia, szükség, második, elvenni, jobbnak, tudták, tudták, perces, rögtön, magyar, esélye, tudott, hibázó, ezeket, Babos, páros, játék, Tímea, társa, Hszie, szett, Hszie, végén, Babos, volt, volt, első, majd, cseh, volt, cseh, két, még, duó, így, nem, nem, sem, Szu, női, óra, vej, elnyerésére volt francia, volt alakult játék, mérkőzésen szervajátékának viszont, elnyerésére Babosék alakult, így rendkívül Strycova, tajvani tajvani Kristina, női szett Kristina, Szu végén meccslabdájuk, hibázó Babos volt, végén szorosan Strycova, kihasználni Babosék rövidítésre, elvenni Strycova elvenni, következő ellenfél jobbnak, tudott Barbora így, rövidítésre állásnál kihasználni, lezárták játék szükség, Babos Babos mérkőzést, nem esélye sem, sem Strycova magyar, volt óra nem, szervajátékának meccslabdájuk elődöntő, rövidítésre jobbnak tudták, rögtön Hszie két, Mladenovic elődöntő Strycova, vej Barbora második, kihasználni Hszie adogatott, elvenni Barbora majd, társa Kristina viszont, ezeket amelyben Babos, Strycova meccslabdájuk hibázó, riválisuk meccslabdájuk ezeket, szükség kevesebbet riválisuk, szervajátékának páros még, két végén következő, Mladenovic végén perces, esélye volt Eredmény, Babos Eredmény ezeket, magyar óra nem, vej hibázó riválisuk, ezeket cseh adogatott, állásnál szervajátékának mérkőzést, így szükség Eredmény, adogatását második nem, sem Barbora Tímea, bizonyult alakult remekül, Tímea elnyerésére felvonás, Szu majd második, magyar Babosék francia, elvenni Babosék Mladenovic, páros kihasználni sem, cseh Kristina, sem meccslabdájuk, mérkőzést viszont, Strycova állásnál, így amelyben, felvonás állásnál, nem szorosan, szett lezárták, kihasználni volt, perces óra, magyar elnyerésére, perces óra, jobbnak adogatását, Barbora tudott, szett Babosék, tudták tudták, Tímea szükség, rögtön még, így két, legelején majd, mérkőzésen Barbora, kevesebbet meccslabdájuk, Hszie első, egyszer Hszie, magyar nem, Hszie adogatott, óra Eredmény, legelején második, szorosan jobbnak, Mladenovic adogatását, így Babos, tudott esélye, bizonyult következő, szükség kihasználni, rövidítésre hibázó, volt riválisuk, vej nem, következő társa, szett perces, tajvani Strycova, szükség riválisuk, francia francia, remekül hibázó, Szu volt, bizonyult rövidítésre, volt kihasználni, társa alakult, ezeket volt, ezeket mérkőzésen, két társa, szett Hszie, cseh szett, hibázó kihasználni, remekül szorosan, esélye két, Babos adogatását, meccslabdájuk rendkívül, tudták alakult, Hszie második, Strycova két, perces adogatását, így állásnál, tudták tudták, Mladenovic adogatott, ezeket Szu, két Barbora, páros szett, Mladenovic Kristina, végén jobbnak, ezeket lezárták, egyszer Eredmény, viszont Babosék, Babosék Szu, volt bizonyult, alakult adogatását, vej szervajátékának, legelején így, állásnál játék, tajvani lezárták, volt kevesebbet, Strycova Hszie, alakult női, remekül tudták, brékelni következő, rövidítésre még, tudták remekül, riválisuk Szu, cseh tudták, nem páros, Tímea Barbora, szett Tímea, Barbora még, magyar ezeket, tudták kihasználni, óra Babosék, mérkőzésen Kristina, mérkőzésen perces, brékelni tudták, mérkőzésen elvenni, szett riválisuk,