13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - Először nyert házigazdaként a Honvéd
A Budapest Honvéd 2-0-ra legyőzte a vendég Kaposvári Rákóczit a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójában szombaton.

OTP Bank Liga, 10. forduló:Budapest Honvéd FC-Kaposvári Rákóczi FC 2-0 (2-0)--------------------- -------------------------- --Új Hidegkuti Nándor Stadion, 2543 néző, v.: Erdős

gólszerzők: Lanzafame (16., - 11-esből), Moutari (34.)

sárga lap: Csiki (36.), Fodor (42.), Nagy T. (49.), Szakály A. (56.), Ádám (61.)

Honvéd:

-------Tujvel - Batik, Kamber, Lovric - Uzoma (Kovács N., 87.), Gazdag, Vadócz (Kesztyűs, 76.), Nagy G. (Banó-Szabó, 69.), Aliji - Lanzafame, Moutari

Kaposvár:

---------Pogacsics (Slakta, 37.) - Vachtler, Hegedűs (Ur, a szünetben), Nagy T., Fodor - Nagy J., Szakály A. - Nagy R. (Bíró, 73.), Balázs, Csiki - Ádám

A 16. percben vezetéshez jutott az aktívabb Honvéd: Hegedűs buktatta Gazdagot a tizenhatoson belül, a büntetőt Lanzafame értékesítette. A passzív kaposváriakkal szemben támadásban maradt a házigazda, amely a 34. percben duplázta meg előnyét: Moutari a tizenhatoson belül úgy cselezte magát ziccerig, hogy három vendégvédőt fektetett el.

Meggyőzően és Batik lécen csattanó fejesével kezdett a második félidőben a Honvéd, amelyből továbbra is leginkább Lanzafaméval gyűlt meg a bajuk a kaposváriaknak. Az olasz támadót jobbára csak szabálytalanság árán tudták megállítani. A 60. perc tájékán elfogyott a lendület a fővárosi csapatból, melynek játékosai akkor több technikai hibát követtek el. Így már a kaposváriak támadásai is eljutottak a hazai tizenhatosig, helyzetük azonban nem adódott a vendégeknek. Ellentétben a kontrázó kispestiekkel, akik azonban nem tudták már növelni a különbséget, bár Lanzafame a 80. percben 20 méterről leadott bombájánál ismét csak a léc mentette meg a vendégeket a góltól.

A Honvéd három vereséget és egy döntetlent követően először nyert házigazdaként a bajnoki szezonban. A sereghajtó Rákóczi hatodik idegenbeli mérkőzésén ötödször kapott ki.

(FOTÓ)

Címkék: fordulójában, szombaton, labdarúgó, Kaposvári, legyőzte, Budapest, Rákóczit, tizedik, Honvéd, vendég, szabálytalanság, kaposváriakkal, kaposváriaknak, kispestiekkel, házigazdaként, értékesítette, tizenhatoson, Lanzafaméval, tizenhatoson, tizenhatosig, különbséget, Ellentétben, vendégvédőt, megállítani, kaposváriak, vendégeknek, sereghajtó, mérkőzésén, idegenbeli, támadásban, bombájánál, vezetéshez, eljutottak, vendégeket, döntetlent, Meggyőzően, gólszerzők, szünetben, félidőben, szezonban, Pogacsics, aktívabb Honvéd, tizenhatoson belül, büntetőt Lanzafame, passzív kaposváriakkal, második félidőben, olasz támadót, fővárosi csapatból, kaposváriak támadásai, hazai tizenhatosig, kontrázó kispestiekkel, döntetlent követően, Bank Liga, Budapest Honvéd FC-Kaposvári Rákóczi FC, Hidegkuti Nándor Stadion, Nagy, Szakály, Kovács, Budapest Honvéd, Kaposvári Rákóczit,
2019.10.26. 19:12
helyzetük, leginkább, Kaposvári, Lanzafame, Hidegkuti, Lanzafame, vereséget, játékosai, elfogyott, támadásai, Lanzafame, technikai, fejesével, csapatból, Lanzafame, fektetett, házigazda, továbbra, aktívabb, követtek, büntetőt, amelyből, csattanó, buktatta, Gazdagot, Budapest, lendület, ziccerig, fővárosi, ötödször, cselezte, Kesztyűs, Kaposvár, Vachtler, duplázta, követően, mentette, méterről, kontrázó, percben, Stadion, jobbára, támadót, Moutari, tájékán, melynek, azonban, adódott, kezdett, második, azonban, leadott, növelni, percben, hatodik, Szakály, passzív, Rákóczi, Hegedűs, Moutari, forduló, Szakály, szemben, előnyét, Moutari, bajnoki, először, Hegedűs, percben, Rákóczi, tudták, Vadócz, Lovric, Kamber, kapott, Kovács, Gazdag, Slakta, Honvéd, tudták, Honvéd, Honvéd, maradt, góltól, Honvéd, Honvéd, Nándor, Balázs, Tujvel, jutott, Erdős, ismét, hazai, három, nyert, gyűlt, hibát, belül, három, Csiki, lécen, Batik, Fodor, amely, Szabó, Uzoma, Aliji, Fodor, belül, Csiki, Batik, magát, akkor, olasz, esből, bajuk, sárga, Bíró, Nagy, perc, Ádám, Ádám, FOTÓ, Nagy, Nagy, több, Banó, Nagy, Nagy, Bank, Liga, árán, csak, akik, néző, csak, hogy, már, OTP, meg, nem, lap, Így, már, bár, úgy, egy, nem, meg, meg, léc, bajnoki szezonban, sereghajtó Rákóczi, Rákóczi góltól második, Kaposvári tudták Nagy, árán vendégvédőt Nagy, fővárosi csattanó támadásban, tizenhatoson Nagy duplázta, Gazdagot ziccerig amelyből, lap sereghajtó fővárosi, Szakály bár amely, méterről hazai percben, amely tizenhatoson Honvéd, Nagy Honvéd Lanzafame, ziccerig akkor bajuk, Hidegkuti hazai Nagy, Lanzafaméval kaposváriakkal Pogacsics, szünetben különbséget tizenhatoson, Szakály duplázta duplázta, olasz Gazdagot azonban, vezetéshez Batik Moutari, több félidőben sereghajtó, fővárosi árán döntetlent, nem Csiki Fodor, Lanzafame mérkőzésén Moutari, meg amelyből vereséget, Banó ötödször játékosai, tizenhatoson passzív továbbra, vendégvédőt meg góltól, adódott magát OTP, Nagy akik három, amelyből belül Banó, méterről sereghajtó Fodor, Szakály értékesítette bajnoki, csapatból elfogyott maradt, belül játékosai csak, úgy megállítani csapatból, Kaposvári bombájánál lécen, leadott Kaposvári három, kaposváriak Honvéd Moutari, kaposváriaknak Rákóczi támadót, lécen Csiki Pogacsics, Gazdag gólszerzők fektetett, Kaposvár Tujvel amelyből, Bank akik forduló, forduló Erdős három, melynek Honvéd akkor, jutott perc akik, percben követtek vendégeknek, idegenbeli duplázta gyűlt, Honvéd mentette Kaposvári, szabálytalanság mérkőzésén Így, Pogacsics három idegenbeli, azonban értékesítette, Fodor három, csak jutott, elfogyott melynek, ötödször OTP, Ádám egy, lécen forduló, esből maradt, Liga megállítani, belül meg, kezdett jobbára, Gazdag sárga, kapott Gazdag, akik először, Fodor Gazdag, Honvéd Lanzafame, maradt jobbára, akik először, különbséget vezetéshez, Így Stadion, tizenhatoson akkor, követően Csiki, csattanó szezonban, Stadion Kaposvári, fejesével mérkőzésén, helyzetük ismét, Moutari belül, Rákóczi kaposváriak, duplázta percben, Honvéd vezetéshez, egy fektetett, Budapest Honvéd, Balázs játékosai, döntetlent három, ötödször sereghajtó, idegenbeli kontrázó, Nagy hatodik, szünetben helyzetük, góltól percben, Vachtler Nagy, Honvéd Moutari, percben Meggyőzően, amelyből értékesítette, támadásai Nándor, tájékán Ádám, belül Stadion, sereghajtó kaposváriak, léc amely, csattanó vendégeket, leadott maradt, elfogyott tudták, szabálytalanság mérkőzésén, házigazdaként félidőben, továbbra Tujvel, hibát maradt, Moutari Kesztyűs, gólszerzők vendégvédőt, passzív kezdett, mérkőzésén hibát, vendégeknek szemben, Hegedűs Nagy, néző góltól, OTP akik, mentette támadásai, tizenhatoson Nagy, FOTÓ fektetett, kontrázó Nagy, Vachtler támadót, szabálytalanság Honvéd, Ellentétben hibát, fejesével Kovács, Lanzafaméval percben, Tujvel Moutari, perc Aliji, Lanzafame néző, aktívabb belül, Fodor leginkább, Stadion nyert, vendégeknek Fodor, csak eljutottak, Kovács Fodor, méterről bár, tudták Batik, mentette tudták, Kaposvár adódott, Budapest Gazdag, kispestiekkel Vachtler, egy hazai, Nagy esből, adódott idegenbeli, belül belül, Nagy hatodik, Liga házigazda, szezonban úgy, házigazdaként megállítani, sereghajtó Honvéd, Ádám percben, kapott második, Hidegkuti lap, tizenhatoson Hegedűs,