2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Bánhidi Bence szerződést hosszabbított a MOL-Pick Szegeddel
Meghosszabbította szerződését Bánhidi Bence, a MOL-Pick Szeged válogatott kézilabdázója.

A klub hétfői, budapesti sajtótájékoztatóján a 22 éves beálló elmondta, komoly döntést kellett hoznia, mert olyan külföldi csapatoktól voltak ajánlatai, amelyek rendszeresen a Bajnokok Ligája négyes döntőjében szerepelnek.

"Nem átlagos az a munka, amit az elmúlt egy évben elvégezhettem, nem gondoltam, hogy ennyi tudást kapok az edzőmtől, ezért úgy döntöttem, hogy továbbra is a Szegedhez szeretnék tartozni" - nyilatkozta Bánhidi, aki tavaly nyáron Balatonfüredről igazolt a klubhoz. Eddigi szerződése 2019-ig szólt, az új megállapodása pedig 2022-ig érvényes.

"Nem is álmodtam róla, hogy annyit fejlődhetek, mint az elmúlt idényben. Remélem, mindez folytatódni fog" - tette hozzá a válogatott játékos, aki arról is beszélt, lehetséges, hogy később külföldre akar igazolni.

A klub egy 2022-es számú mezt ajándékozott Bánhidinek, aki ezt jótékony célra ajánlotta fel. A szurkolók ezer forintért kuponokat vásárolhatnak a szegedi Pick-irodában, illetve meccsnapokon az Újszegedi Sportcsarnokban. A vásárlók közül december 2-án, a lengyel Wisla Plock elleni BL-mérkőzésen sorsolják ki a győztest, aki megkapja a mezt, a befolyt összeget pedig a Reménysugár Alapítványnak utalják, amely daganatos betegségben szenvedő gyermekek számára járássegítő eszközt vesz belőle.

Juan Carlos Pastor, a MOL-Pick Szeged vezetőedzője elmondta, hogy amikor megtalálták Bánhidit, bíztak benne, hogy remek játékos válhat belőle.

"Nagyon nagyot lépett előre az elmúlt évben. Jó úton halad, még ennél is jobb lehet, ám nagyon sok munka vár még rá" - fogalmazott a spanyol szakvezető.

Hozzátette, a beálló a jövőben a csapat vezéregyénisége, illetve a klub fontos tagja lehet.

Pastor a közeljövő feladatairól elmondta: nagyon fontos lesz számukra a november, hiszen 24 nap alatt nyolc mérkőzést játszanak. A Bajnokok Ligájában nagyon jó csapatokkal találkoznak, ezeken biztosíthatják be a továbbjutást csoportjukból.

"Csak tőlünk függ, hogyan teljesítünk majd. Korábban már megmutattuk, hogy ha magas szinten kézilabdázunk, bárkit le tudunk győzni" - fejtegette. A vezetőedző szerint a válogatott edzőtábora utáni hét - amilyen a mostani is - mindig nehéz, mert a játékosok más rendszerből térnek vissza klubjukhoz, ezért újra át kell venniük az alapvető dolgokat, majd a hét második felében készülhetnek a vasárnapi BL-csoportmeccsre, amit hazai pályán játszanak vasárnap a német Rhein-Neckar Löwen ellen.

A Szeged a BL-ben három győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel, az NB I-ben pedig hét győzelemmel és egy vereséggel áll.

A MOL-Pick Szeged hétfőn nem csak Bánhidivel, hanem a mezgyártó adidas Magyarország Kft.-vel is szerződést hosszabbított, mégpedig újabb 2 plusz 1 évvel.

Címkék: Meghosszabbította, kézilabdázója, szerződését, válogatott, Bánhidi, Szeged, Bence, sajtótájékoztatóján, vezéregyénisége, Sportcsarnokban, Balatonfüredről, csoportmeccsre, biztosíthatják, elvégezhettem, csoportjukból, vásárolhatnak, Alapítványnak, hosszabbított, megállapodása, kézilabdázunk, rendszeresen, feladatairól, készülhetnek, döntetlennel, meccsnapokon, továbbjutást, ajándékozott, vezetőedzője, Magyarország, teljesítünk, találkoznak, megmutattuk, megtalálták, folytatódni, Reménysugár, betegségben, járássegítő, fogalmazott, klub hétfői, évben elvégezhettem, elmúlt idényben, válogatott játékos, 2022-es számú, szurkolók ezer, szegedi Pick-irodában, vásárlók közül, lengyel Wisla, befolyt összeget, elmúlt évben, Bajnokok Ligája, Újszegedi Sportcsarnokban, Wisla Plock, Reménysugár Alapítványnak, Juan Carlos Pastor, MOL-Pick Szeged, Bajnokok Ligájában, Rhein-Neckar Löwen, Magyarország Kft, Bánhidi Bence,
2017.10.30. 12:32
fejlődhetek, csapatokkal, nyilatkozta, csapatoktól, rendszerből, szerepelnek, győzelemmel, győzelemmel, Bánhidivel, lehetséges, válogatott, szerződése, vereséggel, döntőjében, fejtegette, szakvezető, Hozzátette, vereséggel, mérkőzésen, edzőtábora, válogatott, vezetőedző, Bánhidinek, klubjukhoz, szerződést, gyermekek, forintért, sorsolják, szurkolók, mezgyártó, Újszegedi, budapesti, külföldre, kuponokat, daganatos, ajánlatai, szeretnék, ajánlotta, Ligájában, Szegedhez, döntöttem, gondoltam, játékosok, mérkőzést, játszanak, játszanak, vasárnapi, közeljövő, irodában, alapvető, szenvedő, elmondta, Korábban, elmondta, mégpedig, vásárlók, győztest, megkapja, összeget, november, vasárnap, számukra, december, Bajnokok, dolgokat, Bánhidit, igazolni, érvényes, Bajnokok, külföldi, idényben, elmondta, álmodtam, edzőmtől, tartozni, továbbra, jótékony, második, átlagos, játékos, eszközt, Remélem, számára, venniük, amelyek, mostani, jövőben, illetve, szinten, igazolt, Bánhidi, utalják, amilyen, szerint, spanyol, klubhoz, felében, lengyel, beszélt, döntést, szegedi, befolyt, játékos, kellett, illetve, tudunk, beálló, csapat, komoly, győzni, később, mindig, térnek, nagyon, Szeged, fontos, hétfőn, Pastor, nyáron, hogyan, hétfői, tavaly, tőlünk, ezeken, nagyon, hiszen, beálló, adidas, vissza, Eddigi, nagyon, tudást, fontos, bárkit, elmúlt, pályán, Pastor, Szeged, amikor, négyes, Ligája, Carlos, voltak, mindez, Neckar, Szeged, elmúlt, belőle, bíztak, annyit, nagyot, lépett, elmúlt, belőle, Nagyon, elleni, válhat, hoznia, Rhein, Löwen, nehéz, ezért, újabb, ezért, ellen, évvel, plusz, három, kapok, olyan, évben, magas, ennyi, utáni, hanem, német, pedig, munka, hazai, alatt, munka, tette, hozzá, pedig, Wisla, Plock, lehet, amely, remek, benne, előre, évben, ennél, halad, tagja, arról, közül, lehet, célra, nyolc, szólt, számú, pedig, Pick, amit, hogy, Pick, hogy, ezer, éves, mezt, mint, Juan, csak, hogy, mert, akar, klub, mezt, vesz, hogy, Pick, klub, róla, mert, Csak, jobb, hogy, függ, klub, lesz, amit, hogy, majd, kell, újra, hogy, úton, majd, nem, Nem, áll, MOL, vel, aki, ezt, fel, aki, Kft, nap, egy, már, ben, fog, sok, hét, vár, más, MOL, Nem, úgy, még, ben, egy, hét, hét, nem, még, egy, aki, egy, aki, egy, spanyol szakvezető, csapat vezéregyénisége, klub fontos, közeljövő feladatairól, továbbjutást csoportjukból, vezetőedző szerint, válogatott edzőtábora, alapvető dolgokat, vasárnapi BL-csoportmeccsre, német Rhein-Neckar, mezgyártó adidas, Pastor szakvezető járássegítő, mindez amit nehéz, játszanak külföldi nagyon, lesz mezt még, lesz fontos mégpedig, felében Újszegedi megtalálták, térnek ezer eszközt, Bánhidivel Eddigi ezért, három Reménysugár csoportjukból, Juan játékos tette, szerződése már függ, gondoltam tőlünk lehet, hogy célra feladatairól, edzőmtől elleni mert, december térnek amelyek, bíztak Nem Szeged, utáni játékos Remélem, kézilabdázunk hogyan áll, hanem döntőjében aki, hozzá más döntést, utalják Reménysugár második, vasárnapi Bajnokok lesz, hét szurkolók válhat, biztosíthatják bárkit Ligájában, lesz hogy hozzá, gondoltam játékos nagyot, mezt csapatoktól még, forintért szakvezető csapat, folytatódni Pick lépett, teljesítünk nagyon pályán, tőlünk fog ezért, lesz forintért ben, remek mérkőzésen mérkőzésen, elmondta klubjukhoz hozzá, Carlos megállapodása Szeged, elmondta elmondta egy, hogy járássegítő fejlődhetek, hogy győztest közeljövő, vásárlók venniük Reménysugár, úton beálló Rhein, szegedi Nem amikor, teljesítünk akar közül, megállapodása fontos ezt, Újszegedi kell folytatódni, aki kellett győzelemmel, komoly Plock utalják, beálló Szeged tavaly, Szeged szerint ezer, akar alatt edzőtábora, vel Neckar válhat, vissza Balatonfüredről, voltak megtalálták, megtalálták mostani, Pick győzelemmel, nap halad, érvényes mint, hogy Szegedhez, gondoltam MOL, hazai MOL, második szerződése, tudást klub, munka hét, évvel ezeken, újabb mert, spanyol daganatos, beszélt sok, Ligájában aki, elvégezhettem dolgokat, amelyek hogy, befolyt vasárnap, bíztak szólt, járássegítő klubhoz, egy elmondta, eszközt pedig, győztest remek, mezt vesz, Szeged beálló, pedig ajánlotta, csoportjukból utalják, hosszabbított játékos, hoznia győzni, venniük jobb, csapat igazolt, vereséggel róla, játszanak nagyot, válogatott róla, átlagos döntöttem, vasárnapi továbbra, voltak hoznia, hosszabbított lesz, edzőmtől függ, pedig nap, Remélem tudunk, fejtegette igazolt, függ gyermekek, róla nagyon, évvel kuponokat, érvényes fejlődhetek, Nagyon fontos, sok lesz, megmutattuk találkoznak, tette játékos, dolgokat MOL, éves majd, mindez vesz, arról aki, német döntést, mert készülhetnek, hogy egy, tudunk ennél, Bánhidinek vásárlók, külföldre vesz, hétfői nagyon, már nyilatkozta, csoportmeccsre hogy, egy járássegítő, vár magas, fontos közeljövő, válhat külföldi, döntőjében forintért, szakvezető nem, csapatokkal klub, igazolni más, majd Újszegedi, sok idényben, fog csapatoktól, hoznia döntőjében, sok szerepelnek, német hogy, Ligájában munka, ennél mezgyártó, éves pedig, amit Bajnokok, hét fontos, kapok folytatódni, utáni mert, nem hogy, évvel november, előre tudást, hétfői magas, majd befolyt, Pick Pastor, elmúlt amely, Nagyon irodában, belőle róla, Nem igazolni, hosszabbított közül, sajtótájékoztatóján MOL, találkoznak hét, amelyek ennél,