2019.06 2019. Július 2019.08
15161718192021

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

július 12., péntek:

-------------------

M4 Sport11.00: Forma-1, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Silverstone13.00: Vizes világbajnokság, megnyitó, Kvangdzsu15.00: Forma-1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Silverstone18.30: Kézilabda, női junior Európa-bajnokság, csoportkör, 2. forduló, Magyarország-Ausztria

Sport 117.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap20.00: Darts, Német Masters, Köln

Sport 220.00: Lóverseny, Kincsem Park22.00: Golf, John Deere Classics, Silvis, 2. nap

Eurosport 111.10: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz18.00: Universiade, Nápoly

Eurosport 2 9.30: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Svédország, 2. nap13.55: Tenisz, Wimbledon, férfi elődöntők

július 13., szombat:

-------------------

M4 Sport 0.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, nyílt vizi úszás, férfi 5 km 5.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronműugrás, vegyes 10 méter 8.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, női 1 méter 10.00: Autósport, Forma-3, Brit Nagydíj, 1. futam11.45: Forma-1, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés 14.45: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés

Sport 114.45: Autósport, TCR Europe, Spielberg, 1. futam17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap20.00: Darts, World Series of Darts, German Masters, Köln, 2. nap

Sport 215.00: Lóverseny, Kincsem Park21.00: Golf, John Deere Classics, Silvis, 3. nap

Eurosport 112.00: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz17.40 és 21.55: Autósport, Formula-E, New York19.00: Universiade, Nápoly22.55: Motorsport, Superbike, világbajnokság, Egyesült Államok, 1. futam

Eurosport 2 9.55: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Svédország, 3. nap14.55: Tenisz, Wimbledon, női döntő17.15: Tenisz, Wimbledon, férfi páros döntő19.15: Tenisz, Wimbledon, női páros döntő20.50: Universiade, Nápoly

Spíler1 TV 8.30: Autósport, Hungaroring Classic22.15: Motorsport, Superbike világbajnokság, Egyesült Államok, superpole 1.22.55: Motorsport, Superbike világbajnokság, Egyesült Államok, 1. futam

július 14., vasárnap:

--------------------

M4 Sport 0.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, nyílt vizi úszás, női 10 km 5.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, csoportkör, Magyarország-Koreai Köztársaság 8.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, férfi 1 méter 9.45: Autósport, Forma-3, Brit Nagydíj, 2. futam10.45: Autósport, Forma-2, Brit Nagydíj, 2. futam11.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, páros technikai döntő14.45: Forma-1, Brit Nagydíj, futam18.15: Kézilabda, női junior Európa-bajnokság, csoportkör, 3. forduló, Magyarország-Spanyolország

Sport 111.15: Autósport, TCR Europe, Spielberg, 2. futam14.30: Triatlon, egyéni világkupa-verseny, Tiszaújváros17.45 és 20.45: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, elődöntő

Sport 2 2.00: Küzdősport, UFC, Sacramento, Germaine de Randamie-Aspen Ladd17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 3. nap21.00: Golf, John Deere Classics, Silvis, 4. nap

Eurosport 112.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone12.55: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz21.55: Autósport, Formula-E, New York22.55: Motorsport, Superbike, világbajnokság, Egyesült Államok, 2. futam

Eurosport 2 7.05: Motokrossz, világbajnokság, Indonézia, MX2, 1. futam 8.05: Motokrossz, világbajnokság, Indonézia, MXGP, 1. futam10.00: Motokrossz, világbajnokság, Indonézia, MX2, 2. futam11.00: Motokrossz, világbajnokság, Indonézia, MXGP, 2. futam14.55: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő18.00: Tenisz, Wimbledon, vegyespáros, döntő

Digisport 110.55: Strandlabdarúgás, U21 Talent Cup, Csehország-Lengyelország12 .10: Strandlabdarúgás, U21 Talent Cup, Magyarország-Spanyolország

Spíler1 TV 8.30: Autósport, Hungaroring Classic19.55: Motorsport, Superbike világbajnokság, Egyesült Államok, superpole22.55: Motorsport, Superbike világbajnokság, Egyesült Államok, 2. futam

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Strandlabdarúgás, Strandlabdarúgás, szinkronműugrás, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Spanyolország, szinkronúszás, Lengyelország, Spanyolország, Magyarország, Tiszaújváros, Magyarország, Magyarország, Magyarország, Universiade, Brit Nagydíj, Grand Prix-verseny, Német Masters, Kincsem Park22, John Deere Classics, U23-as Európa-bajnokság, World Series, German Masters, Kincsem Park21, Egyesült Államok, NápolySpíler1 TV, Hungaroring Classic22, Magyarország-Koreai Köztársaság, Afrikai Nemzetek Kupája, Randamie-Aspen Ladd17, Porsche Szuperkupa, Talent Cup, Magyarország-SpanyolországSpíler1 TV, Hungaroring Classic19,
2019.07.12. 08:01
szabadedzés, Silverstone, Köztársaság, Hungaroring, Universiade, Universiade, szabadedzés, Hungaroring, Silverstone, szabadedzés, Silverstone, vegyespáros, Motorsport, Motokrossz, Csehország, csoportkör, Motokrossz, csoportkör, Motorsport, Motorsport, Motorsport, Motorsport, Svédország, Motokrossz, Motorsport, Svédország, csoportkör, Szuperkupa, Motokrossz, Sacramento, Labdarúgás, Küzdősport, Autósport, Eurosport, Eurosport, Cselgáncs, Superbike, superpole, Superbike, Wimbledon, superpole, Superbike, Autósport, Eurosport, Lóverseny, Indonézia, Superbike, Wimbledon, Autósport, bajnokság, Eurosport, Wimbledon, Autósport, Kvangdzsu, Wimbledon, Autósport, Wimbledon, Indonézia, technikai, Autósport, Spielberg, bajnokság, Kézilabda, Autósport, Kvangdzsu, Cselgáncs, Kvangdzsu, Superbike, Kvangdzsu, vízilabda, Autósport, Indonézia, világkupa, Digisport, Indonézia, Superbike, bajnokság, bajnokság, Autósport, Kézilabda, Eurosport, Spielberg, Cselgáncs, Autósport, Kvangdzsu, elődöntők, Eurosport, Kvangdzsu, Kvangdzsu, Lóverseny, Kvangdzsu, Wimbledon, Egyesült, Nemzetek, Atlétika, Egyesült, Budapest, Classics, Egyesült, Ausztria, Triatlon, Budapest, Egyesült, Egyesült, vasárnap, Classics, Kerékpár, Germaine, Kerékpár, Atlétika, Classics, Kerékpár, Egyesült, elődöntő, Randamie, Budapest, megnyitó, Masters, Államok, szakasz, Nagydíj, szombat, Államok, Afrikai, műugrás, Kincsem, verseny, verseny, Nagydíj, Porsche, műugrás, Államok, szakasz, Nagydíj, verseny, Államok, Formula, Nagydíj, Classic, Nagydíj, Államok, forduló, Nagydíj, forduló, Masters, időmérő, Államok, Nagydíj, Formula, verseny, Nagydíj, Kincsem, szakasz, Classic, Silvis, Silvis, Koreai, France, junior, Talent, egyéni, France, Talent, France, Spíler, Nápoly, Silvis, Europe, Kupája, július, Series, Nápoly, Tenisz, Europe, Európa, Nápoly, Európa, junior, július, Európa, Tenisz, Tenisz, German, Európa, Spíler, Tenisz, péntek, július, Tenisz, Tenisz, vegyes, Sport, futam, döntő, döntő, férfi, Sport, Forma, Vizes, futam, Sport, Forma, futam, Grand, futam, Deere, Deere, Grand, Sport, futam, futam, Darts, Német, Aspen, Forma, futam, Sport, futam, méter, Forma, Forma, futam, Vizes, nyílt, férfi, úszás, Vizes, méter, úszás, Vizes, döntő, páros, futam, Deere, Sport, Darts, Darts, World, Sport, edzés, páros, döntő, férfi, döntő, futam, Forma, Vizes, Vizes, Forma, Forma, férfi, futam, Vizes, Vizes, futam, futam, páros, Sport, Grand, nyílt, férfi, döntő, méter, Sport, Ladd, Brit, Prix, Golf, Brit, Brit, Brit, Tour, Park, vizi, MXGP, Prix, Golf, Park, York, John, York, Prix, Tour, Tour, vizi, John, John, MXGP, Brit, Brit, Brit, Golf, Köln, Köln, Brit, nap, nap, nap, TCR, nap, női, női, női, nap, női, New, női, nap, nap, nap, UFC, TCR, Cup, női, Cup, női, nap, New, verseny Spíler szakasz, Digisport Nápoly New, Budapest Államok Köln, női Cup Strandlabdarúgás, forduló technikai Grand, edzés július Motokrossz, futam Magyarország Spielberg, Talent női Tenisz, futam forduló női, világbajnokság John férfi, Series Atlétika Budapest, Universiade Vizes nap, Lengyelország világbajnokság Kincsem, New női Nagydíj, Strandlabdarúgás Nagydíj futam, Sport bajnokság Kézilabda, Brit nap Kerékpár, vegyespáros verseny Atlétika, nyílt Kvangdzsu Golf, Grand vízilabda Sport, Nagydíj Brit Silverstone, Golf női páros, Vizes világbajnokság Vizes, Spielberg világbajnokság Forma, Német világbajnokság Indonézia, vasárnap Forma Spíler, futam Series Silvis, szabadedzés Német világbajnokság, szakasz Államok Spielberg, Spielberg Hungaroring German, Magyarország július Államok, Wimbledon Nagydíj Afrikai, UFC Autósport Államok, Vizes Silvis Államok, július bajnokság France, York Tenisz Spielberg, verseny Cselgáncs döntő, Cup szakasz Silvis, világbajnokság Tour New, Nemzetek Superbike Tiszaújváros, női Superbike futam, Afrikai időmérő Csehország, York Classic Atlétika, Budapest Kvangdzsu nap, vizi Golf csoportkör, elődöntő Sport férfi, futam Wimbledon Hungaroring, Formula Superbike junior, világbajnokság Kvangdzsu Afrikai, világbajnokság junior Sport, Universiade Silvis, nap Darts, világbajnokság verseny, Prix Prix, nap világkupa, Spielberg Autósport, bajnokság csoportkör, Silverstone Kerékpár, egyéni York, Küzdősport Superbike, szabadedzés vízilabda, úszás Cselgáncs, nyílt férfi, Silvis Kvangdzsu, Vizes csoportkör, nap Park, nyílt John, döntő Vizes, Egyesült France, vegyes Kvangdzsu, férfi Prix, Tenisz szinkronúszás, világbajnokság Forma, Porsche Series, Európa futam, Forma futam, Köln Koreai, világbajnokság Sport, Spielberg Európa, világbajnokság Silverstone, Darts nap, Strandlabdarúgás forduló, Golf döntő, Eurosport Spielberg, Eurosport Park, Tenisz világbajnokság, Darts Eurosport, Universiade Vizes, John egyéni, Ausztria Nagydíj, Eurosport Labdarúgás, superpole szabadedzés, méter Eurosport, Prix világbajnokság, férfi MXGP, Motokrossz Európa, Park Motokrossz, Hungaroring Darts, Forma Kvangdzsu, világbajnokság Cup, Wimbledon vegyes, világbajnokság női, futam Universiade, Darts Sport, férfi csoportkör, Superbike döntő, Kézilabda Classics, női világbajnokság, péntek Grand, Lengyelország Nagydíj, méter Superbike, Spanyolország július, Budapest Motorsport, Classics Autósport, Nagydíj Budapest, Motokrossz futam, világbajnokság Eurosport, Vizes vizi, Kvangdzsu megnyitó, Tenisz Brit, Nápoly páros, World Prix, Szuperkupa futam, John futam, Talent nap, Autósport világkupa, Superbike bajnokság, Brit Series, Államok Autósport, Deere női, férfi Köln, döntő férfi, Silverstone Superbike, Vizes Kerékpár, Vizes Autósport, elődöntők Autósport, világbajnokság Universiade, Szuperkupa Autósport, Sport Tiszaújváros, nap Egyesült, világbajnokság Indonézia, Deere Wimbledon, Classic július, Sport női, MXGP Tenisz, női döntő, Formula Európa, Államok Tenisz, Tour Universiade, világbajnokság Tenisz,