11121314151617
18192021222324
25262728293031

1 2 3 4 5 6 7 8
Orbán Viktor a Welt am Sonntagnak: a baloldalról támadják a Fideszt, a cél az Európai Néppárt gyengítése
A baloldalról indul a Fidesz elleni támadás, a valódi cél pedig az Európai Néppárt (EPP) gyengítése - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke a migrációval foglalkozó kormányzati kampánnyal szembeni bírálatokról a Welt am Sonntag című konzervatív vasárnapi német lapnak.
2019.03.02. 23:12
Fedett Eb - Cseh és lengyel arany 60 méteren
Az Ingebrigtsen testvérek két érmet nyertek 3000 méteren a glasgow-i fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon szombaton.
2019.03.02. 22:02
Pályakerékpár-vb - Lovassy 23. omniumban, Szalontay 21. sprintben
Lovassy Krisztián a 23. helyen végzett az omnium versenyszámban a lengyelországi Pruszkówban zajló pályakerékpáros világbajnokság szombati napján. A nap másik magyar résztvevője, Szalontay Sándor sprintben a selejtezőből továbbjutott, a 16 közé jutásért viszont az első párban kikapott és a 21. helyen zárt.
2019.03.02. 21:42
Asztalitenisz ob - Nyolc között a címvédők egyesben
A férfi és a női egyes címvédője, Majoros Bence és Madarász Dóra is bejutott a legjobb nyolc közé szombaton az asztaliteniszezők országos bajnokságán, a Marczibányi téri Ormai László Csarnokban.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
Maradt a hatpontos különbség az éllovas Ferencváros és a második helyezett Vidi FC között az OTP Bank Liga 23. fordulóját követően is, mivel a zöld-fehérek 7-0-ra kiütötték a Diósgyőrt, a címvédő fehérváriak pedig megszakították a Kisvárda hétmérkőzéses veretlenségi sorozatát.
2019.03.02. 21:33
Labdarúgó NB I - Az éllovas Ferencváros kiütötte a Diósgyőrt
Az éllovas Ferencváros 7-0-ra kiütötte szombaton a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójában. A hazai együttesben három játékos is két gólt szerzett.
2019.03.02. 21:32
Szakértő: a német rendvédelem felelős a kitoloncolások kudarcáért
A német rendvédelem hiányos és könnyen kijátszható, a hatóságok ezért szinte csak azokat tudják kitoloncolni, akik maguk is haza akar térni - mondta Horváth József biztonságpolitikai szakértő az M1 szombat esti műsorában.
Női kézilabda BL - Ismét 32-32 lett a Győr-Ferencváros rangadó
A Ferencváros 32-32-es döntetlent játszott a címvédő Győri Audi ETO KC otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének ötödik fordulójában, szombat este.
2019.03.02. 21:12
Szlovák jégkorongliga - Második sikerével a rájátszás küszöbén a MAC Újbuda
A MAC Újbuda kétgólos hátrányból fordítva hosszabbítás után nyert a DVTK Jegesmedvék otthonában a szlovák jégkorongligában, így a rájátszásba jutásért zajló, három győzelemig tartó párharcban 2-0-ra vezet.
2019.03.02. 21:02
Női röplabda Extraliga - A Vasas legyőzte a címvédő Békéscsabát
Az éllovas Vasas otthon simán, három játszmában legyőzte a címvédő, s a CEV Kupában elődöntős Békéscsabát a női röplabda Extraliga szombati játéknapjának rangadóján.
2019.03.02. 20:42