18192021222324
25262728293031

1 2 3 ...11 12 .16 17 .21 22 23
Osztrák jégkorongliga - Hajrágólokkal nyert a Fehérvár
A Fehérvár AV19 hazai pályán 4-2-re legyőzte a vendég Südtirol Alperia együttesét az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszának felsőházában, kedden.
2019.03.05. 20:26
Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Ferencváros és a Csíkszereda
Az alap- és középszakaszgyőztes FTC, valamint a Csíkszereda is bejutott az elődöntőbe a jégkorong Erste Ligában.
2019.03.05. 20:17
Újra járható az M1-es autópálya Bicskénél
Befejeződött a műszaki mentés az M1-es autópályán Bicskénél, az útszakasz újra teljes szélességében járható - tájékoztatott kedd este honlapján a rendőrség.
2019.03.05. 20:16
U23-as birkózó Eb - Két magyar bronzérem kedden
Torba Erik és Lévai Tamás bronzérmet nyert az Újvidéken zajló U23-as birkózó Európa-bajnokság keddi versenynapján.
2019.03.05. 20:06
Női kosárlabda Euroliga - Egy győzelemre a négyes döntőtől a Sopron
Az előző idényben ezüstérmes Sopron hazai pályán óriási csatában legyőzte a francia Bourges-t kedden a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén.
Átadták az ország legnagyobb naperőművét Pakson - BŐVÍTETT (Új: Benkő Tamás János)
Mintegy 8500 háztartás, azaz több mint 20 ezer ember villamosenergia-ellátását biztosítja a 9 milliárdos költséggel készült paksi naperőmű, melynek ünnepélyes avatását kedden tartották.
2019.03.05. 19:57
Női vízilabda világliga - Győzött és csoportmásodik a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 12-8-ra legyőzte Olaszország csapatát Szentesen, a világliga selejtezőjének keddi, utolsó fordulójában, így csoportja második helyéről jutott az Európa Kupa hatos döntőjébe.
2019.03.05. 19:56
Országos dzsesszversenyt rendeznek Lakatos Ablakos Dezső emlékére
Háromnapos országos dzsesszzenei versenyt rendez Lakatos Ablakos Dezső emlékére az Egressy Béni Református Művészeti Középiskola azzal a céllal, hogy jobban megismertesse a dzsesszstílusokat és ezek előadási hagyományait.
2019.03.05. 19:46
Baleset miatt nem jár a 4-es metró egy szakaszon
Baleset miatt nem jár a 4-es metró a Szent Gellért tér és a Keleti pályaudvar között - közölte a Budapesti Közlekedési Központ Facebook-oldalán kedd este.
2019.03.05. 19:36