22232425262728
293031

1 2 3 4 5 6 7 8
Női U18-as kosárlabda Eb - Döntőben a magyar válogatott
A magyar női U18-as kosárlabda-válogatott döntőbe jutott a Szarajevóban zajló korosztályos Európa-bajnokságon.
2019.07.13. 22:42
Illegális bevándorlás - Bakondi: Franciaországban jelentős szervezkedésnek lehetünk tanúi
Franciaországban jelentős szervezkedésnek lehetünk tanúi - mondta a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában.
2019.07.13. 21:32
Universiade - Aranyérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 8-7-re legyőzte Olaszország csapatát a felsőoktatásban tanuló sportolók olimpiájának tartott Universiade szombati döntőjében, Nápolyban.
2019.07.13. 21:22
Férfi röplabda NB I - Mégis indul a Kecskemét
Az egy hónappal ezelőtti bejelentés ellenére a Kecskeméti RC férfi röplabdacsapata mégis elindul a következő idény versenysorozataiban.
2019.07.13. 20:12
A kalapácsvető Halász Bence ezüstérmes az U23-as Európa-bajnokságon
A kalapácsvető Halász Bence meglepetésre csupán ezüstérmet nyert a svédországi Gävlében zajló U23-as atlétika Európa-bajnokság szombati versenynapján.
2019.07.13. 20:02
Elengedte a horvát rendőrség a súlyos balesetet okozó BMW sofőrjét
Kriják Krisztina, az MTI tudósítója jelenti:
Elengedte a horvát rendőrség annak a BMW-nek a sofőrjét, aki két napja súlyos balesetet okozott az A4-es autópályán a Varasd (Varazdin) közelében lévő fizetőkapunál, a balesetben magyarok is megsérültek - írta a Jutarnji List című horvát napilap szombaton, a zágrábi rendőrségtől kapott információkra hivatkozva.

2019.07.13. 19:32
Tokió 2020 - Nem juthatnak tovább a magyar rögbisek az európai selejtezőtornáról
A magyar férfi hetesrögbi-válogatott nem juthat tovább az európai olimpiai kvalifikációs tornáról, miután a franciaországi Colomiers-ben zajló eseményen három vereséggel csoportjában az utolsó helyen zárt szombaton.
Nyomoz a rendőrség az egyik legnagyobb őssejt banknál
Nyomoz a rendőrség az egyik legnagyobb magyar őssejtbanknál - erősítette meg az Országos Rendőr-főkapitányság szombat este az MTI-nek.
Red Bull Air Race - A címvédő Sonkáé a legjobb idő Zamárdiban
A bajnoki címvédő cseh Martin Sonka volt a leggyorsabb a Red Bull Air Race műrepülős versenysorozat magyarországi hétvégéjének szombati időmérő edzésén Zamárdiban.
2019.07.13. 19:02
Cselgáncs GP - Ungvári Attila bronzérmes
A 81 kilogrammos Ungvári Attila bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix szombati versenynapján.
2019.07.13. 18:42