30

1 2 3 4 5 7 8 9 10
Atlétikai vb - Fraser-Pryce volt a leggyorsabb 100 méteren
Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
A jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce győzött női 100 méteren vasárnap a dohai atlétikai világbajnokságon.

2019.09.29. 23:03
Aranyéremmel tért vissza a cselgáncsozó Gercsák Szabina
A cselgáncsozó Gercsák Szabina aranyérmet nyert az olimpiai kvalifikációs sorozatba tartozó luxembourgi European Open-versenyen.
2019.09.29. 22:12
Halálos motorbaleset Zámoly térségében
Egy ember életét vesztette, egy megsérült, amikor motorkerékpárral lesodródtak az útról és árokba csapódtak a 8126-os számú úton, Zámoly térségében - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap a police.hu-n.
2019.09.29. 21:42
Újabb amerikai patikahálózat függeszti fel a Zantac árusítását a rákkeltő hatása miatt
Járai Judit, az MTI tudósítója jelenti:
Felfüggeszti a Zantac nevű, gyomorégés elleni gyógyszer árusítását a rákkeltő hatása miatt az utolsó amerikai gyógyszertári hálózat, a CVS is.

2019.09.29. 21:12
Jégkorong Erste Liga - Ismét kikapott hazai pályán a címvédő FTC
A címvédő Ferencváros második mérkőzésén kapott ki a jégkorong Erste Ligában, miután a vasárnapi játéknap rangadóján alulmaradt a Dunaújvárossal szemben.
Szoborállítással emlékeztek a málenkij robotra hurcolt vecsésiekre
A Szovjetunióba kényszermunkára hurcolt vecsésieknek, köztük a német ajkúaknak állítottak emlékművet a településen vasárnap.
2019.09.29. 21:02
Rali Eb - Tizedik lett Cipruson a Herczig, Ferencz páros
A Herczig Norbert, Ferencz Ramón páros a tizedik helyen végzett a rali Európa-bajnokság ciprusi futamán, amelyet a hétvégén rendeztek.
2019.09.29. 20:53
Férfi kézilabda BL - Újabb veszprémi vereség
A Telekom Veszprém 23-18-ra kikapott a francia Montpellier HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, vasárnap.
2019.09.29. 20:52
Nyolc magyar aranyérem az utánpótlás szumó Európa-bajnokságon
A magyarok nyolc aranyérmet, kilenc ezüstöt és 16 bronzot nyertek a Szigetszentmiklóson rendezett utánpótlás szumó Európa-bajnokságon.
2019.09.29. 20:42
Kína nyerte a női röplabdázók világkupáját
Az olimpiai címvédő kínai csapat nyerte a női röplabdázók Japánban rendezett világkupáját.
2019.09.29. 20:32